• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@nana.76 je tak to je fajn, že jste už ok:slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@abig já to asi zkusim spodem:slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
Nikdo, nikde ????
31. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky všechny vás moc zdravím ,
vůbec nestíhám rano jsem byla v gennetu a vratila se az po 1 hodine a pak fofrem do prace
kontrolní utz na 1 cysty zmizeli dostala sem injekci agolutinu, čekam na mrchu a jdeme do toho :wink:
1. zář 2010 v 00:00  • Odpověz
@cibka Super zprávy !!! Jsem ráda i za tebe.

Jinak dobré ráno všem !
1. zář 2010 v 06:59  • Odpověz
Krásné ánko,

@cibka : tak ať se MS dośtaví brzy a pak ať na 9 měsíců zmizne :wink:
1. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
krásný den,
abig a martiiik18 moc děkuju ted jsem byla na krvi a vybehat predoperacní prístí týden interna a uz se to zase pohne
počítam že by mohla dorazit o víkendu :slight_smile:
1. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
@cibka Zase musíš mít předoperační vyšetření ? Po mě to nechtěli ani v jednom Caru ...
1. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
@martiiik18 Dobré ráno !
1. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
Tak jsme se s manželem včera rozhodli, že napíšeme mému dr. a poptáme se ho na ten pozitivní test ze srpna. Tak jsem tak učinila poprosila dr. jestli by mi krevní vyšetření udělal ještě před KETem a nasadil Prednison ... raději si na KET počkám další cyklus, než ho zbytečně vyhodit, že ?
Co kdyby to pomohlo ? Alespoň bychom se vyhnuli dalšímu IVF .... no včera jsme tak snili :grinning:
1. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
dobre ranko
cibka: skvela zpravicka :grinning:
abiq: nevim, co to znamena, ale budu Vam drzet pesticky aby se to konecne uz povedlo :wink:
1. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@cutce Ahoj, uděláme krevní testy před KETem, ne až po něm a nasadíme léky. Už mi to dr. potvrdil, tak se musím jen objednat ..
1. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
abiq: a jakou to ma vyhodu delat ty testy ted?
1. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj sluníčka:slight_smile:
1. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
@pecicka Ahoj Pecičko !!!
1. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
@cutce Má to velký smysl. Zjistíme, jestli nemám nějaký problém s krví, např. hustou krev, která pak nedovolí embryjkům se udržet v děloze. Nebo nějakou mutaci, která zabraňuje zahnízdění a musí se léčit.
Prednison je na potlačení imunity, tělo se může s embryjem prát, tělo si může myslet, že je to nějaký "vetřelec" a snaží se ho vypudit. Heparin na ředění krve v případě, že je moc hustá !!!
Chtěla bych to před KETem, bude to 4 transfér, a tak jsme si řekli, proč nemít ty testy už před ním, co kdyby se zadařilo ... a nemuseli bychom třeba už na žádné IVF. Už jsme se zařekli, že jedno dítko nám bude stačit, hlavně ať je ...
1. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
@abig aha, tak to jsou trubky, proc ty testy nedelaji rovnou pred kdyz uz je to pokus po nekolikate? To me na tom stve, ze ty musis prijit na to, co bude pro vas nejlepsi a ne doktor, jim je to celkem jedno :unamused:
1. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@pecicka ahojky jak se mate? :grinning:
1. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@cutce Je to drahé a pojišťovny to nechtějí dělat, až když máš záznamy, že se prostě IVF nedaří ...
1. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
@abig nojo, prachy, ale ze vy platitre tisice a tisice je jim jedno. Nojo, je to hruza, ale snad se povede :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@cutce To si piš, že se to jednou povede !!! My to nevzdáváme ... jen chci vyzkoušet všechno, co se jen dá ...
1. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
@abig jo jo musím mít znovu přeoperační i poprvé jsem ho musela mít jak se dělá odběr v narkoze tak to chtějí
1. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@abig ten jeden cyklus uz to vydrzís lepsí počkat uz tak jsme čekali tak ten mesíc nás nevytrhne no né
1. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@abig libi se mi tvuj optimismus a strasne Vam to vsem preju, je to boj na dlouhou trat a proto bych to prala kazdy z vas. Ja jsem se ze zacatku strasne bala, nevedela jsem jestli jsem pripravena, protoze rict si budeme mit miminko je jednoduchy, ale kdyz ho nosis, no dostala jsem strach, abych byla dobrou mamkou a ted se strasne uz moc tesim, az to budu mit v naruci :slight_smile:

je hrozny, jak nejaky 16ti lety otehotni, nestaraji se o miminka a jsou lidi, co by tak chteli miminka a nejde jim to :confounded:
1. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@cibka Přesně tak .... my jsme měli prostě plán podzim .... a to výjde ..
1. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@cutce To je prostě život, musí ho brát takový jako je, ale nesmíš stát na místě, prostě život je boj !!!
1. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz
@abig tak jsem zvedava, jak ti dopadne ta krev a na kdy ses objednala?
1. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
@cutce Povedlo se mi objednat na 21.9. .... Uvidíme, co dr. vymyslí. Otázkou je, jak dlouho trvají výsledky krve, takže není na co čekat.
1. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@abig tak hlavni je uz ne jak dlouho, ale hlavne aby se to uz konecne povedlo :grinning:
1. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Všechny se mi někde touláte ...
1. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.