• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
ahoj holky,

nevím jestli už víte, ale Tulánek už má holčičky venku :slight_smile: - kdo znáte...

7. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@misanda ahoj miso... faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt??? no teda! diky za info :grinning:
7. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holčičky! Pořád na Vás myslím a držím Vám všem pěsti! Určitě se svého štěstí taky dočkáte!
@misanda Super zpráva! Snad je vše s tulánkem v pořádku a berušky jsou obě zdravé!
7. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
narodily se včera v 5:20 ráno, Alexandra - 1980kg a 43cm a Sofie - 1660kg a 42cm...všechny tři jsou v pořádku :wink:

mám velikou radost :slight_smile:

ahoj @antoaneta jakpak se máš, těhulko? :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
@misanda no to je krasna zprava!!! diky moc za info :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
@misanda děkuji moc za zeptání, bříško roste, čas letí, obavy střídá velká radost a těšení na miminko. Pořád děkuji za ten zázrak, kterému i teď občas nemůžu uvěřit. Ještě že už mám to břicho a miminko dává o sobě vědět. :wink: Trošičku mám strach z předčasného porodu, kterým mě postrašil lékař, kvůli pnutí čípku, ale snažím se na to nemyslet a věřím že pan doktor jen chtěl, abych už konečně začala odpočívat. Miminku věřím a přemlouvám ho, aby u mě vydrželo co nejdýl.
Jsem šťastná a Vám přeji totéž!!!
Babulky, chtělo by to nějakou aktuální tabulku, ať vím, čím která teď procházíte, nebo co máte za sebou a co Vás čeká. Moc na Vás myslím a držím palce!
7. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
Dobré ránko :o)
cibko: letí to strašně rychle
misando díky za zprávičku..to je supeeeerrr :grinning: tak že je zdravíme a blahopřejeme tulánkům :slight_smile:
8. zář 2010 v 07:41  • Odpověz
@salopa jé holčička.To je bezva:slight_smile:
8. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@cibka taky Ti přeji dodatečně vše nejlepší k Tvým narozkám a hlavně ,aby se Ti v životě splnily i ta nejtajnější přání:slight_smile:Hodně štěstí :wink:
8. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@lllenkap Jojo..je to fajn. I když hlavně aby to bylo zdravé:o) A co ty, jak je?
8. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
@salopa Jé ahoj.Určitě to bude zdravá holčička:slight_smile:už jsi daleko:slight_smile: No ja čekám na srdíčko a tak jsem taky nervozní podle poslední menstruace jsem dnes 6+3 takže od zítra za týden jdu na kontrolu.No musim doufat:slight_smile:Jinak je mi občas divně, jakobych se opila den předtim a bolí mě prsa,jinak nic:slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lllenkap Snad ano. ZAtím máme všechny výsledky v naprostém pořádku. Ale fakt člověk nikdy neví až do konce. Než se narodí. Ale doufám, že je to bojovnice :slight_smile: Letí to strašně rychle. Tak to už uvidíš srdíčko krásně . Je to nádhernej pocit, když vidíš jak tam krásně tluče :wink: ¨Tak to je úplně normální. Prsa přejdou a nevolnost taky :wink: Vím o čem mluvím:o))Ale fakt je, že druhej trimestr je fakt nejlepší. Páč si to člověk fakt nejvíc užívá.
8. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
@misanda fakt jo to to uteklo :grinning: tak at jsou obě zdravé
8. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
@lllenkap děkujů :grinning:
8. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
ahoj holky kde jste všechny
jinak dnes jsem 9 den po injekci aby dorazila ms a stále nikde :wink:
9. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
@cibka ahojky,

a citis, ze by mela dorazit?
9. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
:wink:

@cibka blbá otázky (pač nevím opět, co je u tebe za problém), nemůžeš být těhotná ?
9. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
@cibka žeeee byyyyy??? kééééžžž byyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz
@misanda tož, taky by tě to přeci napadlo, ne ? Po Agolutinu ? Buď vyvolá ms, nebo funguje jako podpora těhu.
9. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj kočenky:slight_smile:
co nového?
9. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
holky bohužel asi ne minulý týden jsem byla na utz a nic tam nebylo :frowning2:
abig dostala jsem injekci agolutinu a ta by měla vyvolat ms vždy prisla tak 5 den a ted zatím nic
volala jsem k dr tak mam počkat do stredy a dyztak si zavolat do caru tak uvidíme ale kdo má to věčný čekání vydržet
jinak nekdy priznaky jsou nekdy ne takze se nemam podle čeho orientovat zda dorazí nebo ne
9. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@cibka
Cibi, vím jak funguje Agolutin, asi jsem to špatně napsala, myslela jsem tím, že pokud jsi těhu, tak to jen těhu podpoří a pokud nejsi těhu, tak je to na vyvolání ms.
Na UTZ sice nic nemusí jít vidět, takže nikdy neříkej nikdy. Pokud jseš zítra 10 dní po injekci, tak já osobně bych si test udělala.

@pecicka
Ahoj, tady zatím nic nového ... holky se připravují ke stimulaci ...
9. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@abig no počkam do té středy a nevís co bude dál kdybych nebyla tehu a ms nedorazila?
9. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
@cibka
Netuším kolikátý DC jsi. Ale myslím, že ti pravděpodobně píchnou další vyvolávačku. A pak se prostě bude čekat a čekat, kdy ms dorazí. Bohužel, nemám žádnou vhodnou radu.
Být tebou udělám test a pokud bude negativní, tak bych skočila na nějakou bylinku, třeba maliníkovou směs nebo něco podobného. Pak už jen rada, dát si herdu červeného svařáku a sex.
9. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@abig 36dc minuůý měsíc sem to dostala zas o týden driv tu směs a uvarit čaj ?
9. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
ja se fakt zblaznim nemuzu mít proste nic normalne
9. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@abig a jak jsoi na tom ted ty koukam tabulka nikde a docela mrtvo sem myslela ze se to tu trosku rozjede po dovolených a ono nic
9. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
cibka: nevěš hlavu...fakt to tak někdy je, že to hned nedorazí..já to tak měla taky. ale jak říká abig, tak svařák a nebo bylinky dělaj zázraky taky.
9. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@salopa ahojky kdyz já víno nepiju
9. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
hlavne tu injekci mam asi po 4 a vzdy to prislo brzy a ted kdyz na to cekam tak zase nic
9. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.