• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ebony, držím palečky a potichoučku gratuluji, ať nic nezakřiknu :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
ebony: supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratulace, urco bude silit a silit uvidis. :wink:
17. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
holky chtela jsem se zeptat, merili jste si nektera teplotu, ja nevim, kdy mam ovulcai, tak jsem si zacala merit teplotu
17. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Cutce, ja teda ne, bylo by to zbytecne.
17. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
ja to chci stale zkouset, treba to muze vyjit prirodne. :wink:
17. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
ebony: a jak se citis? Kdyz sis ted udelala testik a vypada to pozitivne?
17. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
holky zdraví¨m
ebony gratulace juchůůůůů :wink:
17. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
No ono to vypada jen trosku pozitivne. Takze jsem desne rada, ale bojim se tomu verit, protoze je ta carka slaba. Nervozni jsem porad stejne. Uvidime po dalsim testovani.
17. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj Cibka, myslim na tebe, doufam, ze to nevzdavas. Ja jsem testovala 12. den a carka je slaboucka. Kdybych testovala driv, nebylo by tam vuuuuubec nic. Tak to zase zkus.
17. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj cibi a co ty, zkoušela jsi testit? jinak zdravím všechny kočenky :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
holky, tak já jsem dneska dostala nádhernýo jelena (jestli znáte www.jelenisperky.cz)poslala mi ho kamarádka a jmenuje se Rozárka...takže se mnou půjde na na OPU na sál :grinning: a snad mi přinese štěstí :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
misa: je to zvlastni, ale muj vkus to neni :sweat_smile:
17. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
cutce, nepíšu o vkusu, ale o tom, že mi snad přinese štěstí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
zvlášť když se jmenuje stejně, jako chci aby se jmenovala moje holčička :grinning: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
a co kdyz budes cekat kluka?
17. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
tak budu mít Honzíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
tak si vezmes nejakyho Honzu na sal? :wink:

misa: co se ma stat se stane at je tam na tom sale kdokoliv, ale pokud tomu veris, tak ja budu verit s tebou :wink:
17. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
cutce :grinning: to se dozvim až při porodu co mi vyleze z pipiny :grinning: :grinning: :grinning:

Rozárka je pro štěstí.

Pokud ty nevěříš ve štěstí při IVF, tak nevim nevim ... :confounded:
17. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
nevim jestli verim ve stesti. mozna kdyz za sebou budu mit nekolik IVF tak pak treba jo. ale ja verim ze potrebujem jen trochu pomoct - rekneme postouchnout ty spermie a povede se

ja nevim, je to tezky v co verit :wink:
17. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
cutce : hele, já jsem šla do prvního IVF děsně negativní a akorát se člověk zbytečně užírá, a jako fakt...takže teď změnim taktiku a prostě budu věřit, že se povede...že ten druhej pokus je mi souzenej, jak mi řekla pani kartářka :grinning: (se na ní furt vymlouvám :grinning: a až to nevyjde, tak jí půjdu nabít pusu :grinning: ) takže jo, já teď budu věřit, že mi jelen přinese štěstí :slight_smile:

taky musíš věřit, ono je to tělo pak líp naladěný a miminka z toho budou mít větší radost :wink:
17. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
misa: ja verim na to, ze se to povede napoprve

to ja mluvila kdyby se to nahopdou nepovedlo :wink:
17. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
ne netestovala dnes je to 11 den ještě vydržím a nic nevzdavam :wink:
17. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Misanda: tak ty jeleni jsou zrovna muj vkus. Uz mam doma male stadecko, ale nepamatuju si uz, jak se kterej jmenuje, protoze jich mam vic a ty jmena a nekdy i nahradni dily vyhodim :unamused:
17. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Verit je potreba. Kdyz to pak nevyjde, tak to pak boli stejne, tak proc se stresovat predem?
17. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
kam jste vsechny zmizeli????
17. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
pracujeme :angry:
17. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
ja bych mela taky, ale vuuuubec se mi nechce :unamused:
17. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
borůvko, no super, já se taky chystám ještě objednat a úplně hrozně moc se mi líbí ta čelenka. a teď si nechám z mikáda zase narůst delší vlásky, tak by se mi hodila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
cibko, tak az budes testit, koukej nas vsechny poinformovat, hlavne o tom pozitivnim vysledku :wink:

misanda: ja jsem je neznala, ale pak ty jeleny prinesla kolegyne do prace a uz mam asi 4 a dalsi kousky nosi moje kamaradky, na kabatu je to proste super a ty mensi i na svetru. Mno ja mam kratky vlasy, takze celenku asi nepouziju :wink:
17. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jinak holky kdybych nevedela, ze nemuzu byt tehotna, tak si normalne myslim, ze jsem. Ja mam teda posledni dobou nalady, hruuuza, doma prudim, v praci me to stve, s kamaradkou jsem se pohadala.. proste vsichni jsou proti me.. a to nemam zadnou hormonalni bouri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.