• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cutce -já se snažím ho opatrovat co to jde od soboty jsem nic nedělala,jen polehévala a jedla zeleninové saláty,kuřecí maso to my přinesl manžel z rautu co měli v práci.Jenže dnes už musel jít pracovat,tak jsem uvařila zapečené francouzké brambory,Verče pouštím pohádku a do zítra budu doma. Pak ve středu vyrazím s Verčou na oční mám to kousek a má být hezky tak půjdu trošku na vzduch.Si říkám,že to už bude skoro stejně rozhodnuto pokud už není ted :confounded:.
Prostě tento týden budu co nejvíc opatrná v Sanusu mi říkala,tak ty tři dny být raději doma vklidu a pak hlavně malou nezvedat a ty další pokyny co k tomu patří,ale ven můžu jen nic nechytnout.
Jaký režim jste měli po ET nebo KET leželi jste dlouho?
20. zář 2010 v 10:28  • Odpověz
@evaav tak to je dobre, ze jsi nic nedelala. jojo jen se poradne opatruj, budu drzet pesticky :wink:
20. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
Dobrý den !
20. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@cutce Jak tobě se daří ? Už víš, co se ti schovává v bříšku ?

@evaav Evi, ty se opatruj. A neboj se. Já jsem po KETu odpočívala jen jeden den a po ET jsem se snažila tři dny nic nedělat. Ono se embryjko zvrtává různě, záleží kdy došlo k transféru.

Jak jsi psala, že bojovníček poskočil ve vývoji, nebyla to časná morula ?
20. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
@abig no dneska me boli celkem brisko, mela jsem narocny vikend, jinak jdeme konecne na dalsi UTZ po 2 mesicich, tak snad bude vse v poradku a prdola se nam natoci, abychom vedeli :sweat_smile:
20. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
@abig -no bojovníček byl jako o den napřed ve vývoji a Mudr.říkala,že je to jako pozitivní a dobré,ale ten název nevím myslím,že my ho ani neříkala,spíše mi to řekla tak,abych to pochopila a ta časná morula to je dobré?
No stím odpočinkem to mám dnes trošku těžší,ale nevadí uvařim,jdu si odpočinout,dám prádlo do pračka a zase si jdu odpočinout u mě je nejhorší,že já ležet dlouho nevydržím :unamused:
a transfér byl v sobotu ráno kolem 8.30
20. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
@cutce Tak to jsem zvědavá, jak máte poslušné miminko, nebo to bude stydlín a nikomu se neukáže !

@evaav Nedělej si starosti v jaké kondici bylo embryjko, prostě bude bojovat. A základní pravidlo, neotěhotníš ležením, takže se prostě jen šetři ,ale dělej, co musíš, myslím, že pohybem ničemu neuškodíš.
20. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@abig no ja z ty ordinace neodejdu, dokud se nam neukaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@cutce to bude mít dr. z tebe radost ... :grinning:
20. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
@abig no to bude, ale tak kdyz chodime jednou za 2 mesice :grinning:
20. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
ahoj holky
dnes me čeka kontrolní utz jak rostou folici tak drzte palečky za chvili vyrazim
20. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@cibka tak tfuj, tfuj, tfuj a dej vedet, urco jich bude a velky budou :wink: :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
Cibka
Taky držím moc moc palečky a pěstičky,učitě budou výstavní
20. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
@abig -taky si myslím,že vyležet se to nedá,bud to bude nebo bohužel ne.Ono to ležení u mě ani moc nejde
@cibka -držíme palečky at rostou
20. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahojda holky:o)
cibka..tfuj tfuj tfuj a hned nám řekni jakpak se ti tam urodilo folíků :wink:
cutce: taky jsem zvědavá co to bude:o) jen jestli se bude chtít ukázat. páč ta naše princezna se dlouho ukázat nechtěla :grinning: Musíš ji přemlouvat a hladit a táááák :grinning:
evaav: hlavně odpočívej a nic nepřeháněj, ale já po transferu neležela vůbec.¨A dokonce hned druhej den jsem i žehlila. Takže jde prostě spíš o psychickou pohodu a tak. :wink: Hodně štěstí.
Jinak zdravím abig, misandu a ostatní kočky :wink:
misando, je super, že už tyhle hlavní papíry máte a teď už se to rozjede. Prostě i adopce je možnost jak mít prcka doma. Taky jsen říkala, že pokud to nevyjde, tak jdeme do adopce. Tak držím pěstičky. :wink:
20. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahojky holky všechny vas zdravím.Možna to tak nevypada ale chodím za vama každy den.Jen toho mam ted nějak hodně.Všem ktere vas čeka nějaka kontrola přeji hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
@cibka Tfuj tfu tfuj

@evaav hlavně to chce klid v duši, jo ?

@salopa ahoj

@nana.76 ahoj ... děkujeme, že jsi s námi ! Už je ti lépe ?
20. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
@cibka Hodně štěstí!!!!!! :wink:
20. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
cibka ahoj holky díky ze na me myslíte a držíte palce, tak jak jsem dopadla
dnes kontrolní utz, na pravé staně asi 3 jeden teda menší a na levé asi 5 ta prej maká víc , pry je lepší kdyz je jich min ze muzou být více kvalitní nez kdyz jich je treba 18 a jsou mín kvalitní, další kontrola není dnes mi zase zvedl dávku a zítra pícham pregnyl a ve čtvrtek kolem 7:30 nástup na opu sem psaná na 9. na sále by mela být lovásová
tak snad bude vše ok
jinak me tam pekne vydesili si tam sedim v čekárne a najednou ze sesterny jak se vydavají léky se vyřítí sestrička a riká jiné sestičce potrebuju tuhle pani okamžite odvézt na sál no a co myslíte oni hlásili moje jmeno sem se lekla co se deje, no nic dr byl na sále tak mi udelal utz tam ale to byl sok no a druhej me čekal asi po3 hodinách v poraci kdyz sem hledala penezenku nakonec mi vypadla v aute to byla taky klika
jsem zvedavá kdy bude et, uz takhle se mi zda opu docela brzy bude to asi 9 den no ale prý jsou dost velký tak snad bude vse ok
20. zář 2010 ve 23:50  • Odpověz
@cibka Známé pravidlo, méně je více !!! A zas tak málo se těch folíků neklube, neboj. A rychlost to je, ale né nijak závratná, já to mívám taky takovou rychlovku, holt rychle rostou !!! Takže ve čtvrtek, držíme vše, co máme !!!
21. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
@abig děkuju jsi zlatíčko :wink:
21. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
Dneska nikdo nikde ?
21. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@abig -dobré ránko já jsem tu byla už brzo ráno,ale měla jsem návštěvu.
Tak přeji všem krásný den, dnes je nádherně
21. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
ahoj holky!!!

@cibka hele, já měla vždycky taky takovej počet a podruhý jsem měla skoro všechny folíčky plný, a bylo to super :slight_smile: tak se neboj!!! :slight_smile: jinak já taky byla jenom na jednom utz minule a pak jsem hned píchala pregnyl za pár dní. My museli ale nechat folíky přerůst..takže jsem je měla fakt až skoro na ovu hranici...jinak je mívám nezralý.
21. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@misanda děkuju za povzbuzení
ja jich mela poprvé 16 foliku a ve všech byli vajucha ale ted dr verim skoda ze nebude delat opu on, ale i tak jak se to blíží tak jsem ví nervozní
a pak to čekání do druhýho dne jak budou volat to budou taky pekný nervy
22. zář 2010 v 00:18  • Odpověz
ahoj všem,zachvilku jdu k očnímu s Verunkou,tak si dám takovou malou první vycházku.
Trošku citim tlak v břiše,furt na jednom místě a do toho mi něco tlačí v krku,myslela jsem,že do rána budu mít rýmu,ale spíš takové horší polikání a to jsem nikde nebyla :unamused: tak uvidíme co z toho bude.
Tak vám přeji Všem krásný den.
22. zář 2010 v 08:37  • Odpověz
ahojky taky všem přeji krásný den
@evaav tak at dobře pochodíte u lékaře
22. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
dobre ranko
@cibka tfuj, tfuj, tfuj, myslim na tebe
@evaav jen pomalinku a opatrne :wink:
22. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@cutce děkuju už mam nervy ted a co teprv zitra už abych byla na sale a mela to za sebou
22. zář 2010 v 10:52  • Odpověz
@cibka jen se moc nenervuj, to ti nepomuze, co se ma stat se stane a nejakym zpusobem to moc neovlivnis, uvidis vse pujde jak po masle :wink:
22. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.