• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
@abig detektivky moc nemusim..nevim jestli se dá trilogie od Larssona považovat za detektivku, ale jestli jo, tak je to to jediný co jsem přečetla z detektivek a líbilo se mi to :slight_smile:

22. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
tak jsem si do profilu na čbdb přidala toho Sběratele dětí...vypadá to nadějně :slight_smile:
22. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@misanda prý mi nic není, že jsou to hormony, tak co bych nechtěla ..... no, ale hormony fyzicky snad nebolí, takže jsem asi bláznivka :grinning: :grinning: :grinning: zrovna teď mě bere jak břuch, tak i záda ....

@cibka Fakt ? Mě to doporučili jako detektivku, jsem si jí přečetla a letos dokonce i koupila. Já mám guláš s těmi žánry, jednou je to tak, podruhé onak ..
22. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
no kdyz bude ted vse v poradku, tak uz se zadny nedela :confounded: , to kdyby se pak midwife neco nezdalo, tak me muze poslat. Ale je to rozdil s cechama, tam se chodi kazdy mesic do konce :cry:

ale jedu jeste domu, tak tam zkusim zajit ke gyndari na UTZ :grinning:
22. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@misanda ted sem koukala na ten pytel kostí to by mohlo být dobré čtení
22. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
@abig no tak to nevim...doufej, že to teda fakt nic neni..já takový stavy nemám ani s mojí endoškou... :zipper_mouth:

@cutce tak víš jak..třeba to myslí dobře...ten utz nic extra prospěšnýho taky neni...moje kamarádka snad chodila každej tejden...to bych teda nedala :zipper_mouth:
22. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@misanda mrkni na net na tu knížku pohrobci zla a dej vedet jak se ti líbí
autor
@cibka je to výborné čtení, ale už je vyprodáno. Nebo zkuste od Kinga Ostrov Duma Key, ten taky miluju :slight_smile:
autor
@cibka píšu si Pohrobky :slight_smile: až pojedu někam do knihkupectví, tak kupuju :slight_smile: a pak písnu :wink:
22. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
cutce pokud je vše v porádku tak se nemusís bát dřív žensky taky chodili snad jen 2x za celou dobu tehotenství
22. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
@misanda ja za ty pohrobky dala neco pod 400 kč
22. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
ja vim, tak snad kdyz se pak citi kopance, tak vis, ze tam ten drobec je :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
@misanda ještě jsem koukala na net na tyto 2 knížky šok - od cooka a pohřešovaná - chris moony taky to nevypada špatně
22. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
@cutce jsem zvedava co budete čekat :wink:
22. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@cibka no to ja taky, jestli se nam ukaze :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
@cibka já Cooka nemám ráda...mě se nelíbí jeho styl psaní :zipper_mouth:
22. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
@misanda jo to je jasný každýmu se líbí neco jineého rikam že me je jedno kdo to napsal musí me ta kniha zaujmout podle názvu aa pak teprve čtu o čem to je, ale zkusim si sehnat ten pytel kostí to vypada fakt dobře
22. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
pro dnesek se loučím jdu se chystat do prace
mejte se
22. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj už jsem tu,malá je ok už tam nemusíme i pěkně spolupracovala a ani slzička nebyla,ale ani žádný obrázek :frowning2: :grinning: furt se na něho ptala,takjsem jí dala aspon bonbonek.
Pomalu jsme došli domů, je u nás fakt krásně a teploučko.A jak neschvál nejel výtah,tak jsem msela vzít golfák a nákup a šup nahoru,tak doufám,že jsem si nějak neublížila,ale stejně už je asi rozhodnuto jen nevím jak :confounded:
A s tím čtením taky jsem vášnivá čtenářka,já zase ráda napínavé romány ted třeba H.Coben a taky Chamberlainová,ale cokoliv co mě chytna hned od prvních stránek
22. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
Koukám, že čekatelky jsou také čtenářky !!!
22. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@evaav Už je rozhodnuto, tak to neřeš, ber to tak, že jsis prokrvila celé tělo. Verunka je šikulka !
22. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
tak ja se musim priznat, ze ja vubec nectu :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@cutce někdo musí být vyjímka. Neboj, začneš s pohádkama a do důchodu z tebe uděláme hlavní návštěvnici londýnských knihoven.
22. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
@abig :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no az budu v Cechach tak chci nakoupit ruzne knizecky a CDecka na poslouchani :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@cutce Kdy se chystáš "domů"?
22. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@abig 30.10. - 7.11. uz se moc a moc tesim, naposledy, pak az s prckem :grinning:
22. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@cutce To bude rychlá akce, co? Než všechny obejdeš a zařídíš si věci ...
22. zář 2010 v 16:12  • Odpověz
@abig o je vzdycky tak, tomu se neda rict ani dovolena. Ale pristi rok si to vsechno vynahradim, tech 8let bez dovolene, (teda 2 dovolene jsem mela ) :grinning:
22. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
@abig @misanda a co budete holky delat, kdyz ted budete mit to volno? Co jste si naplanovali? :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
@cutce Tak já budu mít zařízování s manželem, něco s autem .... jdu na kontrolní UTZ, potřebuji na oční (že bych si pořídila nové brýlečky ????). V sobotu a neděli má být u nás ošklivo, takže v sobotu jedeme do Ostravy na film Román pro muže,, možná nějaký nákup.
V neděli uvařím tak max. oběd a nedělám nic, fakt nic. Jen budu srkat čaj a kafe a dočtu snad konečně knížku (stále TO od Kinga). V pondělí mám nucené volno v práci, tak pojedu opět do Ostravy za kamarádkou ze školy, neviděly jsme se 3 možná 4 roky, už ani nevím. V úterý je státní svátek, takže uvidíme dle počasí, jinak někam na procházku nebo nějaký film a opět knížka .... Nic zajimavého ....
22. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.