• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
abiq: jsem tu jenom ja :cry:
1. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
@cutce si asi holky užívají dovolenek, nebo nás mají plné zoubky !!!
Zrovna, když mám čas tady klábosit. Až ho mít nebudu, bude tu plno, co ?
1. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
no ja ted schanim na internete info ohledne materske pro maminky zijici mimo CR, :unamused:
1. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
S tím ti neporadím, ale připomeň se mi tak za týden, dám ti kontakt na kamarádku, co žije Anglii a ta to řešila v loni, určitě ti ráda poradí.
1. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
... ona je zrovna na dovolené ..
1. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
no oni to zakazali letos v cervnu, ale ted jsem se dozvedela od jedne holciny, ze to dostane, ale je to slovenka, takze ty to maji mozna jiny. Docela by me to nastvalo, kdybych tu sanci mela a nejak bych ji propasla :angry:
1. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
Aha, to je potřeba se poptat na sociálce.
Zkus jím tam napsat.
Nebo popros mamku, ať ti tam skočí se zeptat, tedy jestli mamča žije v Česku.
1. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
no musim nejdriv zjistit jak to ta holcina dokazala a pak si sehnat info a pak se teprve zpetat, abych mela uz neco v ruce :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
abig ja mam odpolední takze na vas neprdim jen nemam čas
a jak píšes podzim bude náš
1. zář 2010 ve 23:56  • Odpověz
Dobré ráno !!!
2. zář 2010 v 07:02  • Odpověz
@abig dobré ranko:slight_smile: ty už asi pracuješ,že?
2. zář 2010 v 07:06  • Odpověz
@pecicka Dobré ráno Pecičko, ano pracuji :grinning: nic jiného mi nezbývá, ale připadá mi to za trest !!!
2. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
krasné ráno
tak jak se dnes vede
2. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
dobre ranko :grinning:
2. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
:frowning2: tak začínám mít čímdál tím větší dojem, že se mě z práce snaží vyštípat .... lehké naschvály a zkouší, co vydržím ... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .... ale já se nedám !!! :wink:
Až mě rozbolela hlava !!!
2. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
Abiq: to jsou kurvy, ale nedej se :wink: co ti delaji?
2. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
Nedám se, nedám !!!
Maličkosti, tam ti schovají fakturu, tam volá klient, něco po tobě potřebuje a ony ti řeknou něco jiného a pak vypadá člověk jak debil .... příjdou, že je tam klient, že by chtěl A, já nevím o čem mluví a když jdu za ním, že nemám tušení, co potřebuje, tak z něho vyleze, že on přeci chce B .... tak mrsknu pohledem po kolegyni a ona s úsměvem jen zvedne ramena !!!
2. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
@abig teda to jsou bestie, to je des. Chudinko mala :cry: , jak vubec muzou v noci spat :angry:
2. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@cutce Můžou spát v klidu. A přitom jim o nic nejde. Zrovna ta, co to dělá, nemá semnou nic společného a nijak jí neohrožuji ... já dělám jinou práci a jiné firmy než ona.
Musím vydržet ... a to jsem si myslela, že když na 14dní vypadnu, že si od toho odpočinu.
2. zář 2010 v 11:31  • Odpověz
@abig tak uz aby se to ted na podzim povedlo a muzes jit na nemocenskou a pak rovnou na materskou a vyprdnout se jim tam na to
a zkusila ses ji na to zeptat proc to dela?
2. zář 2010 v 11:32  • Odpověz
@abig drž se holka a nedej se ono je to přestane bavit když uvidí že jsi odolná a nedás se
2. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
@cutce Je to blbka ... už od prvního týdne, co nastoupila se hezky předvedla. Řekla mi, že ona jako VŠ přináší hodnoty do společnosti narozdíl ode mne, co má "jen" SŠ .....
2. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
@cibka Nedám se ....
2. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
@cutce Já jsem právě ani na nemocenskou nechtěla jít, chtěla jsem pracovat kvůli penízkům, protože budeme stavět domeček .... ale uvidíme, co bude !
2. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
@abig teda to je pekna kravajzna s VS namyslena, ale zkusenosti zadny nemela :angry: . To je blby kvuli penizkum, ale zase byt v takovem strese nebude dobry :frowning2:
2. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
Ona bere víc než já .... to je na tom ještě to uhozené. Jen protože má "titul". Jsem tady pracovně nejstarší ....
2. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@abig ale titul na co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: titul neni jako titul :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@abig : ahoj kočko, je mi líto, že si musíš procházet tímto v práci.. to je člověk akorát otrávenej :frowning2: přesně tohodle se bojím až se vrátím já do práce- myslím si, že dělaáme stejnou ( nebo hodně podobnou) práci... bohužel u mne to bylo tak, že když sem šla na neschopenku, tak za mne někdo musel dělat mé zákazníky a to je ten největší kámen úrazu- že za mne dělali moji práci a já si jenom marodila...je to běs... tak se hlavně drž a kdyby si šla do detailů o té kolegyni, která má titul, tak určitě zjistíš, že v normálním životě je totálně neschopná - z vlastní zkušenosti...
2. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@martiiik18 Ano, je "neschopná" ... v životě. Jen mi prostě otravuje život. Grrr....
Jak to vypadá s těmi lázněmi ?
2. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
@cutce Přesně tak ....
2. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.