• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cutce Koukám, že se vám líbí jméno Matthew ... nádhera .. já žít v zahraničí, tak můj syn má 100% toto jméno .... a pro slečinku bych si vybrala Abigail ..
31. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
nad Abigail jsme taky uvazovali. No Andy rikal, ze jak jsem tehotna, ze nazory jeste budu pry menit dost casto, takze uvidime, co na konci vyhraje :grinning:
31. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@cutce :grinning: :grinning: :grinning: to má nejspíš pravdu, co?
31. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
nj holky, mišanda je stará coura :slight_smile: ale jsem zase zpět :slight_smile:

u nás nic novýho, co se rozmnožování týče...domácí snažení opět na prdlačku...ale já od toho stejně nic neočekávala a ono se to asi ani jako snažení nazvat nedalo :slight_smile:

Abigail je náááádhernýýýýý :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
huráááá misanda je na světě :slight_smile:

@abig : koukám, že jsi ji popohnala pěkně :slight_smile: jj, to je pravda- do práce se musí... na druhou stranu se už těším až budu v tom kolotoči- jen mám strach z lidí, že na mne budou moc naštvaní a nebudou se se mnou bavit :frowning2:

jinak všem pěkné propršené poledne.. ani se mi nechtělo ráno vylízat z postele jak se mi pěkně spalo :sweat_smile:

@cutce : kde přesně žiješ v Anglii? vždycky jsem chtěla žít a pracovat v GB, ale po té co jsem začla chodit s manželem, tak se to stalo pouze mým snem.. :frowning2: a teď vím, že už se tam nikdy neodstěhuju- manžel by nechtěl ani za nic..pěkně Ti ty týdný naskakují :wink:
31. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@misanda Kdepak ses courala ? S Fanoušu ?
31. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@martiiik18 dekuju, jojo utika to jako blazen. Ziju v Kentu, pod Londynem,

mela jsem krasny a prekvapujici vikend od manzela, v nedeli to byl rok od svatby :grinning:
31. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@cutce Téda, to jsi musela být hodná !!!

My zítra slavíme 3.výročí svatby ... no slavíme ... jen teoreticky samozřejmě ....
31. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
no jsem se ptala jestli dostal bonus v praci a on ze ho dostal presne pred rokem :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@misanda : s tím ´´ domácím snažením´´ to máme stejně.. já si myslím, že u nás je to k prdu protože mám za to, že ani neovuluji... bohužel mou ovulací ( neovulací) se nikdo nikdy nezabýval... :frowning2: nevím, zda mám říct své gyndařce o to, aby sledovala můj cyklus a zda dochází k ovulce, nebo v Caru...??
31. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@cutce To bylo od něj hezké .... připomíná mi mého manžela :wink:

@martiiik18 Tak na ovulku ti nejspíš nasadí Clostík ... mě ho dali jen jednou, pro jistotu, ale jak viděli spermiogram, tak to už prý nemělo smysl mít nějakou ovu .. ale já jí mívám, většinou o ní vím, trpím bolestí v podbříšku a mám typický hleník ....
31. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@abig a planujete neco? Mate krasne datum 1.zari :grinning:
31. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@cutce : jéééé, my měli též v neděli rok výročí svatby :slight_smile: dostala jsem kytičku, dáreček a pak jsme jeli na celodenní výlet :slight_smile: naštěstí se udělalo i pěkné počasí v poledne :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@cutce Vzhledem k pracovnímu vytížení mého muže nic. Možná nějaká večeře o víkendu, ale vlastně popravdě to nějak neřešíme ...
1.září proto, aby si to on zapamatoval ...... :grinning:
31. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
ja jsem taky koukala jak puk, dostala jsem darecek, knizecku, kde se pise vse o malem, ze zacatku ruzne ty UTZ a pak kdy kopnul po prve, jake mame vybrane jmena, a pak po narozeni, kdy prvni zub a tak

jsem koukala jako blazen, protoze doma mame 2 krabice s hadrikama, jedna je narvana a to je to co jsem koupila uz ja a druha tam ma 3 maly vecicky, to co koupil manza :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@abig : myslím si, že mi ho mohli dát už dávno.. na to domácí snažení, ale asi se o mou ovulku nezajímali skrze manželův spermiogram- 4 mil/ml, pohyb 5 %, TPS 15 % ( to nevím co je) a po zprac. 3, 8 mil./ ml, pohyb 40 %...
31. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@martiiik18 Tak kvůli tomu spermiu se nikdo nezajímá o tvou ovu .... my jsme měli i 1mil/ml, ale naposledy jsme koukali bylo myslím 22 mil/ml, ale pouze a jen 1% schopných oplodnění, takže když je potřeba ke klasickému IVF na jedno vajíčko 0,5mil spermií zdravých, tak všem je jasné, že to prostě jde jen skrz ICSI .. :wink:
31. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@cutce Není nad to, když má chlap zájem .... je to od něj fakt hezké ...
Můj mi chtěl takovou knížečku koupit první měsíc našeho snažení, jsem ho musela zabrzdit a dobro jsem udělala ...
Pro změnu mi tuto knížečku koupila kamarádka a má jí schovanou ...
31. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,po delší době Vás zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lllenkap :wink: Jak se citíš ?
31. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@abig : takže s tím spermiem, co má můj manžel není šance na otěhu přirozenou cestou? já mám za to, že náhoda je blbec a i s hodně špatným spermiem se to stát může.. i genetik u kterého jsme byli nám říkal, že i když je málo spermií a jsou zdravé, tak může dojít k oplodnění přirozeně... že nejde ani tak o počet spermií, jako o kvalitu... tak jsem si říkala, že by nám to přirozeně třeba mohlo vyjít.. jenže jestliže nemám ovulku, tak těžko nám to může vyjít :confounded:
a bere Tvůj manžel nějaké léky nebo vitamíny?
31. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@abig ráno mě začíná být divně.Neni mi úplně na zvracení ,ale stav jakoby po opici. Budím se každý den ráno ,protože mě tlačí močový měchýř. Prsa stále bolí a hlavně jsem utahaná a chodim po práci spát:slight_smile: ale možná to je ten Utrogestan, protože ho polikám :unamused: Jinak na dlaší UTZ jdu 16,takže hlavně ať to uteče.je to nekonečný:slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@martiiik18 Já si taky myslím, že se může zadařit i s tímto špatným spermiogramem. Viz já tento měsíc, pozitivní testy nejsou jen tak ze srandy pozitivní a pak negativní ....
Když tak se zeptej svého gyne ... ten ti to taky určitě napíše ...
Manžela krmím vitamínama, od té doby se mu spermio zlepšilo v množství spermií .... bere zinek, selen, kyselinu listovou, vit E, Q10 .... a C
31. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@lllenkap proč ho neužíváš spodem ? Uteče ti to raz dva ... ty jsi po IVF nebo Ketu ? Mám v tom guláš ... taky chodíš do práce .... nebyla jsi vůbec na neschopence ?
31. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@abig taky mě to holky radily ale mám pocit že to ze mě vyteče:slight_smile:Já jsem po nativu.takže IVF.Jinak chodím do práce, nemám práci moc namáhavou-kancelářská a tak alespoň to líp utíká:slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@lllenkap Tak to je super, že vám to vyšlo !!! Držím pěstičky ...
Tak ten utroš teče asi z každé ... já ho taky beru jen spodem, pač jsem po něm totálně mrtvá, ospalá a unavená a k tomu je mi po něm strašlivě zle, takže když ho polknu, tak mám stavy těhotenské, a když ho zavádím, tak jen lehce těhotenské .... :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky holky hlasím se po delší době.Byla jsem 10dní v nemocnici mam dost vysokej tlak takže hruza.Dnes mě pustily domu a jsem totalně vyřízena ale už to bude snad dobry.Naše mala važí 640g takže malej prdolínek jsem štastna že je v pořadku.Mohlo to dopadnout tragicky :frowning2:
31. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@abig : já teď manželovi koupila vitamíny Fertilman, tak jsem zvědavá, zda to třeba pomůže... po prvním spermiu ( byl ještě o něco horší než ten, co jsem Ti napsala) začal brát Selzink a pak se´mu spermio zlepšilo ( ten, co jsem Ti napsala)... tady ten Fertilman si docela dost chválily ženský tady na koníkovi( že se jejich manželů spermio po těchto vitamínech dost zlepšilo), tak jsem ho zkusila objednat.. stojí sice kol 800 kč na 3 měsíce, ale tak za zkoušku to stojí... zkusím je vzít na ko do caru, aby mi řekl doktro co si o těch vitamínech myslí... stejně chceme zkusit IUI s manželovým spermatem a dárcovým spermatem - aby to namíchali...a když to nevyjde, tak v listopadu IVF s manželovýma spermijkama...
31. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@nana.76 to je dobře, že jste obě v pořádku! moc přeji, aby už vás nic takového nepotkalo... opatrujte se !
31. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@nana.76 A já si říkala, kde jses nám ztratila. Tak už žádné takové neduhy vám přeju. Musíš se šetřit.
A gratulace k holčičce ... :wink:
31. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
nana: jejda, tak se hlavne opatruj :wink:
31. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.