• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@cibka hlavne dej hned vedet, budu cekat :wink: :grinning:
26. zář 2010 v 18:49  • Odpověz
ahoj holky neda i nenapisat vam. tema "cekani na ivf podruhe" mne sa pri tom cakani stalo ze som otehotnela :wink: tak vam dodavam nadej. u mna bol problem ten ze neovulujem, lieky nezaberali, az hormony. neviem ci prve ivf nastartovalo ovulku, kazdopadne miesto navstevy, kde som si mala vyzdvihnut injekcie na ivf, som si odniesla fotku nasej malej fazulky :wink:

drzim vsetkym palecky a dufam,z e vam moj pribeh doda nadej.
26. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
@cutce Je důležité, to zapít ! Andy byl po právu ráno odměněn.

@eustoma Děkujeme za zprávu. My jsme tady bojovnice, ikdyž nás to občas přepadne a máme pocit, že to vzdáváme. Tobě gratuluji. Máme tady taky jednu holčinu, co po otěhotněla jako ty, a mám pocit, že za tady byly dvě takové.
26. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@abig :grinning: :grinning: :grinning: , abych pravdu rekla, tak mi ten alkohol ani nechybi a hlavne, rano se citim v pohode :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
@cutce určitě dám hned vědět jak dorazim domu
@eustoma děkujeme za tvůj příběh :grinning: hodně štěští a zravíčka pro vás všechny
26. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@cibka a v kolik razis rano?
26. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
@cutce ja jeste nevim oni budou volat kolem 9 rano počítám že et bybyl nekdy odpoledne rano delají opu
26. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ráno !

@cibka Těším se na dobré zprávy od tebe.

Dneska mám volno, takže jedu do svého rodného města po úřadech (stavební a katastrální), jestli se bude pracovat i na očním, tak přeměřit očička a pak na oběd se ségrou !!!
27. zář 2010 v 07:30  • Odpověz
Dovré ránko,dnes je tu zase hnusně
@abig -testovat asi nebudu počkám do pondělka na krev.Test doma koupený mám,ale dělat ho nebudu i když někdy mám nutkámí to jo
27. zář 2010 v 08:11  • Odpověz
@evaav To chápu ! Já se nikdy k oficiálnímu testovaní po ET nebo KETu nedostala. Jednou jsem testovala dřív než jsem měla a byly tam // krásně viditelné a pak šly do kytek. Takže taky bych netestovala už dřív, v termínu nebo po termínu a krev to samozřejmě jistí.

Co dneska máte v plánu s Verunkou ?
27. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
@abig -tak to vůbec nevím,co dnes budem podnikat venasi nikam je tu opravdu ošklivo,tak odpoledne tatka přinese velké pytle na uklízení tak budem uklízet.
27. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
@abig -jak to,že jsi se k testům nedostala,příšla mrcha?Já s mrchou mívám problémy,aby chodila včas tak si myslím,že mi dorazí až budu vysazovat léky i když třeba vysazovat nebudu muset :wink: Jestli jo tak doufám,že to nbude jako po KET to jsem myslela,že vykrvácím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 08:39  • Odpověz
@evaav Přesně, i přes Utrogestan jsem začala krvácet !
27. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
@evaav Tak s tím počasím je to všude stejné. Já se pokouším dovolat na oční, ať nechodím zbytečně a nikdo to nebere, takže asi nedělají, safra. Tak pojedu jen na ty úřady no ... jinak taky poklízím, ale jen aby ruce nestály, takže mám hudbu na plné kule a odprašuji i to, kde není prach !!!
27. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
@abig -tak to mě tu hrajou pohádky,taky bych si ráda hudbu pustila,ale sousedi by se asi divili :wink: .
Můžu se tě zaptat kolik ti je let? Mě 30 let :unamused:
27. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
@evaav Já budu upřímná, já na sousedy zrovna v tuto chvíli kašlu, oni si taky nedávají pozor. Nade mnou hraje televize tak nahlas, že se díváme na stejný program a já nemusím mít zapnutý zvuk. Soused od vedle zase velmi nechutně hlasitě souloží s přítelkyní tak, že jsme jednu dobu odcházeli psát do obýváku. Takže já si v tuto dobu hudbu pustím, a je mi to šumák. Večer bych si to ale nedovolila a zas tak nahlas to nemám :wink:

V květnu mi bude 30.
27. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
@abig -tak koukám paneláky nebo bytovky všude to je stejné,ale u nás to docela jde pod náma bydlí sousedka ta tak strašně tam řve na holku,že překřičí i naši televizi-je to slovenka.A nad náma nad nažím obývákem mají mladí ložnici asi nebo nějaký stará a hodně rozfrzaný gauč tak toho mám někdy taky dost.O souloží třeba i ve dne a to je síla :confused:
U nás by se postel mohla taky pomalu měnit taky už nám zpívá,jenže u nás to je svátek :grinning: ale samotné mi to leze na nervi
27. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
@evaav Svátek, jo ???
Tak my máme postýlku starou asi 2 roky, jo o Vánocích to budou dva roky, pač ta stará dosloužila, v noci pod manželem padal rošt .... :grinning: :grinning: :grinning: a on ho každou noc musel spravovat a nechápal, proč padá jen pod ním, tak jsem mu řekla, že je hubeňour, a kdyby měl takový podvozek jako já, tak by se to ani nehnulo.
Jinak my jsme před 2 lety zrekonstruovali téměř celý byt, takže ta postel do toho hezky zapadla ... no zapadala, musela pač jsme dobrého půl roku spali jen na matracích .... a já jako ctihodná manželka jsem to odmítala .... a pak se u nás ve 4patře objevila myška a to jsi měla vidět tu rychlo koupě postele :grinning: :grinning: :grinning: .... spali jsme na gauči a při každém zvuky jsme vyskakovali a představovali si, jak ta prťavá myška leze po gauči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... smůlu, chytila jsem jí do pasti a jestli jich tam bylo víc, to nevím, pač jsem jim to jídlo v pastičkách otrávila ....
27. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
CIBI ???? Nějaké nové info ???
27. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
holky pěkny den vam přeji ikdyž u nas je pěkně hnusně. :frowning2: Evaav musí to vyjit jsi dobra že netestuješ to ja jsem to nevydržela :sunglasses:
27. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
dobre ranko,

tak budeme cekat na dobre zpravicky od cibky :grinning: . Nam tu taky prsi :unamused: , ale jsem v praci tak me to tak nemrzi
27. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
Holky, jdu se rozloučit, přikouknu až k večeru, jdu dožehlit a chystat se na ty úřady.

CIBI : jestli si dneska jedeš pro mrňousky, tak na tebe moc myslím a držím vše, co se dá !!!
27. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@nana.76 -no dobrá,, spíš mám strach co tam najdu :wink:
27. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak koukám,že sluníčko svítí jen u nás.Je to dobře,že na chvíli přestalo.Dokonce jde vidět i modrá obloha,ale možná nééé na dlouho.
Kdo ví co Cibi,dufám,že se nám ozve
Evaav: jsi dobrá,že vydržíš netestovat,ani já to nevydržela a testila jsem 9 den po ET
27. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
@zazy -dík,ale jak píšu spíš se bojím ho udělat,ted mi psala spoluležící po transféru co jsme tam byly společně,že si test kopila a jde ho počůrat :wink: .
Já se prostě bojím,toho sklamání,které třeba nemusí být,ale já se sama bojím pravdy.
Prosím,tě kde to bydlíš,že tam máte modro tady na Náchodsku je to za oknem furt stejný,šedivo,tma a furt prší :unamused:
27. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahoj všem moc děkuju ze na me myslíte
mam takový smíšený pocity nevim jestli je to dobrý nebo špatný byla jsem v praci rano volali ze et bude asi zítra sem nevedela ze tam sou prý mají omezenou otevárací dobu, drží se nám 2 embroušci prý jsou pekný víc sestra nevedela
ani jestli to ty 3 vzdali nebo co takze budou volat zase zítra mezi ´8-9 dnes je to 4 den
27. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
@cibka tak hlavne, ze se ty 2 drzi :wink: , ale nevedela jsem, ze se muzou delat takhle dlouho :slight_smile:
27. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@cutce muzou az 5 dní a dneska je to 4 jen vubec nemam tusení jak se to pak počíta když bych otehotněla který den
27. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
@cibka super zpráva, zítra se dozvíš víc holčičko. Transfér bývá po PK 5 den a zamrazují 6den ... (tedy, alespoň můj CAR)

A spočítaš si to podle poslední ms, a pokud bys chtěla podle početí, tak přičteš týden, pač po 5PK se blastocysty většinou zakousává do 24hodin
27. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
ja mam taky problem s datumem porodu, jelikoz jsem brala hormony 3 tydny, takze mi to podle MS vychqazi o tyden driv. Posledni MS myslim 2.kvetna a IUI bylo 21.5. :slight_smile:
27. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.