• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cutce my sme se taky bavili o jmenech ale zatim nic konkretního na to mame jeste dost času
jinak všem preji krasnou nedeli
26. zář 2010 ve 04:26  • Odpověz
@cibka ty jsi ale ranní ptáče :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2010 v 09:41  • Odpověz
@nana.76 vzbudila jsem se kolem 3 na čůraní a nemohla jsem usnout :angry:
26. zář 2010 v 09:46  • Odpověz
@cibka -fajn,úroda,a myslím,že vydrží určitě.
@cutce -taky to moc gratluji k chlapečkovi
jinak já se cítím,tak nějak normálně nic se se mnou neděje,ještě týden a budu vědět na tuty co co vím už asi ted :unamused:
A další týden se půjdu domluvit okolo práce a nácvik Verunky na školku,ach jooooooooooooooooooo.
Taky nám tenkrát po prvním IVF říkali,že můžu otěhotnět normálně no,tak třeba nás zázrak ještě potká.Mám když tak ještě jeden pokus,ale ten si nechám na někdy nevím kdy.Ale,kdo ví třeba se nám to ted chytlo :wink: to je takové mé velké přání alespon si tento týden to budu ještě namlouvat :wink:
26. zář 2010 v 09:46  • Odpověz
@evaav určitě se to chytlo mysli pozitivne ale jsou to pekný nervy to čekání co,ikdyž tobe to utíká když más doma verunku
26. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
@cibka -snažím se ted jsem v takovém stavu,že dělám jak když by se nic nedělo,jo to čekání je hrozný
26. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
Krásnou neděli !

@evaav Nezahazuj svou šanci, kterou jsi dostala, vráskama a smutkem. Jsou ženy, které tak daleko ani dojít nemohly. Takže si ty chvíle nyní užívej a ber to tak, že v tobě roste nový život a že smutek a slzy je času dost.

@cibka Jak se cítíš ty ? Budou ti dneska volat, nebo budeš volat ty ?
26. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@abig -já abych řekla pravdu tak nějak nesmutním a slzet mi to ani nejde :wink: .To víš,že bojovníčkovi držím pěsti at se drží proto nechci ani testovat,abych si furt dodávala šanci,že tam je.Když jsem si měla jít pro vysledek po IVF kde jsme čekali Verču tak jsem byla tak odhodlaá že to výjde,že jsem ani nepochybovala.V čekárně se mě jedna paní ptala tak jak to vidím,tak jsem jí řekla,že dobře že jsem to nedostala tak dobře.To jsem totiš ani nevěděla jak to vše chodí internet jsem neměla. A paní mě tam pěkně uzemnila,že at si moc nedávám šance,že to nic neznamená,že to ještě vůbec nemusí znamenat,že to klaplo.A to vám řeknu mě spadla čelist.Dvě hodiny jsme pak chodila v nervech po HK než jsem si šla pro výsledky.To bylo jedíné nervové období za tu dobu.Ale,dopadlo to.Ale tu ženskou vídím dodnes před sebou.
Je fakt,že jsem ráda za Verunku a vždy budu,jen se chci pokusit ještě o jeden zázrak a kdo ví třeba je už mezi náma.
26. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@abig dnes tam nikdo není :frowning2: musím vydržet do zítra až zítra budou volat doufam ze se tam pekne dělí a tesí se ke me
26. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@evaav tak to byla pekná kravajzna ta ženská když ti tohle rekla ja se treba na mrchu vůbec spolehnout nemuzu tenhle mesíc neprisla ani po agolutinu
26. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
Napsala jsem vám několik příspěvků a vždy se mi to smazalo ... :frowning2:
26. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
@cibka Mě překvapuje, že mají v neděli zavřeno. Jsou Car a ví, že se přírodě nedá poručit.
26. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@evaav TO byla ale hnusná Ježibaba. Mě takhle vytočil dr. po první IVF, kdy nám řekl, že to snad nemyslíme vážně, že jsme počítali s tím, že by to mohlo vyjít ....
26. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
@cibka -určitě se tvý malí uličníci na tebe těší a říkají si jak budou maminku zlobit,ale zároven jí dělat radost ;-
Oni tyto dětičky vymodlené to dost dobře vědí,či co můžu potvrdit.Si říkají ,,chtěli jste mě tak mě tu máte"
26. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
@abig -no jo spracha to byla.Jenže, vím jaký lidi můžou být.To zase ten můj doktor mě furt povzbuzuje že prostě otěhotním.Ale kdy? Nebo možná už to tu je :wink:?
Já ani nikomu z blízkých ani nic neříkám co podstupuji jen jedna známá se mě ptala Ta umí být taky hrozně taktní :unamused: ,,Tak co jeztíš do Hradce na oplodnovačku"? ,,No jo vono Vám to zese nejde co" Hrozně jako lítostivě,jsem myslela,že jí trefím jednu,ale člověk musí umět hodně věcí rozdýchat.Takže nás nedostanou na kolena keci jiných chytráků i když někdy to zabolí.
26. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@evaav U nás to nikdy nikdo neví. Já to po prvním IVF řekla mamce, protože mi volala a mě ruply nervy a rozbrečela jsem se .... bylo mi zle a nebyla jsem na tom fyzicky dobře ... a jak to dopadlo ? Jediné jí zajímalo, co mi dělali ... né jak se citím a když jsem jí dala vědět, že to nevyšlo, tak mi na to nic neřekla .... takže nikomu nic ...
26. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
@evaav Teď si nevybavuji, kdy jsi měla ET?
26. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
@abig -minulou sobotu
26. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
@evaav 4buň. embryjko, že ???
26. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@abig -já to našim taky nechtěla říct,protože minule zase moje mamka,po městě roznesla že bude mít vnouče a to jsem měla teprve po ET a žádný výsledek o tomjak to dopadlo.Tak mě tak naštvalo,že lidi s kerýma se až tak tolik neznám se mě ptali jestli jsem těhotná :frowning2: Tak jsem se ptala jak na to přišli no a že jim to říkala,moje mamka.Tak mě to tak dožralo to si dovedeš přestavit.A ted jsem jí řekla,že jestli bude někomu něco říkat nebo jen ,nenápadně naznačovat,že se to stejně dozvím a bude mězi náma néé doslova konec,ale má po mé důvěře.Tak ted se asi drží,protože jí domluvii asi i jiní třeba můj brácha který mě taky hodně podporuje a přejě at nám to dopadlo tak prý jí také volala,že běda jestli bude něco někde říkat.
26. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
@abig -čtyř bylo v pátek v soboru už se vzvynulo nějak rychlejí až bylo jako by o den na před tak nevím kolik mělo buněk,ale bylo to prý o hodně lepší než v pátek
26. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
@evaav Vlastně ano, to jsi mi psala, že poskočilo.

Mě máti taky naštvala, ale neřekla jsem jí to. 100% to řekla v rodině, protože se mě všichni přestali ptát, kdy budeme mít dítě, jestli ho chceme a kdy to plánujeme. A když se v rodině mluví o dětech, tak se mi nikdo nepodívá do očí. A když ňufám a mazlím synovce (9měsíců, tak se na mě smutně usmívají).
Myslela jsem že jí vletím do úsměvu, co si o sobě myslí, když mi slíbila, že je to citlivá soukromá věc, o které nemá nikdo vědět. Mám vztek do teď. A k tomu od té doby semnou o tom nemluvila a neptá se.
Neřekla jsem jí to a ani jí to neřeknu. Jestli bude jednou těhotná, dozví se to všichni ve 12TT. Za tím si stojím.
26. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@abig -ach ty matky,někdy dofám,že já takové k Verče nebudu.Neříkám mám hodnou mamku to jo,ale ta její pusa upovídaná :wink: hlavně mi kolikrát příjde,že vůbec neví čím si ve svém nitru procházím.Ona nikdy s těhu problémy neměla by neopak tak to nezná.
No manžel,šel skusit uspat Verču naivka :sweat_smile: a já jdu upéct švestkový koláč s drobenkou tak snad se povede :wink:
Tady je dnes u nás taková tma a to když jem dnes v pokojíčku kde s malou spím roztáhla žaluzie,tak si představte,že nějaký blázen už si dal do oken vánoční světla,tak mě úplně píchlo už je to zase tady,ale vánoce mám jinak moc ráda jen mi to připomělo,že Verče budou tři 23.12 a budem mít jednu etapu zasebou :wink:
26. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@evaav Jééé, Verunka byla ( a je ) vánoční dárek. NO lidi jsou lidi. Spousta se těší na Vánoce, já je nikdy nějak nemusela, spíš je bojkotuji .... jsem ostuda, já vím.

Moje mamka je moje mamka, ale často se tak nechová. Nechodí k nám, volá jednou za měsíc. Občas mi příjde, že jen pobere nějaká drb, co může poslat dál a postěžovat si, jak je "to" hrozné ....

Švestkový koláč ? Hmmm dala bych si mňami mńam.
26. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@abig -tak už mám hotovo,no aby ne když jsem měla pomocnici :wink: ted ještě,aby chutnal :unamused:
Dnes je tady u nás teda ošklivo fuj, je to takové unavené.
Nejhorší je,že nemám žádné příznaky těhu,jediné ž mě pálí žáha,ale to nevím z čeho je.Prsa mě vůbec nebolé a to jednu dobu jo,jenže já si vůbec nevzpomínám na příznaky s Verčou myslím,že jsem taky žádné neměla,tenkrát,když by mi neřekli že to vyšlo tak o tom ani nevím po fizycké stránce.Tak uvidíme :wink:
26. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
@evaav Na těhu příznaky se vykašly, pač to jsou i nejsou těhu příznaky. Já mám těhu příznaky furt před ms, poslední 3 měsíce mi dokonce všichni muži smrdí a páchnou .. :grinning:

Je už rozhodnuto, takže vyčkáš na datum, kdy máš jít na krev, nebo nevydržíš a budeš testovat ?

Verunka ti pomáhala s koláčem ? Jsi mě navrtala a asi taky něco upeču, muffiny to asi budou.
Venku je fakt hnusně, já sedím-ležím s knížkou a kávou, a manžel na nalepený na počítači a hraje nějakou hru ...
26. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@abig tak jsem si vzpomněla, že si na pálení žáhy stěžovala po ET, myslím Pajka a ta by měla každým dnem, pokud už se tak nestalo, porodit.
26. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
jo jo holky to psaly že je palila žáha a byly tehu
26. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
ahojky holky,

Moc dekuju za prani. mame ohromnou radost, vcera jsme to sli trochu oslavit, no ja na vode, ale Andymu nebylo moc dobre dneska rano :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

cibi: hodne stesticka na zitra

evaav: tyden utece jak nic, uvidis :wink:
26. zář 2010 v 18:19  • Odpověz
@cutce děkuju
26. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.