• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@abig už se tam s ní dlouho trápit nebudeš :slight_smile: i kdybys chodila do práce jako tehulka, tak o to víc Ti bude ukradená :wink: no ještě se mi neozvali... obvoďák mi to vyplňoval teprve minulý týden a tak čítám, že to dojde tak příští týden nebo za 14 dní :unamused: jinak jsem dneska byla v Caru a domluvila se na IUI- tak mi napsal Clostík- 1 tbl denně a pak pregnyl- ale ten mi řekne kdy ho mám píchnout až podle utz, který bude někdy mezi 12. a 14. DC...budeme mít namíchané sperma dárce a manželovo...třebas pojedu do lázní těhu :grinning: i když tomu moc nevěřím...
2. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@martiiik18 Tááák, jsem zase mimo obraz. Co máš všechno za sebou ???
To budete poprvé zkoušet i dárcovské spermio ?
2. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
holky potrebujete novou tabulku :wink:
2. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@abig : mám za sebou únor/ březen- 1. IVF- potvrzeno těhotenství- 16.4. revize dělohy ( plod bez srdíčka), červen 2.IVF , srpen laparoskopie a teď bude IUI :slight_smile: měli jsme vždy sperma od manžela a moje vajíčka... teď u toho IUI by manželovo sperma nestačilo ( slabý spermiogram), tak to necháme smíchat s dárcem :slight_smile: pak by měly být lázně a pak 3. IVF v listopadu ( když by IUI nebylo úspěšné)...
2. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
ještě pořád od 8.6. čekáme na výsledky z genetiky ( snad by během 14ti dnů měly přijít)...
2. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@cutce Ano, potřebujeme, ale musíme vydržet, než nás tady bude víc :grinning:
2. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@abig To o tý VŠ a hodnotách pro splečnost řekně jen primitiv!!!!! pěkna koza:slight_smile:škola neškola.Průměrný člověk,který je jen trochu spolehlivej a ctižádostivej a má podmínky školu udělá!!!!tak ať se jde bodnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
@martiiik18 Tak nám nikdy IUI nenabízeli !!! Natož s dárcovskými (to bych nechtěla stejně) ....
@abig mluvim o sobě a taky žádnej superman nejsem:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
@abig : no nám to taky nikdy nenabízeli, ale protože si chceme pro jistotu zažádat o adopci postupně vyplňujeme ty formuláře, tak potřebujeme i výpis z karty od manžela..tak sme to řekli doktorovi a on-proč hned adopce, když můžeme zkusit umělé oplodnění s dárcem... tak sme si řekli, že zkusíme to IUI, ale se spermatem namíchaným s manželovým a dárcovým... když by jsme měli jít do IVF, tak vždycky se spermatem manžela...
2. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
@martiiik18 jojo, to chápu. Nám to teď nikdo nenabízel, pač jak se vyptávali, tak jsme je hned upozornili, že do dárcovkého spermatu nejdeme. Manžel by i chtěl, kdyby bylo potřeba - ale vždy se nám vajíčka nějaké oplodnily, ale já nechci.
S tou adopcí to máme nastejno. My začínáme střádat papíry po Vánocích.
2. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lllenkap Kdo umí, ten umí .... kdo je šikovný, nepotřebuje školy !!! :wink:
2. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@abig Přesně tak! :grinning:
2. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
@abig : nejhorší na těch formulářích je ten, když musí Tvůj přímý nadřízený vyplnit hodnocení jaká jsi v práci, Tvoje vlastnosti atd... já vůbec nevím komu to mám dát- moje ndřízená je angličanka... a té opravdu nevím, jak bych jí to vysvětlovala... ano a pak je ještě jedna holčina, která je jakoby nademnou, ale té to nemůžu dát, protože ta je právě na mne naštvaná skrze to, že musela dělat moji práci atd... asi to zkusím poslat na personální ( tam mne znají mnohem lépe jak na oddělení kde dělám teď).... takže kdo ví, co hned bude kolovat po firmě... přijde mi to docela soukromá věc a tak bych tento formulář nejradší vypustila... jinak nám ještě chybí potvrzení příjmů a manželovi formulář pro jeho obvoďáka a ten výpis z jeho karty... a už budeme mít vše a pozveme si paní k nám domů... :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@martiiik18 Hledím jak "kráva" ... proboha, kolik těch formulářů je ? Stáhla jsis je, nebo jsis pro ně někam zašla ?
2. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
@martiiik18 no tak toho je panecku. No to budou drby urco :angry:
2. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz
@abig : byli jsme pro ně s manželem na úřadě ( jmenovalo se to nějak právní ochrana dětí nebo tak nějak)....tam s nama paní sepsala žádost a dala nám tyto formuláře- je jich dost - dotazníky pro zaměstnavatele, dotazníky pro lékaře, o osobních údajích, a pak takový společný o představě o dítěti a ták... není to tak hrozný..
2. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@cutce : to budou... už se ´´ moc´´ těším :frowning2:
2. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@martiiik18 Hrozné na tom je, že ti musí zaměstanavatel o tobě něco napsat a dozvědět se o tvém soukromí, co je komu po tom ? Už tak to tady mám těžké, co se pak bude dít, když mu předložím tento formulář ? No mě picne .... ještě mám pár měsíců ....
Tohle nemá logiku, ten kdo to vymyslel ... :wink:
2. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
no oni se snazi, aby rodice byli jak v psychickem tak fyzickem poradku, ale ze jsou deti zanedbavane to je jim jedno :angry:
2. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz
@abig : a hlavně- člověk je jiný v zaměstnání a jiný doma... třeba já nechápu jak by to vyplňovala moje šéfka- je angličanka, svobodná matka ( dítě jií je spíš na obtíž a žene ho do školky i s teplotama 39 a já s ní do kontaktu přijdu jednou za 14 dní a to když nám něco přijde říct do kanclu- což jde za všemi, takže osobní kontakt mezi mnou a ní není žádný... tudíž mne nezná a na jejím posudku by mělo záležet moje štěstí v osobním životě ?! je to děs!
2. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@martiiik18 ale zase si myslim, ze ti nic spatnyho nenapise, tady uz se na reference nehraje, protoze nikdo ti nesmi dat spatne reference byla by to diskriminace :wink:
2. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
holky máte pravdu s tou školou kdo umí tak zádnou školu nepotřebuje k čemu ti bude papí že jsi třeba truhlár kdyz se drevem delat neumís
a s tema papírama to je taky na draka kdyz máš protivnýho šéfa tak ti tam napíše co chce a nemusí to být pravda nemeli by na to tak sázet
3. zář 2010 v 00:09  • Odpověz
Dobré ráno !!!
3. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
Holky, kde se nám toulá Pampeli ? Že by si ještě užívala na dovolené ?
3. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
ahoj kocky :slight_smile:
vcera jsem se vratila... a bylo uuuuuuuuuzasne!!!!!!!! tady je takova ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiima.... grrrrrrrrrrrrrrrrr :angry:

a co vy? jak se mate???
3. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: že já nevzpomněla něco ... dítě ? milion ?

Jsem ráda, že jste se měli fajn. Odpočinula jsis ?
3. zář 2010 v 09:18  • Odpověz
krásné páteční ráno
abig pampel ahojda
pampel jak bylo
a abig ty to tam dneska jeste vydrž bak budes mít 2 dny na oddych pokud nejdes do prace i o víkendu :wink:
3. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
holky mam na vás dotaz uz asi přes mesíc beru 5 miligramu prednisonu vždy rano a ted asi poslední 4 dny mývám navali horka jen chvíli a pak to přejde myslíte že by to mohlo být z toho?

díky
3. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.