• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cibka -máš tam odpověd
13. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
13. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@cibka -tak jak dnes jak jsi pochodila
14. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
jé dnes je tady někajo mrtvo :frowning2:
14. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahojky holky tak se hlasím opet po 14dnech ktere jsem stravila v nemocnici.Dostala jsem něco střevniho vysoke teploty tak jsem raději jela do nemocnice no a tam si mě nechali.Naštěstí jsme v pořadku.Ani nevím co je noveho tu a vas dočítat vas nějak nestíham tak jen doufam že jste všechny v pořadku :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@evaav ahojky, tak jsem volala do caru mala jsem přijet na krev a utz na utz vše ok sliznice nízká tak jak to má být a výsledky krve budou zítra pokud bude nízká hladina hormonu a doktor rekne ze ok tak zítra začnu se stimulkou pokud ne tak budu muset zase čekat
díky ze na me myslís
14. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@cibka -tak bdu držet palce,at můžeš do boje :wink:
14. zář 2010 v 16:44  • Odpověz
@cibka: a to bys zacal i bez mrchy? Tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:
14. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahojky děvčata,
Všem co Vás něco čeká,tak Vám budu držet pěstičky.
Nany,ty máš holka teda taky smůlu na ten špitál,já naštěstí byla jen jednou.Jinak dneska jsem volala skrz výsledky těhu cukrovky tak výsledky jsou v pořádku.Jinak mám trochu bílkoviny v moči a kolísavý krevní tlak,tak ted budu chodit na kontroly po 14 dnech.Tak at jsi v pořádku a už jsi byla na cukrovce??
14. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
@zazy jo byla cukrovku taky nemam.A jaky maš ten tlak ja sním totiž taky ležela v nemocnici dali mi nějaky prašky ale doma ho mam o.k a tam mi vždy stoupne :frowning2: ja chodím kvuli tomu do rizikove poradny a taky po 14dnech :wink:
14. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@evaav děkuju
14. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@cutce taky jsme se divila že bych začla bez mrchy prý pokud hladina hormonů bude dole tak to nevadí a můžu klidně začít
14. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj sluníčka, jdu vás pozdravit, všem co něco mají před sebou držím moc palečky, at to všechno vyjde

@nana.76 ty máš ale opravdu peška, jinak se to nedá říct, jsem ráda, že jste v pořádku
@cibka držím palečky, at už to konečně vyjde
@zazy tobě to taky hezky naskakuje,že?
@evaav taky mc držím palečky :slight_smile:
@cutce jak se daří?
jinak já jdu zítra na druhý genetický utz, tak nervíky pracuji, věřím, že bude všechno v pořádku, těším se, že prcka uvidím :slight_smile:
15. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
@pecicka ultrazvuk dopadne dobře uvidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
@nana.76 děkuji a jak se cítíš ty, co princezna?
15. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
ahojky
@pecicka - ja se citim dobre, ja jdu na UTZ za tyden v patek. Nechas si rict co cekate? :grinning:
15. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@cutce on už nám to řekl na te první genetice, že to vypadá na chlapečka :slight_smile:
15. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
@pecicka tak snad ti to i tentokrat potvrdi :grinning: , uz nakupujes?
15. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
ahojky holky, koukám, že je tu nějak mrtvo
nana: s tím tlakem je to teda vážně děsný..ale tak snad se to vše nějak uklidní :wink: oni si ti doktoři snad neuvědomujou, že každou kontrolu jsme nervozní, jestli je vše o.k. s prckem a tlak jde hned nahoru.
peci: nebooj.utz bude určo v pohodě a hezky se pokocháš mimískem co u sebe nosíš. já se vždycky teda taky bojím co bude, ale zároveň se těším, že to naše prtě uvidím:o)
cutce: u vás ty kontroly jsou asi po delších dobách než u nás, co? Ty musíš bejt vždycky úplně netrpělivá:o)
15. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
@salopa ahojky, celkem jsem v pohode, protoze to trva tak dlouho. Citim simrani, tak si rikam, ze tam je :slight_smile: . Jinak kdyz lezim a cekam az mi ukaze srdicko, to je nejvetsi nervak, kdyz tam jezdi a hleda, to je pro me nejhorsi :sweat_smile:
15. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
@cutce Jo, teď už je fajn, že člověk aspoň něco cejtí:o) Na začátku to nevěděl:o) Mno na srdíčko taky vždycky čekám jak na smilování :grinning: Tak pak hned musíš dát vědět co a jak a co to bude:o)
15. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@salopa jasne, ze dam :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj tak mám po odsátí a bohužel opět fijasko jen dvě vejce :frowning2: manžel spermio výborné,tak jsme tak jako tak si dali t injekci,jsem zvědavá co z toho zítra bude,ale už moc nedoufám,hold letos asi těhotna nebudu a na další pokus letos už nejdu budu se chystat do rachoty a kdo ví,třeba někdy se dočkáme.
Nevím proč se nám tak letos nedaří,říkám si co pokus to menší úroda.
15. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@evaav to je mi lito :frowning2: a to je ani nezkusi jako KET nebo co to je? kdyz manza ma super spermie?
15. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
ahoj holky
peci tak ty budes mít chlapečka ju :slight_smile:
@evaav dve vejce prece stačí ne když se chytí tak stačí jedno drž se
holky ja začínam dneska se stimulkou - 1 injekce
15. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@evaav ještě to neházej za hlavu. vždyť i dvě vajíčka jsou krásný :wink: byly tu holky co měly jen jedno a povedlo se. Nech jim prďolkům taky čas, ať zabojují :wink: A dávej vědět co a jak. A ICSI dokáže taky zázraky a jestli i manža má super spermijky, tak se neboj :wink:

@cibka Mnoo tak gratulacee veliká:o) Konečně jsi se dočkala :slight_smile:
15. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@salopa děkuju :grinning: ted se to zas pohne
15. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
@cibka teď to poletí :wink: a čímpak teďko stimuluješ?
15. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@salopa stejne jako pro minulým krátkým protokolo festimnonem a od 6 dne jeste cetrotidem
15. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@salopa akorát mi po 5 dnech snížil dávky minule jsem mela celou dobu 225 jednotek a ted mi to snížil na 150 ale az po tech 5 dnech tak uvidíme mela jsem minule 16 vajuch ale jen 10 se jich oplodnilo a zůstali jen 2 embryjka tak ted to snad vyjde
15. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.