• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cutce výhodička výhoda.Taky se těším, že ho nebudu muset zatahovat:slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@lllenkap no predtim jsem ho schovavala, ted uz nemusim :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz

@cutce No právě,ty si to můžeš už dovolit,mně na to nikdo ještě neskočí.A nikdo to neví:slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@lllenkap dockej, neboj, taky uz pak nebudes muset schovavat :wink: :grinning:
24. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky děvčata.
Tak jak říkáte,taky jsem měla před otěhotněním pupík,takže jsem taky ráda,že už ho nemusím zatahovat.
A jak se máte všichni ostatní,?
24. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
@zazy Já se mám ok.Zítra jdu na UTZ a budu přesně v 5tt. takže uvidíme co tam bude. :slight_smile: nějak jsem se hrabala na internetu a našla něco o mimoděložním těhotenství,tak snad to nebudu já :unamused: takže prožívám strachy:slight_smile:Ale jinak dobrý.Špatně mě zatím neni, jen jsem ospalá a bolí mě ty prsa.jakoby mě je někdo přifouknul:slight_smile:Co ty???
25. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@lllenkap necti zadne takove hruzy, musis verit, ze vse je v poradku, takhle se akorat tak nervujes :wink: , tak se moc tesim na fotecku :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@cutce vždyt já to vim. Ach ten internet, hlavně že to radim všem okolo:slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@lllenkap no tak si zacni takhle radit sama sobe :wink: , nevyhledavej nic spatnyho :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@cutce :slight_smile: jasný že máš pravdu.je to prostě začarovanej kruh:slight_smile:v podstatě člověk když chce, tak se najde ve všech diagnozách :grinning:
25. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@lllenkap presne, jste zdravi a hotovo a zitra toho drobecka uvidis :grinning:
25. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@cutce jupííííííííííííííí
25. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@cutce Tam bude tečka vid? a na srdíčko prej je taky brzy :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lllenkap no takova koulicka, ale myslim, srdicko by uz melo mit a jatra a ledviny :wink:
25. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@cutce to nevim.Holky říkaly že 5tt je brzy:slight_smile: já bych ale chtěla:slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@lllenkap ale i ta tecka je krasna a budes stastna, ze tam i ta tecka je :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
ja uz si to moc nepamatuju, ale myslim, ze srdicko jsme videli, ale nejsem si jista. To co jsem ti psala, je z jedny webovky, kazdy tyden mi posilaji co se zrovna deje :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@cutce Já budu štastna za všechno:slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@lllenkap tak si to zitra krasne uzij a uz se tesim na fotecku :grinning:
25. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@cutce Díkes:slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky holky
IIlenkap:zítra tam už bude pěknej puntík neboj.Mě tedy bylo srdíčko vidět až v 6 týdnu ale kámoška té už to bylo vidět v pátém.A neboj všechno bude dobrý.Tak jak píše Cutka nečti takový ty horší věci,ale on si člověk nemůže pomoct,vid.Abych se přiznala i já jsem sem tam četla,takové ty horší případy,ale pak jsem přestala.Jinka já v poho,včera byla malá aktivní,dneska nic moc.Jinak začínají bolet zádička a kyčlíky,ale to k tomu holt patří.
25. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky
misando jak se vede
25. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ty bláho holky, už dva dny sem nikdo nic nenapsal, copak všichni spíte?
Vždycky se těším, co radostného se dozvím a ono nic. koukejte se polepšit, ikdyž to
říká ta pravá co?
27. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
no nic se nedeje, tak asi neni o cem psat :sweat_smile:

Krasny vikend :grinning:
27. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky !!!
Jsem zpět z dovolené. Jsme doma asi hodinku, tak jsem hned k vám mrkla a jdu vás pozdravit !!!
Dočítat zatím nebudu.
Snad jsou zde jen dobré zprávy.

Jinak u mě hned 3 den dovolené dorazila mrcha, manžel byl strašně zklamaný, věřil, že i zázraky se mohou dít.

Mějte se krásně, kdo pupíčkuje, tak si to užívejte, čekatelky vydržte !!!!!
27. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jenom pozdravit. U nás se zatím rozhoduje jestli vůbec jít do 2.IVF. Já mám strach z vánoc,abysme je neměli smutný když by to nevyšlo,ale zase kdyby to vyšlo........ Tak jsem se těšila na druhou šanci a teď když by jsme mohli,tak si nejsem tak jistá... Byla to hnusná zkušenost s tím špiněním a tak. Ještě uvidíme.

Abig tu dovolenou ti závidím,my už druhý rok společnou dovolenou neměli...

Mějte se krásně..
29. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@misi.21 Tak to řešíme stejný problém. Jestli jít do druhého IVF. Mohli by jsme jít tak říjen, listopad, ale nevím nechci mít smutné Vánoce. Tak uvidím, ale na druhou stranu už bych do toho šla. :wink:
29. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky
ja razim v uterý na kontrolní uzt zda zmizely cysty tak držte moc moc palečky at jsou fuč byly 3 když zmizí muzeme jít do 2 ivf
29. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky. až příjde ten správný čas na další "kolo", tak to poznáte, nebudete se moci dočkat. Koukám, že nás tady na to bude zase víc, my plánujeme 3IVF kolem listopadu, záleží jestli výjde nebo nevýjde KETík. Pokud nevýjde, tak mě čekají další testy a pak hurááááá na to !!!!

Cibi, moc Ti přeji, aby cysty mršky už tam nebyly a ty mohla pokračovat dál !!!
29. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@abig ahoj děkuju doufam že sou pryc
ja ti držim palečky aby vyšel ketík a tys nemusela na další ifko
29. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.