• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? V listopadu by jsme měli jít na druhé IVF, tak bych si to čekání ráda zkrátila s Váma :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
@irinka Vítej mezi námi !!! Já už tě někde zahlídla, jen si nepamatuji v kterém tématu !
23. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
Abig, děkuji moc :slight_smile: Hodně jsem chodila na Františkovy lázně a pak na Sanatorium ART :slight_smile: tak možná tam někde :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@irinka Joj, tak to je jen shoda "jmen".
23. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
@irinka Většinou je nás tady více, ale holky se někde schovávají :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tak to je taky možný :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
.... asi trucují .... asi nemají takovu závislost jako já !
23. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
:grinning: Tak venku je krásně, tak užívají posledních slunečných dnů :slight_smile: Taky čekám na kamarádku a jdeme chvilku ven :slight_smile: A nebo je to jak píšeš, že nejsou tolik závislé :grinning:
23. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@irinka Jo, na procházku bych šla taky .... ještě hodinku v práci a můžu jít.

Jsou závislé stejně jako já, ale když tu jsem, tak tady nikdo není, a když není času, tak drbkají ony ....
Cibka je dneska v Caru na OPU, ta se nám určitě ozve, pak bude doma a bude tady s námi.
Cutce jde zítra na UTZ, tak nám podá taky zprávy, co se jí schovává v bříšku.
Evvav je teď někde s malou, třebas už pouštějí toho draka, co dělali doma !
Jinak nakouknou těhulinky, a to je taky dobře.

A spousta dalších, jen nemají času, chuti a občas ani síly.

No mě se to tady kafrá, když nemám zrovna šéfa za zády ... že ?
23. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
Zbytek holek se objeví, až začnou stimulovat a to tu jsou pak dlouhé seznamy .... pamatujete dámy ???
23. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahojda holky. Venku je vážně nádherně. Úplná nádhera.A na pouštění draka se taky těším. Chystáme totiž už druhej rok drakiádu pro dospělé a dětičky. Takže bude sranda. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@salopa Ahoj, už pracuješ ? Nebo už nepracuješ ? Jak se ti daří s holčičkou ?
23. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
abig maš pravdu ja tu jsem s vami pořad jen moc nepíšu.Chodím ted to te rizikove poradny,ale snad už je vše špatne za nami.Jen když mi mají měřit tlak tak to je hruza.Pořidila jsem si domu tlakoměr a doma je tlak na jedničku,ale jen vstoupím do nemocnice tak mi vyletí,že si vždycky myslím že si mě tam nechaji :frowning2: :frowning2:
Jinak holky všechny vas zdravím a vítam Irinku :slight_smile:
23. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@nana.76 Hlavní je, že je vše v pořádku. To máš vážně takový strach před každým doktorem ? Můj ty skutku, ty už jsi v 28tt ... safra holky, vám ty týdny naskakují snad místo dní ...
Jen za námi choď a piš, co potřebuješ ...
23. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
... aaa teď jsem si přečetla, že taky čekáš holčičku ... tak gratuluji !
23. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
@abig Pracuju už od srpna. A pracuju a pracuju a jsem ráda. Doma je to na palici. I když jsem někdy po práci vyfluslá, tak si to užívám. Musím být stále mezi lidma. Jinak jsem nesvá . A daří se nám dobře. Myslím že i naší malé:o) páč se neustále hlásí, že tu taky je. Sice schovaná ještě,ale je:o)

@nana.76 To tě chápu. Já už jsem z těch doktorů taky tak vystreslá. Že ač normálka mám tlak nízkej, tak kdykoliv jdu k doktorce na kontrolu, tak se mi zvíší. Tak doufám, že už bude vše o.k. a nemocnici navštívíš až při porodu.
23. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@abig co mam za sebou??? proc bych mela skytat?
23. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@irinka -vítej další závislák,já jsem furt na pc jen jsem si pročítela jiné diskuze,.abych tu furt nestrašila
@abig - draka ještě nepouštíme není hotov ,tatka ho chce dodělat snáma tak snad brzo příjde.Hlavně u nás moc dnes nefouká a já po louce lítat ještě nebudu
@nana.76 -já v těhu bojovala také s tlakemměla jsem sindrom bílého pláště,ale pak se mi to podělalo tou bílkovinou v moči a nakonec preeklepsie až z toho byl porod ve 31+4.To nepíšu abych někoho strašila jen je fakt,že na ten tlak dát pozor a at tě sledujou možná,že mě tenkrát na ten tlak měli něco dát kdo ví a léky na to v těhotenství jsou
23. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
ahoj holky
jsem z pátky a mam po opu takže z 10 foliků je 8 vajuch, spermijky prý dnes pomalejsí ale snad to bude dobré embryolog ríkal ze kdyz se oplodnili minule tak ted by meli taky kazdopádně jsme si nechali icsi pro jistotu rikal že bez nej je to 5% dolu tak proto jsem se takhle rozhodli. volat budou zítra po 8 hodine chteli by udelat pk tak uvidíme jak to bude vypadat jinak zítra mam školení takže tu budu až v sobotu večer
23. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
@cutce Jsem tele, chtěla jsem napsat CIBKO !!!
23. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
23. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@cibka Super, to je krásné čísílko. Neboj, oni budou bojovat ... Kdy plánujete transfér ?
23. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@abig embryolog rikal ze by chtel pk tak uvidíme zítra budou volat jak to vypadá myslim že bud v sobotu nebo pak v pondělí protože vuterý je svátek
23. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
@evaav a jak to s prckem dopadlo snad dobře.Ja na ten tlak beru leky 3xdenne dopegyt doma mam tlak v pohodě u sve doktorky taky,ale jak vkročím do nemocnice tak hruza :wink:
23. zář 2010 v 16:30  • Odpověz
@cibka ak to je skvely, drzim pesticky :slight_smile:
@abig :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@abig pravě že to mam jen v nemocnici jak přijdu ke sve dok.tak pohoda,ale problem je v tom že ted už musím jezdit do nemocnice :frowning2: :frowning2: Jo letí to berunka už važí 1kilo :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
@cutce děkuju
23. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
Už vím, co jsem vám chtěla napsat. Můj dnešní sen. V tom snu jsem rodila :grinning: , nebyl to porod sám o sobě, prostě mě dovezli do místnosti s tím, že rodím a pak plesk a za chvílí další "filmový" obraz a nesli mi růžový uzlíček. Holčička krásná to bylo :wink:
Jenže v zápětí jsem v tom snu seděla na wc někde na plovárně a když jsem vylezla, narazila jsem na svou máti a ta měla sebou kočárek s holčičími dvojičkami :grinning: nebylo z toho snu poznat, zda-li byly její nebo mé ....

No hrabe mi slušně, ale to bude tím, že 3 ženy kolem mě každým dnem očekávají miminka a já to s nimi prožívám, takže rodím za ně ve snů.

Ale když jsem se probrala, měla jsem dobrý pocit, né nějakou depresi či smutek. Jsem se hlavně musela zasmát, hned jsem se vrhla ke snáři .... no výsledek : blíží se splnění vašich přání ..... tak se necháme překvapit !!!
23. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
@cibka těším se na dobré zprávy.
Myslela jsem, že budeš mít nemocenskou a ty jsi jdeš na školení. Já stavy po OPU nezvládám, takže proto se divím.
23. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
@abig to je dobré znamení to musel být krásný sen
odpoledne jsem se trošku prospala a jsem ok tak snad to zvladnu vezmu si volno až po et zatím nechci jít marodit
23. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.