• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahojda !
22. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
@cibka Nervy hrajou, to je přirozené .... já jsem až protivná vždycky !!!
22. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
@cutce Kdy máš ten UTZ ?
22. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
nazdárek,

tak já si teda myslim, že IVF je celý na nervy...o ničem jinym to asi neni...by mě zajímalo, jestli si to někdo fakt "užije" ten proces :zipper_mouth:
22. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@misanda Tak já si to rozhodně neužívám, ani mi tak nevadí to píchání, tam mi o nic nejde, vzhledem k zásobě vajíček se nenervuji s množství, spíš mi vadí to neustálé čekání a hlavně den dva po OPU, pač to špatně fyzicky snáším ...
22. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@misanda Naháním toho Kinga, co jsi mi doporučila ... nikde ho nemají, vyprodáno a na pultech taky není !!!
Asi budu muset do knihovny ... :grinning:
22. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
@abig no, tak mě se týká i ten stres z těch vajec...takže tak...

a cibka dneska byla na opu teda..jestli jsem pochopila dobře? určitě bude mít všechny plný :slight_smile:
22. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
@abig a jakýho jsem ti doporučila? :slight_smile: jestli ho chceš číst na pc, tak ti ho můžu sehnat :slight_smile:
22. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
@abig já už vim..Pytel kostí, že? :slight_smile:
22. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@misanda Cibi jde až zítra !!!
22. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
@misanda Ano, Pytel kostí ! Jsi hodná, ale já mám koukání do PC za celý den dost, pro mě je kniha kniha. Neboj, já to někdy naženu, se znám, musí to být ještě na nějakém pultu !!!
22. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
@misanda A aby ti to náhodou nebylo "líto", tak já mám taky 5 dní volňáska !!! :grinning:
22. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
@abig to chápu...já taky miluju knížky...a nechápu lidi co čtou ebooks :zipper_mouth:

jinak koukám k nakladateli na ten Pytel kostí a je to opravdu vyprodané :zipper_mouth: zkus aukro :wink:

noooo, já jdu v tu středu co budu mít pátej den volno k mudře na kontrolní utz...tak to jsem zvědavá..klepu se už teď aby tam zas něco nenašla :zipper_mouth:
22. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@misanda Člověk se furt bojí .... mě normálně včera napadla myšlenka, že je u mě něco špatně, protože mě neustále a stále bolí v podbříšku a v zádech, už týdny .... Ve dne v noci .... a to jsem byla na gyne někdy o prázdninách na preventivce ...
22. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@misanda neznám nikoho, kdo čte ebooks. Já prostě knihy budu kupovat furt, není to kam dát, ale na domečku bude hoodně velká knihovna.
22. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
@abig já taky miluju knihovny a tu vůůůůůůni...to je prostě nenahraditelný ničim. My bohužel máme byt, takže trošku na pikaču s místem..ale tak řešim to poličkama, mno :slight_smile: mám je od stropu k zemi na chodbě, v obýváku mám taky knížky, tam máme expeditku a poličky :slight_smile: no a až budeme za pár let předělávat obývák, tak si tam dám velikou knihovnu..stejně nic v obýváku nepotřebuješ, krom sedačky teda :grinning:
22. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
@abig z čeho tě může dloubat???? mě teda nedloubá, jenom když mám zaraženýho prda :grinning:
22. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
misando ja jdu až zítra
22. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
jinak ja mam ted rozečteno sběratel dětí o Sabine Thieslerová a v sobotu jsem si koupila Pohrobci zla na netu jsou docela dobrý recence k těm pohrobkum ale to jsem zjistila sž kdyz sem si to koupila rada čtu thilery
22. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
@cibka jaja, už vim..držim, myslim...to dáš!!! bude úrodička, neboj!!! když budou všechny plný, tak to bude super :wink:
22. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
@cibka thrillery miluju taky :slight_smile: já teď čtu od Irvinga Pravidla moštárny a je to super :slight_smile:

Miluju Irvinga, King a Murakamiho :slight_smile:
22. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@abig na UTZ jdeme v patek, tak doufam, ze nam vse ukazi, protoze je to nas posledni :cry:
po et si vezmu asi 8 dní dovču tak se tesim až budu číst
@misanda až zjistim, proč mě dloubá, tak ti dám vědět. Až na to, že mě to budí i v noci ...
22. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@misanda me je celkem jedno kdo to napsal musí mě zaujnout už ten název té knihy
22. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@misanda Pravidla mošťárny jsem četla před půl rokem :grinning: Já vlastně čtu všechno .... krom detektivek, to jsem četla 2 ..... velmi mě zaujal Básník od Connelyho ... :wink:

@cibka Jo to znám, taky bych potřebovala volno, abych dočetla vše, co mi leží na i pod nočním stolkem :grinning:

@cutce Já si právě nemohla vzpomenout, kdy tam jdeš, nebo jestli jsem přišlo o to, co se ti v pupíku schovává !!!
Už jen jednou ? No jo, jiný kraj, jiný mrav !!!
22. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
@abig ja to mam taky dycky kdyz sem po nejhaký kontrole tak me někde píchá tak si si rikam dyt sem tam byla nedávno to by prece neco viděli
22. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
@cibka tak já taky čtu hodně autorů, to je jasný, ale prostě těhle tří jsem fanynka :slight_smile: líbí se mi od nich snad všechno :slight_smile: jsou to moji miláčkové :slight_smile: takže určitě až budeš chtít, tak po jednom z nich šáhni :slight_smile:

@cutce jakto, že poslední? :astonished: do porodu ještě "daleko" ne?

@abig a neřekl ti na to něco doktor???
22. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@abig ten básník je taky thiler
22. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@misanda díky za doporučení
22. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.