• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahojky děvčata, tak koukám, že je nás dost čekatelek, já jdu v polovine září taky na kontrolu a když to bude
OK, tak do to snad v říjnu půjdem taky, Kéž by to vždycky vyšlo, jak si naplanujeme co?
29. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
Abig, doufej, ze ket vyjde a nebude potřeba dalšího trápení
29. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@cibka Děkuji
30. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno, pracovní :grinning:

@koubovka1 Uvidíme, nevěříme, necháme se překvapit.
30. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
dobré ráno všem:slight_smile:
abig-jaká byla dovolenka?
30. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@pecicka Ahoj Krásko ... bylo dobře, bylo teplo, ale stačilo :grinning: už se mi chtělo domů ... ale do práce nene, ale co naděláme, že ?

Jak se ti daří ? Tobě ty týdny taky naskakují, co ?
30. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@abig jo, daří se mi fajn, zítra jdu po 3týdnech na kontrolu, tak jsem zvědavá, jinak první genetika nám dopadla dobře, tak ještě aby ted byla dobrá i ta druhá a můžeme se malinko uklidnit, na tu jdeme 16.9. a to má moje maminka narozeniny, tak si říkám, že je to znamení a bude to všechni oki. Na první genetice ná řekl, že to vypadá na chlapečka,ale nám je to v celku jedno, jen at je to zdravý. Moc ti přeju, aby už jsi mohla ty pocity prožívat taky, i když jsou to zase jiné nervy a člověk je pořád ve střehu. Ale já věřím, že budeme jednou štastné všechny:slight_smile:moc jsem tady nechodila, bylo špatné období a já když si potom něco špatného přečtu, hned si to vztahuju na sebe a není to dobré, tak už by mohla začít nová vlna uspěchu, už to tady moc dlouho nebylo, tak by jsi ji mohla třeba nastartovat,co? :slight_smile: a tu práci ti vůbec nezávidím :frowning2:
30. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@pecicka Chápu, co píšeš. Taky tady moc nenakukuji, pač to člověk těžko snáší, ale holt jsem tady na tom závislá !!!
Jsem ráda, že se ti daří dobře, miminko prospívá - ať je to kluk nebo holka :wink: Hlavní je, že ty jsi spokojená a jste v pořádku !!!
Jsi určitě na nemocenské, co ?

Já čekám na konzultaci s Macháčem, pač si musíme promluvit o tom asi falešně pozitivním testu z Reprofitu, protože jsme mluvili o nasazení Prednisonu a píchání heparinu a krevní testech, protože se zdá, že bude nějaký problémek u mě a já nechci jí zbytečně na KETík .... Jinak jsme domluvení, že 3IVF provedeme s těmi léky - prý statisticky jsem měla být těhotná už na poprvé s embryjkama, které máme ... tak snad nebude žádný velký problem, snad jen fakt "hustá" krev nebo něco takového .... my už totiž genetiku máme hotovou a byla v pořádku, takže už jen další hematologické vyšetření ....
30. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@pecicka Jinak v práci ... uf uf uf ... nelíbí se mi tady, chce to změnu, ale kdo mě zaměstná, když budu furt někde lítat po doktorech ? Nemluvně o věku, že ? Všichni budou počítat s tím, že budu chtít na MD
30. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj všem já ve čtvrtek půjdu na injekci na zastavení vaječníků a začne cesta do 2IVF tak snad nám to tentokrát výjde vše až do konce :pensive: Mám docela strach,ale chci to ještě znovu podstopit.
Vám všem taky přeji hodně štěstíčka už by jsme to potřebovali
30. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@evaav Ahoj ... hlavně žádné strachy, vyšlo to jednou, výjde to i podruhé :wink:
30. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Kde nic, tu nic !!!!
30. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky tak to vypdadá na dalsí vlnu snažilek to by bylo aby se to neprolomilo
jinak ja radeji nic nelanuju musim to brat tak jak to přijde
30. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky,

já sem jdu opravdu jenom občas...nevíte co je s misandou?
jinak všem moc držím pěstičky- podzim bude určitě vhodný na IVF a všem se nám to zadaří... Já mám cca 10 dní po laparce a jsem celkem v pořádku ( jen že jsem měla nějak neprůchodný pravý vejcovod, ale že mi tam vpravili nějakou látku a ta by měla vejcovod zprůchodnit)- už mám vytažené i stehy... teď ve čtvrtek jedeme na ko do CARu.. tam se chci domluvit, že by sme s manželem zkusili IUI ( teda jestli ovulka nebude dřív jak odjezd do lázní) no a mám na pojišťovně požadavek na lázně, tak snad mi to co nejdřív schválí.. měla jsem tam požadavek, že musím být zpět do konce října, abych mohla jít do třetího IVF ( doporučila nám to Dr., že do třech měsíců po laparce je nejvhodnější čas na IVF)... no tak jsem zvědavá jak to dopadne...

@abig : snad už do práce za chvíli nebudeš muset.. úplně Tě chápu jak Ti je.. já to mám podobně.. na neschopence jssem od 3.3. a teĎ když bych se tam měla vrátit, tak mne ukamenují... doufám, že místo návratu do práce si budu pěkně těhulit.. ale pro jistotu chodím i po pohovorech...kdyby IVF nevyšlo...

@cibka : držím pěsti na KO.. ať je vše ok a můžeš jít dál :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@martiiik18 Takže lázně ? To mě ještě nenapadlo vyzkoušet, ale mě to neprojde, nemám za sebou ani laparku a díky manželovému spermiogramu mi jí ani dělat nebudou, bylo by to zbytečné zjišťovat průchodnost vejcovodů ....

Misanda se dává od nás oraz, tak potřebuje přijít na jiné myšlenky, ale myslím, že chodí na nás pokukovat. Až bude mít chuť, určo se nám ozve !!!

30. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@abig : no u nás je problém taky v manželovým spermiu...ale já byla před dvěma roky na operaci se slepákem a pak jsem v lázních nebyla ( i když mi je gynekolog doporučil), pak mám za sebou 2x IVF , 1x revizi dělohy a teď tu laparku, tak mi je snad schválí ... když je schvalují i ženským pouze po dvou IVF, kde mají problém ve spermiu a ne na straně ženy... věřím, že i Tobě by je schválili... stačí doporučení od Tvé gynekoložky ( buď může žádost vypsat sama, nebo napsat pouze doporučení pro Tvého obvoďáka a ten to vypíš a pošle na pojišťovnu).. u mne ta laparka byla z důvodu nepravidelné MS a pak jestli nemám srůsty po tom slepáku- ale naštěstí nemám...

aha- ale má jít teď někdy MIšanda na 3.IVF, že?
30. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@martiiik18 Tak jsem zase o něco chytřejší !!! :grinning: taky pochybuji, že by mě můj gynekolog chtěl poslat do lázní, to by mi neprošlo !
Co má Mišanda v plánu, musí napsat ona, s něčím určitě koketuje ,ale nevím nevím !

Většina z nás si dala oddych přes léto a pak se na to zase všechny vrhneme :grinning:
30. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@abig : proč myslíš že ne? slyšela jsem, že po dvou IVF na to máš nárok... za zkoušku nic nedáš.. zkus si třeba i zavolat na pojišťovnu...

Moc jí přeju, aby jí to vyšlo...
30. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@martiiik18 Tak pokud mě nepřestanou v práci štvát, tak se zkusím poptat.

Miša to zvládne, taky na ní myslím, i ona bude jednou ta nejšťastnější !!! Však ona se nám určitě brzy ozve !!! Když tak jí nakopnu na FB :wink:
30. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@abig : s tou prací mi Tě je hróóózně líto... když to je v práci na prdlavec, tak pak to přenáší člověk chtě nechtě i domů a jen víkendy jsou takovým vysvobozením... ale Ty už tam dlouho nebudeš :wink:
30. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@martiiik18 Holt, do práce se chodit musí :wink: A pokud se na nás konečně usměje štěstí, tak chci chodit do práce dokud budu moci, ono se potom bude hned líp pracovat, když budu vědět, že se za pár měsíců nebudu muset budit s pocitem, musím stávat do práce ...

30. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
Dobré ráno !!!
Dneska tady budu taky sama :wink: Dnes je deštivo, ale konečně jsem se pořádně vyspala ... takže plán na dnešek, přežít pracovní dobu a několik hodin strávených u žehlicího prkna .... opětovně :grinning:
31. srp 2010 v 07:38  • Odpověz
dobre ranko

abiq: jen chci rict, ze ikdyz vim,z e za 4 mesice tu koncim, tak se mi doi prace nechce chodit com dal vic :grinning: :grinning: :grinning: ,

dokonce jsme byla vedle v kancelari o prestavce se zeptat holej jak to tu chodi s jeslema, protoze holky maji male deti jinak nevim koho bych se zeptala a nejak jsem se zakecala a prisla o 15 minut dele z prestavky a hned druhy den jsem to mela na taliri od vedouci, ze vi, ze jsem tehotna, ale ze se musim soustredit a nekecat po okoli :sweat_smile: :angry:

pritom ona keca s kolegyni v jednom kuse, uz abych tu nebyla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
nazdárek !!!

se tady píše něco o mišandě, jooo? :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@cutce Ahoj ... je to všade stejné, co ?
31. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@misanda Ahoj, baže jo .... se touláš a holkám a samozřejmě i mě se po tobě stýská !!!
To víš, tady ani noha .... si občas povídám sama ze sebou :grinning:
31. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
abiq: je to vsude stejny, bud je tam jedna vec nebo druha, ale uz si rikam, jen 4 mesice :grinning: :grinning: :grinning:

misando: nazdarek, jak se mas?
31. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@cutce to se ti to těší, když jsou to 4 měsíce .... mě to připadá, jak doživotí :grinning:
31. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@abig ale musim rict, ze je to cim dal horsi, vubec se mi tu nechce byt a nic delat, se musim premlouvat :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@cutce Uteče ti to rychle, neboj ...
31. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.