• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cibka Určitě. Budu moc držet pěstičky, aby jich bylo co nejvíc a krásnejch :wink:
15. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
@cibka drzim pesticky :wink:
15. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@cibka moooc držim pěstičky :wink:
15. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
:grinning: holky moc vám děkuju
15. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
@cibka -tak ti gratulji k začátku
A dík za podporu Vám všem
16. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
@evaav ahojky, kdy se neco dozvis?
16. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
@cutce -asi do hodiny :frowning2:
16. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@evaav tak tfuj, tfuj, tfuj a dej vedet, drzim pesticky a posilam hodne sily :wink:
16. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak výsledky tipll testů jsou negativní, super, druhý utz všechno v pořádku a čekáme chlapečka:slight_smile:
16. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@pecicka -tak gratlji to je fajn zpráva jen tak dál :slight_smile:
@cutce -dám vědět už jsem tam volala dvakrát a nikdo to nevzal asi nějaké znamení :unamused:
16. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
tak už to vím tak ze dvou se oplodnilo jedno a zítra si mám zase volat o půl jedné,tak nevím :unamused:
16. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
@pecicka nadhra, chlapecek potvrzeny :grinning: , uz mate jmeno?
@evaav nestrachuj, jeste tomu neni vsemy konec, uvidite zitra :wink:
16. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
@pecicka gratulace k chlapákovi :slight_smile: a dál užívej těhu:o)

@evaav tak uvidíš. Tak držím pěstičky, aby aspoň jeden byl bojovník s velkým B :wink:
16. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@salopa -snad ano,stačilo by aby,bolo silné a bojovné jak Verča :wink:
16. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
@evaav musis verit a uvidis ze se povede :wink:
16. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@pecicka gratulace a jak se bude jmenovat klučina :wink:
@evaav ještě to nevzdávej i jeden Bojovníčk b y stačil moc držím palečky
16. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,

i když to nevypadá myslím na vás!!! a sleduju vás :slight_smile:

@pecicka tobě gratuluju k pinďourovi :slight_smile:

@evaav myslím a držím...víš že někdy znamená jedno embryjko více než čtyři :wink:

@cibka ty už stimuluješ, viď? takže tfuuuuj tfuuuuj..doufám, že dobře chytáš :slight_smile:
16. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahojte, chcela by som sa k vám pripojiť.Takže mám za sebou 1.ivf a práve dnes som si volala ako dopadol môj test na tehotenstvo a aj keď som verila, dúfala, modlila sa, plakala, chcela skočiť z balkóna-bývame na druhom, takže by som si len skočila..,tak výsledok je negatívny.nevládzem plakať, ani nič, len som si teraz otvorila modrého koníka a musím sa nejako odreagovať, lebo sa asi zbláznim.najhoršie na tom je , že môj priateľ je momentálne odcestovaný a už od rána ma bombardoval sms-kami, že ako a teraz je z toho viac hotový ako ja.a to ma strašne trápi, TAKÁ NESPRAVODLIVOSŤ!!!chcela by som kričať a kopať a neviem čo, dať to zo seba von, taká som nazlostená..mám ešte zamrazených 6embryí, neviete ako to funguje?to rozmrazia všetky, však?môžem si dať vložiť 3embryá, alebo nie?neviete poradiť...ďakujem, že ste si to prečítali a som véééééľmi rada, že takáto stránka funguje, lebo aspoň mne osobne to teraz trošku pomohlo.ďakujem.
16. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@janka7979 ahojky a vítej mezi náma. To mě mrzí, že to nevyšlo. A chápu tvoje pocity. Plakej...nadávej..zlob se.Ale zase se ponoř do dalšího boje. Pokud máte zamražená další embryjka a dokonce 6, tak je to krásný :wink: Většinou je mrazí po dvou. Protože maximálně zavádí 2 embrya, ale nevím jak je to u vás. Takže teď musíš počkat na další mršku a domluvit s doktory z CARu kdy budeš moct na KET :wink: A bojovat. Je to prostě děsnej boj. Držím pěstičky :wink:
16. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
ďakujem za povzbudivé slová, je to naozaj boj.áno sú aj horšie veci, ale pre mňa je momentálne tento výsledok moja nočná mora. prajem ti všetko dobré:slight_smile:))
16. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@janka7979 :frowning2: drž se kočko, 6 nanučku je ale krasných neboj proste to vyjde, tezko se to bere kdyz se to nepovede tím si prosla skorao každá z nás ale nesmíme to vzdát
16. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@misanda díky začla jsem včera
16. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
@cibka já vím, že včera...řikám, že nakukuju :wink:..takže hlavně ať je tento pokus úspěšný!!!

@janka7979 vítej!!! a víš co, buď moooc ráda za nanučky!!!! já neměla nikdy žádný...a před náma 3IVF...takže tak... :slight_smile: Nanučky jsou fajn, s těma to zvládnete :slight_smile:
16. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
holky a nevim jestli to víte nebo ne...ale už jsme měli první schůzku ohledně adopce :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
@janka7979 je mi to lito, ale vem to z toho hlediska, me rikal pritel abych na prvnim IVF vubec nespolehala, ze je to o tom, aby doktori zjistili, jak ti na vse pusobi tvoje telo. Druhe se urco povede :wink:
16. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
@misanda wow, tak to je super a jak to probihalo?
16. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
cutce má pravdu...1IVF je o tom, aby doktoři "zjistili" na jaké bázi to tělo pracuje atd atd...aby byli prostě chytřejší do dalšího kola.

@cutce probíhalo to super...pani byla hrozně milá a hodná, takže máme asi miliardu formulářů a začínáme je vyplňovat a oběhávat různý potvrzení atd..doufám, že to v říjnu podáme :slight_smile:
16. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@misanda a jak to pak probiha, to si pak budete moc vybrat nejake miminko, nebo Vam bude prideleno?
16. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
@cutce no, teď máme na vyplňování ty formuláře, ty se pak předaj, přijde k nám soc pracovnice, zkontroluje to prostředí atd.. a pošle žádost dál...pak si nás pozvou k psychologovi a pak pojedeme na víkend někam kde budou ostatní žadatelé a budeme si s nima povídat a půjdeme do kojeňáku za dětičkama a pak čekáme až nám přijde dopis, že naši žádost schválili...no ap ak jenom kouzelný telefon, že pro nás mají miminko.

my si teda dáváme kritéria, že chceme bílé dítko, a do jednoho roku...a aby nemělo nevyléčitelné vady (vyléčitelné jako např.žloutenka atd nám nevadí). takže tak..pohlaví atd je nám jedno :slight_smile:

průměrná čekací doba pro náš kraj je dva roky od podání žádosti...tak snad za dva roky už budeme mít konečně krásný Vánoce :wink:
16. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@misanda je dva roky, to je dlouha doba co? Ale hlavne, ze bude :grinning:
16. zář 2010 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.