• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cibka aha...tak ty bylinky a i teplá vana je dobrá
9. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
a jaký přesne ty bylinky
9. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
myslím, že jak říkala abig, tak ten maliník
9. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@salopa mam zato ze nekdo tenkrát psal ze se muze uzivat jen určitou dobu je to tak a jak se dari tobe
9. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@cibka
Cibi, já mám tu maliníkovou směs v kapkách (koncentrát), nemáte nějakou prodejničku s bylinkama, kde by ti někdo poradil ? Možná i kontryhel, ale nejsem si jistá, jestli ti je to momentálně ten kontryhel k čemu ....

Tabulka v podstatě není, u mě se nic neděje. Čekám na konzultaci s dr., chci si vyžádat další testy, takže se uvidí, co a jak, ale plán je jasný, KET a pak 3IVF. Ale časově v tom nemám představu ... uvidím jak po té konzultaci.

Právě beru tu maliníkovou směs, paní bylinkářka u nás si mě vyslechla a dala mi toto, je to jak na úpravu cyklu, tak na zmírnění bolestí při ms, slabší krváce, regulace hormonu, zklidnění mysly, na "plodnost-neplodnost", používá se i v těhotenství .... záludně se na mě usmívala a říkala mi, už se těším, až se příjdete pochlubit, že to zabralo ....

Dneska mi vyprávěla příběh paní, co jim doktorové říkali, že spolu děti mít nebudou. Tak za ní šla, s jiným problémem a vyprávěla jí to a ona jí dala tuto směs a paní přišla za 4 měsíce, prý, co jí to provedla, že je těhotná, že s tím ani nepočítali .... a to jí to dala na zmírnění menstr. bolestí ...

Tak jsem se na ní jen usmála a řekla, že jí ráda zase brzy navštívím.
9. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@cibka Pelyněk Černobýl
Lékařské použití :
Nejznámější prostředek k urychlení menstruace.
Pelyněk černobýl – viz článek léčivé byliny
Počínaje sedmým dnem před menstruací každý večer horká lázeň, k ní horké svařené červené víno a po lázni na podbřišek zábal ze stejného dílu pelyňku, šalvěje a máty promíchané s teplým medem.
tohle jsem našla na netu
s tím maliníkem nevím...zkus juknout na net
Daří se fajn. Užívám:o)
9. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@cibka s tím maliníkem a uživáním určité doby .. jde o maliník čaj .. jako příprava k porodu !!!

To, co jsem popsala já obsahu další bylinky : zmiňovaný kontryhel, měsíček, ostružiník, kopřiva, přeslička... a spousta jiných.

No, tak fakt už jen ten sex ... vanu nevím, nikdy jsem nezkoušela ....
9. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz
@abig ty jo tak to je dobrý to bych chtela taky takový bylinky tak to se musim u nás ve meste taky podívat jestli u nás neco takového nemají :wink:
9. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
Mně teda pomohl ten svařák a vana. Ale prostě i to tělo si dělá co chce.
9. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz
Mno nic holky, pádím do vany a ještě si chvilku číst. Tak se opatrujte a přeju dobrou noc. A cibi tobě ať brzo navštíví mrcha mrchatá :wink:
9. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
holky diky jeste ze vas tu mam asi dojdu do toho mesta na kukandu a uvidim hlavne aby tam prodaval nekdo kdo tomu rozumi a ne nejaku trdlo
9. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@salopa díky a krasné čteni
9. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
@salopa Ahoj

Tak občas mi to taky pomohlo .... a jak mi kdysi psala Misanda, tak prý trochu "zatlačit" na wc ... :grinning:
9. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@cibka Taky se rozloučím .... kdyby něco, písni do IP
9. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
@abig ok díky a dobrou
9. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
@cibka pokud nejsi těhu tak ještě vyčkávej...moje kamarádka to po injekci dostala snad až 18tý den...taky se už "bála" že je těhotná...ale ona se fakt bála :slight_smile:
11. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
@misanda dnes jsem 12 den a pořád nic zkusila jsem test a taky nic :frowning2:
12. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
@cibka hele, tak ještě vyčkej, nebo si zkus zavolat mudře...určitě to ještě stále můžeš dostat... i když lepší by byl ten pozitivní test, mno :zipper_mouth:
13. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
@misanda zadný příznaky ani nemam dr sem volala ve čt tak mam počkat do ut pak udelat tes a kdyz bude negativní zavolat do gennetu ale co bude dal tao fakt nevim
13. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
@cibka však oni to z tebe při nejhorším dostanou, to se neboj :slight_smile: ono to tak bejvá..jakmile člověk chce, tak prd...i já to takhle jednou měla :slight_smile: to bylo před prvním IUI, tak jsem se těšila, že jsem to musela o měsíc odložit, pač MS nedorazila jak měla..i když jí mívám jak hodinky :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
@cibka -ahoj takjak už mrcha dorazíla?
Já jdu ve středu na odsátí vajec tak jsem zvědavá kolik jich ze mě dostanou a jaké budou a jestli se vůbec oplodní bojím,bojím :frowning2:
13. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
@evaav neboj, nezalezi na kvantite ale na kvalite, budu drzet pesticky at jsou dokonaly :wink:
13. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@cibka Musíš vydržet a zkus vypnout a nemyslet na to !

@evaav Ty už jdeš na punkci ? Tak to na tebe budu myslet, ať je vše, jak má být !
13. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@evaav právě že ještě ne a dnes už jsem 13 den po injekci
masando ale po injekci by měla přeci přijít ne
13. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
@cibka -mě se to také jednou stalo že mi po aglutinu nepřišla tak jsem za doktorem a dal mi něco silnějšího neco mě namíchali nevím tedy co a do 14 dnů měla dorazit a dorazila ten 14tý den.Jenže já to měla po vysazení takové hnusné antikoncepce co se po ní nemenstruje vůbec tak jsem to potřebovala nějak nastartovat
13. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
@evaav no sem zvedava zítra si zavolam do caru a uvidim se to zase protahuje minulý mesic o týden driv a zrd zas tohle
13. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
já tě chápu,protože já se svou menstruací bojuji taky celý život ted se taky divím,že přišla tak brzo a hlavně bez injekce :confused: a taky jsem mu to minulí týden říkala,že nevím kdy mi mensruace dorazí a že budu asi muset na vyvolávačku a ptala jsem se ho proč to furt tak .je Doktor říkal,že to může být anovulačními cykly,že bych odměnstuovala,ale až třeba padesátý den a to je dost a zbytečně dlouho.
13. zář 2010 v 16:34  • Odpověz
@evaav jo tak anovulační cykly ty ja mam ale je prave divny že nezabrala ani ta injekce kdyz pokazdy jo
13. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
tak se domluv raději s doktorem at ti řekne co a jak at máš lepší klid,ale mě vždy říkali do deseti dnů,že po injekci by to mělo chodit.
13. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
@evaav mas ip
13. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.