• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@misanda misando tak moc držím palečky at dlouho nečekáte bavili jsme se o tom s manželem a on by do adobce nesel :frowning2: nevim co bych dělala
16. zář 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
holky, dva roky neni zas tak hrozný...to čekání doteď je delší :wink:

@cibka můj manža taky do adopce nechtěl a teď se na "Ferka" těšíme - to je náš pracovní název :grinning:
16. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
@cutce ďakujem pekne za povzbudivé slová.som rada,že tu ste a, že si tak pomáhame..prajem všetko dobré
16. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@misanda ahojky.pekne si ich nazvala nanučky.áno som rada, ža aspoň niečo..ináč nad tou adopciou som tiež uvažovala už dlhšie.ale všetci ma odrádzajú, lebo vraj deti z dets.domova majú "genetiku"ktorú nedokážem nijako ovplyvniť. ale ja na to hovorím, že to sa nedá ani pri dietkach vlastných.takže ak nevyjde náš 2.pokus, tak tú adopciu určite začnem riešiť.ale asi by som tiež chcela len "biele"dieťatko.ale nepredbiehajme.držím palce na tvoje ďalšie ivf.
16. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
16. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
@janka7979 genetiku asi neovlivníš nikdy...a tohle nějak neřeším...hlavní je, že budeme rodina...a že můžeme dát domov nějakýmu miminkovi, který ho nikdy nemělo...o to tady jde :wink:. já se na třetí IVF netěším, nevěřím mu a jiný už to asi nebude. Ted mě fakt zajímá jenom ta adopce...protože vim, že u ná mám mnohem vyšší šance, že opravdu vyjde!

17. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@misanda akoby si mi čítala myšlienky..ja sa tiež ale vôbec neteším na moje 2.ivf.tento rok sa už nechcem stresovať, lebo fyzicky som asi ok.dnes som dostala aj menzes, takže to je len o tej psychike a momentálne to je všetko na nič.takže ťa úplne chápem. tak veľmi by som ťa chcela potešiť, že neboj sa bude to ok., ale ja sama tomu momentálne neverím.ale aj tak ti držím palce a ak ma táto "depka"prejde, tak začnem veriť aj ivf...že to myslia lekári z každým dobre, že volia individuálny prístup a nehádžu všetkých do "jedného vreca".ako prebieha 3.ivf?máš dlhý, alebo krátky protokol?a môžeš si dať aj 3embryá?mne po telefóne nechcú na mojej klinike nič povedať, že sa mám objednať na konzultáciu.takže ti prajem pekný deň.
17. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
@janka7979 já mám vždycky dlouhý protokol, protože mám endometriozu. první pokus dopadl hrozně, měli jsme na transfer jenom jedno embryo, skoro všechny folikuly byly prázdný a další nezralý...no, druhej pokus už ok...skoro všechny plný, nějaký nezralý, ale oplodnily se aspoň 4...dvě šly do břicha...ale zase to nedopadlo a to jsem tolik věřila. Takže teď už nemám proč věřit..já vim, že je to hrozně pesimistickej přístup atd...ale viděla jsem, že to nefunguje s optimismem, tak proč o tom tak přemejšlet a těšit se, že otěhotnim? mě to prostě nejde...ať si kdo chce říká co chce :slight_smile:. já se fakt teď soustředím na jiný věci. 3IVF dávám hlavně kvůli manželovi...a jsem hrozně ráda, že je to moje poslední stimulace a poslední opu, pač mě to fakt fyzicky bourá :frowning2:

17. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahojky děvčata,
Mišando,tak to je super,že jste se rozhodli pro adopci.Nám pokud by se to nezadařilo,tak jsme so toho taky šli.
A třeba ten 3 už výjde,neházej flintui do žita.
Peci,super,že ti vyšli dobře testy a gratuluji k chlapečkovi.Jak se bude jmenovat????
Cibi tobě držím pěstičky na stimulkování.
Jinak Všem co Vás něco čeká,taky držím pěstičky
17. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj tak zítra v 8h bude transfér,embroušek vypadá dobře je prý čtyřbuněčné tak snad to bude dobré,no ted mu musíme věřit :wink:
17. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holčičky ....

Posilám všem kopy kopy kopy pozitivní energie !!!! :wink: :wink: :wink:

@evaav Musíš věřit, jinak se budeš zbytečně trápit ! Hlavně že se embryjko snaží !
@cibka Stimulka bez ms ? No, to slyším prvně, ale hlavní je, že konečně stimuluješ.

@misanda Ahoj Krásko ! Klaním se před každým, kdo se rozhodne pro adopci jako VY. Dáme trojku a jdeme do toho taky !!! Přeci tam ty prcky v těch domovech nenecháme !

Vítám všechny nově příchozí :slight_smile:
17. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
Brý večír!!!

@evaav jůů, no vidíš, je to bojovníček!!!! To bude další holka :grinning:

@abig čau zlato!!! jasně, že tam Ferka našeho nenecháme!!!! a možná k němu časem pak přibude i Nguyen :grinning:
17. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@misanda -jo to bych klidně brala holku,ale jasně,že budu štastná i když to bude klučík :wink: jen,když bude jedno z toho
17. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
@zazy děkuju
@evaav to je parady uvidís ze to bude bojovníček, nemusí jich být přeci halda a stačí když se chytí jeden :wink:
@abig ja na to taky koukala ale prý to nevadí zálezí na hladine hormonů aby byla nízká i sliznice a to po kontrolním utz a odberu krve je
17. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
Evaav,myslím na tebe,držím pěstičky a posílám těhu bacilky
17. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz
@misanda ..... my jsme se rozhodli, že půjdeme do adopce dvojčátek. Když už , tak už ... a aspoň budou k sobě geneticky .... prostě to budou sourozenci !!! Chtít můžeme, že ? :grinning:
18. zář 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
@abig fakt dvojčátka ju? tak to je super!!!! to by mi doma neprošlo, ale určitě by mi to nevadilo. Ten můj chlap si furt myslí, že se ten zázrak jednou stane i nám..aspoň někdo je pozitivního myšlení, že :slight_smile:...nejlepší ale bylo, když jsem mluvila s tchýňkou, jestli by jí nevadilo adoptovaný vnouče atd a ona, že jasně že ne, že ho bude mít ráda stejně jako by bylo naše a že bude naše, ale že prej jestli si adoptujeme a pak otěhotnim, tak ať nás ani nenapadne to adopče vracet, že prej to by se s náma nebavila :grinning: :grinning: :grinning:

18. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
@evaav hodně štěstí na dnešek :wink:
18. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@misanda -ahoj tak jsem doma a budu odpočívat.Embroušek ze prý do rána ještě více dostal do nějaké fáze vývinu,že je jakoby o den napřed a,že je to jako pozitivní.Jsem říkala,embrioložce,že škoda,že jedno a ona říkala,že to úplně stačí a že na něj mám být zvlášt hodná :wink:
Byla tam se mnou holčina a ta měla dostat dvě na Ket a předtím jí řekli,že to jedno je nějaké špatné a raději jí ho zavádět nebudou,protože kdyžby se nechytlo tak by to mohlo uškodit tomu pšknému a stáhnout ho třeba sebou.
Myslíte,že mi jako dávali tu blastocytu to neříkala
18. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz
@evaav no vidis to je parada tak hezky odpočívej a drzim palecky
18. zář 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
@evaav a kolik měl emrýs včera buněk??? jinak te%d hlavně klídek a pohodu :wink:

holky, tak my jsme dneska vyplnily všechny formuláře na tu adopci, uuuffff, bolí mě ruka :grinning:
18. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
@evaav Hezky odpočívat a hýčkat toho bojovníka !!! S Verunkou si pusťte nějakou pohádku !

@misanda Ano dvojčátka, přišel s tím můj muž. Jeho kolega má totiž 3 adoptované dítka a z toho dvě holčičky - dvojčátka (v prosinci jim budou dva roky). A když se vnitřně smířil s tím, že po IVF můžou být dvojčátka, tak mu došlo, že proč né rovnou adoptovat dojčátka.
Už i jemu bijou biologické hodiny, ikdyž se říká, že muži je nemají. Asi před 14 dny si řekl o pochování našeho synovečka, jsem hleděla jak zjara, pač on se malým dětem vyhýbal a teď chodí a hladí ho a povídá si s ním .... přišel správný čas pořídit si rodinu :grinning:
19. zář 2010 v 08:45  • Odpověz
@abig -odpočívám,Verča šla s manželem na houby

@misanda -já nevím v pátek měl čtyři a včera před zavedením mí MUdr říkala,že se dostalo do fáze vývoje,že prý je jako o den dopředu vyvínuté a že je to dobré,ale kolik buděk to jsem se neptala protože tomu stejně nerozumím,ale prostě že se má k světu tak doufám,že se mu u mě bude líbit a líbí :wink: :frowning2: myslíš,že je to ta blastocyta? Já nevím já se v těch názvech neorientuji :unamused:
A hlavně mi říkala at jsem na něho hodná,že se opravdu snaží,no tak doufám,že to nebyla slova útěchy
19. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
@abig -to také znám u nás v práci byl pán a jeho syn má v adopci také dvojany.A jedna naše účetní byvalá,si adoptovala chlapečka a snad do dvou let má přírozeně myslím druhého chlapečka
19. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
@cibka -a jak ty holka se cítíš vše ok? :wink:
19. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
@evaav já myslím, že blasta asi ne-e...ale každopádně to je jedno..hlavně, že se vyvíjelo na výbornou :slight_smile:

@abig nj, tak u nás furt fakt žije manža v přesvědčení, že i kdybysme adoptovali, tak druhý mimčo furt budeme mít normálně naše...takže dvojčata u nás asi ne-e, i když já bych se jim teda nebránila..je to dvojitý štěstí :slight_smile:
19. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojky všem
@evaav jo díky za optání vše ok, dnes snizuju dávku z 225 na 150 a + pícjam cetrotide do břicha zítra kontrolní utz tak snad bude vse ok
holky dnes jsme byli v praze na čumendu po nakupech koupili jsem synovečkovi svetr , koukali jsme jen tak po kočárkách a meli tam jeden pro dvojčatak tak sem s nim z lehka zahoupala a ten muj rika az budeme jednou vybírat kočár tak ho budu vybírat já a určitě bude pro jedno díte :grinning: :grinning: tak sem se musela smat
19. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
@misanda a jak to tedy vypada kdy budete vedet neco víc jako kdy k vám prijde ta paní ze sociláky a tak
jinak v praci je kolega mají doma 4 letou holčičku a ted prý čekají dvojčata kluky
19. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
Holky, všem vám moc držím palce!!!
19. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahojky

evaav: halven se ted opatruj a tfuj, tfuj, tfuj, at se mu u tobe libi :grinning:
20. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.