• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
sem nevedela co tam mam napsat když jsem to psala bylo mi 29 ale za 10 minut mi bude 30 :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 23:50  • Odpověz
Někdo má narozeniny, my máme přání jediný .... hodně štěstí, hodně zdraví ..... a již krátkou cestu k vysněnému snu Cibko !!!
4. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
KOUBOVKA : holka naše, ty se dneska vdáváš !!! Užij si dnešní den .... buďte šťastní a spokojení celý život !!!
4. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
taky se přidávám k narozeninovýmu přání a ty si to ¨Koubi pořádně dneska užij!!!!!!
4. zář 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
@cibka tobě všechno nejlepší, at se ti aplní všechna přání, které máš:slight_smile:
koubi-tobě všecno to nej na společné cestě životem :slight_smile:
abig a misanda zdravím
4. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky holky
Cibi-vše nejlepší,hodně zdravíčka,štěstí a lásky a at se ti splní i to nejtajnější přáníčko.
Koubi-ty jsi to dneska užij je to tvůj den a hodně štěstí v životě
Ahojky MIši a Abig
4. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@cibka ciiiiiiiiiiiiiiiiibka ma narozeniny... myyyyyyyyyyyyyyy mame prani jediny.... stesti zdravi stesti zdravi.... hlavne to zdravi :grinning: :grinning: :grinning: jsem ti pekne zazpivala, ze?

....... nazdarek kocky!

koubovka... na tu jsem uplne zabudla... jeste, ze tu mame abig :wink: taaaaaaaaaaakze koubovka........ kraaaaaaaasny svatebni den!!!
4. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky,
moc vám všem děkuju jste zlatý, prání mám jediný a to všichni znáte a přejeme si ho všechny :wink:
koubi - užij si to a hodně štěstí na společné ceste životem
4. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@cibka -přeji to také vše nejlepší i když opožděně,my včera taky slavili manžel měl včera 32 narozeniny.
Tak Ti přeju at Ti výjde vše po čem toužíš :wink: :wink:
5. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@evaav děkuju, tak to máme narozky stejně :grinning: takže taky přeju vše nej nej a at se vám taky spní to po čem toužíte
5. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
ahojky

@cibka dodatecne vsechno nejlepsi k narozeninam. Hlavne ti preju at se povede to miminko a jste zdrave :wink:

Koubi: vse nejlepsi do vaseho budouciho zivota :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
@cutce děkuju :grinning:
holky dnes jsem 6 den od injekce´aby dorazila mrch dycky přišla tak 5 a ted zase nic
6. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
ahojky holky
cibka dodatečně i já se připojuji ke krásným kulatinám :wink: všechno NEJ NEJ NEJ a konečně to malé štěstíčko :wink:
a s tou injekcí buď v klidu. mně to kolikárt vyšlo až na ten 10 den :wink:
jinak hlásím výlsedky screeningu dalšího dopadly dobře a čekáme holčičku :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
@salopa joj velikanska gratulace k holcicce :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@cutce děkuji :slight_smile: asi to bude pěkná divoška ale :slight_smile: a co ty, jakpak se máš a co prtě?
7. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@salopa proc myslis, ze to bude divoska? Ja mam dalsi UTZ az 24.9., tak jestli se dobre natoci, tak i mi bychom se mohli dozvedet, co to cekame. Jinak se mam dobre, stale unavena, ale dobre :grinning:
7. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
@cutce Mno protože je malinká, ale už si umí říct co se jí líbí a co ne:o))A začíná čutat...hlavně v noci:o)))
Tak to už je taky za chvilku..a máš se na co těšit :wink: Jsem zvědavá copak to bude. To je hlavní, že dobře. Ono i to, že jsi v práci, tak tě unavuje.Tak o víkendu odpočívej :wink:
7. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@salopa no ted bude prvni vikend, co nemame nic v planu, tak jsem zvedava co se zase naskytne :sweat_smile: . No jsem silene zvedava co to bude :grinning: :grinning: :grinning:

kopance zatim necitim, jen to simrani :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@cutce to znám...víkend co nemáme co v plánu a pak se nezastavíme :grinning: To ti věřím..to já byla taky a kor když mi každej říkal..já už to věděla a tak:o))A ta naše cácorka ne a ne se ukázat:o)
7. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj tak já pro změnu to dostala už dnes a to jsem 25DC tak jsem z toho vedle je fakt,že už včera jsem cítila prsa a dnes ráno mě furt tlačilo břicho, tak jsem si řekla tak do týdne to je tu a ono už dnes ,no tak zítra budu volat do Sanusu a objednám se na kontrolu mám tam být pátý den jenže to je sobota můj doktor tam možná bude jednou si mě i sám na víkend jenže mi se chystali v sobotu do Jičína na ten pohádkový týden tak snad si mě objedná aspon na ráno ono to pak už není daleko.
7. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@evaav tak super, tak jeste budes zacinat o tyden driv :wink: ,
7. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
@cutce -jo,jo ani jsem to tak brzo nečekala jen,aby se zase nic nedělo a nějak se něco nepokazilo a dotáhli jsme to do toho nejlepšího konce :frowning2: :wink:
7. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@evaav budu drzet pesticky :wink:
7. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
@evaav tak držíme pěstičky aby bylo vše o.k. a aspoň začneš dřív :wink:
7. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@salopa -děkuju moc :wink:
a gratuluji k holčičce
7. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
@evaav taky moc děkuju :wink: hned dej vědět co a jak
7. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@salopa ahojky moc děkuju a gratuluju k holčečce ja bych chtěla taky a moc
7. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@evaav tak to je dobrý tak místo aby přisla mě tak dorazila tobě :grinning: :grinning: ale ja si na mrchu počkam tak to bychom mohly začít nejak spolu čekám každým dnem :confused:
7. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@cibka Neboooj..bude :wink: A už to nebude dlouho trvat :wink:
7. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
@salopa to to letí už jsi 22 týden :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.