• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@abig je ja bych taky chtela si brat dovolenou abych si vyridila nejake veci :sweat_smile: , tak si to uzij :grinning:
22. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
@cutce A víš, že mě to nebude stát dovolenou ? V pátek budu mít razítko od doktora, možná i od dvou, jestli stihnu i to oční, tak i od tří :grinning:
Pak je víkend. Pondělí neplacené volno, protože už nemám dovolenou a do práce mám zakázáno jít, pač šéf tam kvůli mě nepůjde, a v úterý je státní svátek ....
22. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
@abig aha, tak to neplaceny volno je na prd, ale mel ti to dat jako placeny, protoze on je ten, co nechce jit do prace :confounded:
22. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
@cutce Já vím, ale ostatní si museli vybrat dovolenou, tak držím hubu a krok. Já mu řekla, že do práce klíďo půjdu, takže sociální a zdravotní za mě zaplatí .... a já si zrovna nijak extra moc nevydělám, takže ten jeden den tam ani v té výplatě nepůjde vidět. To volno mi za to v podstatě stojí :grinning:
22. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
@abig no to jo, to mas pravdu :wink:
22. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj je tu někdo,začínám mít trošku černé myšlenky,bojím bojím :frowning2: :unamused: :cry:
23. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@evaav neboj neboj, tim si nepomuzes, musis verit prdolovi, ze to zvladl. jen ho pekne pohlad a dej mu neco dobryho na zub :wink:
23. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
já,vím musím věřít,přávě že mu věřím,ale bojím se sklamání,manžel tomu věří strašně moc.Jo mám pro moje zlata krutí masíčko. :wink:
23. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
ja vim, jsou to muka ted tech 14 dni cekani na test, ale uz je stejne vyreseno :wink: Kdy mas testovat?
23. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
Já vůbec nevím,u nás se v centru chodí na krevní testy.Když jsem byla na prvním IVF tak jsem vydržela do krve která byla pozitovní sice hcg bylo slabé 72 což jak jsem se zde na MK dočetla je biochemické těhu,ale u mě se to rozjelo,tak jak řekli pozitivní tak pak jsem si vyskoušela test,abych věděla jak to vypadá :grinning: pak ještě další tři :wink: Já nevím kdy ted na to asi až ten 10tý den a transfér byl v sobotu
23. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
no vidis to tak uz mas polovinu za sebou :wink: , utece to jako voda uvidis :wink:
23. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@evaav žádné chmury, ty jsou zbytečné, jen se zbytečně nervuješ.
Udělala jsi pro to všechno, co jsi mohla, teď se jen hýčkej a relaxuj !!! Věř stejně jako manžel ..... No já osobně bych už netestovala ,ale zašla bych si na krev, ale vážně nejdřív až tak 12 den po ET.
23. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
Hlad je sviňa, tak si dávám brzký oběd, mám hovězí vývar s nudličkama !!!

Jo a konečně máme stavební povolení !!!!! Takže základovka bude hotová tento rok ... a pokud výjde počasí tak možná i hrubá stavba ...
23. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@abig to by bylo skvely kdyby vam vysla hruba stavba, slysela jsem, ze je nejlepsi ji nechat prez zimu vymrznout :slight_smile:
23. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@cutce To se říká, ale jsou nové technologie "cihel" a není potřeba jako kdysi .... a stejně máme jen na hrubou stavbu, vnitřky budou až nám schválí úvěr, takže se na to stejně potom nesáhne dřív jak na další podzim ... naštěstí nás nic netlačí ...
23. zář 2010 v 11:25  • Odpověz
@abig aha, no ja nikdy nestavela tak nevim, ale hlavni je, ze budete bydlet v baracku :grinning: , mas nekde navrh jaky by jsi chtela?
23. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
@abig -taky si říkám,že to asi nechám zase až na tu krev,máš pravdu víc jsem udělat už nemohla a věřím,že tam je aspon na něho stále mluvím :slight_smile: .
A taky musím byt v klidu kvůli Verunce,aby si nemyslela,že má matku nerváka.Dnes budem dodělávat draka co nám taťka včera zestavil,tak ho dnes dozdobíme.
Je fajn,že vám to povolení dopadlo,my se chystáme tak za dva roky přestavovat byt a budem muset o povolení také zažádat prý to u nás trvá půl roku no jen aby :unamused:
A myslím,že čím víc budete mít starostí s domečkem tak se může i zadařit miminko,alespon to tak bývá :wink:
Já ted nějak nejsem s tebou v obraze,ty se chystáš na KET nebo máš mražáčky
23. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
@cutce
http://www.gservis.cz/projekty-rodinnych-domu/dum-mystik
Tento typ, jen jsme ho roztáhli a udělali několik změn. Jo a bez bazénu (zatím :grinning: , jestli budou taková horka jako v létě, tak i na něj jednou dojde)
23. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@evaav Mám v plánu KET, máme posledního bojovníka. Takže uděláme testy a KET a přitom zároveň dám žádost na další IVF ...

A budete toho draka pouštět ?
23. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@abig ten vypada skvele a bude mit i to drevo okolo jako na obrazku?
23. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
23. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
@abig - rádí by jsme ho pouštěli uvidíme jestli poletí :grinning:
A tak máte také jednoho bojovníčka tak třeba nebo určitě bude stát za to.
Já si taky říkám,že ten jeden musí stačit,aby se chytil
23. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
@cutce Kombinace dřeva a kamení či cihel. Manžel nemá rád klasiku ...

@evaav to víš, že jeden stačí. Pokud by se povedlo, tak bychom zůstali nejspíš u jednoho dítěte. Hlavně se také dopracovat k tomu prvnímu :grinning:
23. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
@abig -určitě se dopracujete to by nebyla na tom světě žáfná spravedlnost :wink:
Já vím,že můžu být ráda,že nám se jeden dáreček už podařil,ale prostě vždy jsem si přála alespon dvě dítka tak se chci pokusit dělat maximum co půjde.Jenže tento rok se mi zatím,podotýkám zatím,moc nedařilo :unamused: Ket nedopadl,jedno IVF nedošlo ani na trasfér a ted to také žádná výhra nebyla,tak si říkám,že když se s té bídy aspon jedno dostalo do fáze na zavedení tak sí říkám mohlo by se chynout :wink: ,ale kdo by si to nepřál,já se omlouvám,že furt píšu,ale jak jsem sama doma teda s malou tak nemám ským promluvit tak mě z toho hrabe tak se musím vykezat tady :grinning:
23. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
@evaav Jen se "vykecej" jsme tady od toho.
Je tu sice momentálně totální klid, ale holky se časem zase připojí ...
23. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
Mimochodem CUTCE ???? Ty už to máš holčičko dneska za sebou, to jsi musela škytat i z narkozy, jak jsem na tebe myslela.
23. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
23. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
Tak, včera jsme tady probraly knihy, tak dneska nadhodím divadlo.
5.října jdu na Lásku a porozumnění s Richardem Krajčem (tedy jestli ségra sežene lístky) a 6.října jdu na hru Den na zkoušku .... Kultura musí být ... hlavně se zabavit.
23. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@abig proc?
23. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
@cutce :grinning: proč co ?
23. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.