• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
manža ten spal byl po noční tak tu musim chodit po špičkách aby nenadaval ze ho budim a vymejšlí si samý kraviny
29. zář 2010 v 15:54  • Odpověz
abig asi pujdeš dočíst toho kinga vid aby ses mohla vrhnout na ty biomanželky
29. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@cibka Čím více se člověk snaží být potichu, tím je hlučnější !!! :grinning:
Odpočívala jsi dneska poctivě ?
Tak já na telku moc nekoukám, ale kolegyně mě zlákaly.... je to síla, člověk na něco nekouká a pak je out. Se na mě dívají, jak kdybych spadla nevím odkaď, protože nejsem schopna kafrat o jejich seriálech :grinning:
29. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
@cibka To se taky vrhnu, to určitě. Dneska ho dám do konce.
29. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
Mišando ??? Jakpak jsi dopadla ?
Mimochodem, ten tvůj King - Pytel kostí .... v pondělí jsem prošla 5 knihkupectví a nikde ho nemají, pak na mě jeden prodavač hukl, že jsem dobrá borka, nahánět knihu, která byla vydaná naposledy před 10lety :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 15:59  • Odpověz
@abig tak trochu nikde jsme moc nelítala rano jsem šla jen do kramu pak na chvilku sem psem na procházku pak lehký obídek a pak sem vezla naše autem na urady strasne se nudim nebaví me se válet nevim co mam dělat
vlastně ani nevím co nemuzu
29. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
Jo misando jak si dopadla na utz???
29. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
@cibka Můžeš všechno, jen né tahat těžké věci, nic nezvedat, nevytírat podlahy ..... jinak lehce všechno, lepší je mít pohyb, než se povalovat
29. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@abig tak zítra vyrazím nekam na prochazku se psem treba do lesa když bude počasí
29. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
prihlásím se zase večír manža je vzhuru
29. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@cibka To chápu, snad už bude lepší počasí.
29. zář 2010 v 16:12  • Odpověz
@abig a
@cibka -já tu jsem pořád,jen jsem si hrála s Verčou,pustili jsme si disco a trošku si trsli :grinning: to ona může pak chviku omalovánky a za chvilku bude kouzelná školka tak bude půlhodinka klid.A pak příjde moje polovička,tak se mu budu muset věnovat.jenže to dopadne tak,že se vystřídáme u PC :sweat_smile:
29. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
no tak ja jsem vubec neverila tomu, ze bych mohla byt tehu, takze ja jsem delala uplne vsechno, dokonce jsem i doma lakovala drevo :sweat_smile:

misando: doufam, ze UTZ byl v poradku :wink:
29. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
Tak to má být, člověk se nemá nijak omezovat. Těhotenství se nevyleží, že ?
29. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
@evaav Disco, jO ? To musela být podívaná !!! My takhle blbneme s manželem .... věčně mladí, věčně dětmi :grinning:
29. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
@abig ak to bych vas chtela s manzou videt jak doma trsate :grinning: , mi jsme trsali jen kdyz jsme meli neco v sobe, jinak mi jsme takovy dva lenosi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@cutce Trsáme furt ... hlavně na medvídka, jen se tak houpeme ze strany na stranu, nebo blbneme jako ve Pulp Fiction ...
29. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@abig stejne te obdivuju, tvuj zpusob zivota, ja jsem uplne jina :grinning: :sweat_smile:
29. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
@cutce Jak to myslíš ? :grinning: Já jsem introvert, jsem neustále doma, mezi lidi moc nechodím, přátele v podstatě nemám. Není mi co "závidět" ... jen mám skvělého chlapa, co mě umí rozesmát a co mě zbožňuje !
29. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
no ja jen myslela, jako, ze s manzou si zatancujete, na telku se nepodivate, ty ctes knizky atd. To mi jen cucime na telku a nebo kdyz manza vrazdi nemce, tak ja jsem na internetu :wink:
29. zář 2010 v 16:37  • Odpověz
@cutce Se směju ! Vraždí Němce ? Hraje počítačové hry ? To dělá i můj chlap, to mám pak čas na čtení .... jinak manžel taky čte hodně. Taky koukáme na telku, ale na filmy na DVD, sjíždíme AKTA X, ale prostě je čas si i zablbnout.
Jinak hrajeme i společenské hry, Scrablle - nechce ho semnou hrát, pač vždy prohraje, pakk hrajeme Monopoly a hodně hru Česko a Evropa - vědomostní hra a ikdyž je to vědomostní hra, tak se u toho tak nasmějeme, že to není ani možné !
NO a teď mě začne učit fotit.
29. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@abig tak to je uzasne, ze te zasne ucit fotit. No ten muj na nejake hry neni, ja mam rada karty, ale to on vubec. JJ, on si mysli, ze kdyz mi rekne, ze chce vrazdit nemce, ze mu to povolim (ja nemce vubec nemusim), protoze ja se nemuzu divat na telku (ma xbox) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
@evaav a @cibka, posílám těhubacílky héééépčíííí, držím palce.papa
29. zář 2010 v 17:05  • Odpověz
@lumpajda Ahoj, koukám, že tobě ty týdny těhu taky skáčou rychlostí blesku. Hlavní je, že jste v pořádku a užíváte si to.
29. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
@evaav tak ste si s verčou takhle užívaly no paráda
@lumpajda dekuju a chytám :wink:

@abig ja taky vyložene mezi lidi nemusim, manza si chodí taky na pc sklada si hudbu a hraje na kytaru
29. zář 2010 v 18:11  • Odpověz
@abig a co manža fotí a ty chces naučit fotit?
29. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@cibka Manžel je krajinkář. Ale mě lákají lidi a děti. Mám synovečka a neteřinku a ráda je fotím, ale tou mojí bleškou to moc nešlo, tak jsem se zmínila, že bych si mohla občas půjčit jeho foťák a místo toho jsem dostala svůj :grinning:
Takže ještě kartu a můžu zkoušet na plyšácích a pak se vrhnu na ségřiné dětičky.
29. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
@abig nojo, ale plysaci se nehybaji, ale deti jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
@cutce No no ... na něčem se to naučit musím moje milá :grinning: :grinning: :grinning: Jde o umění nastavení času a clony při focení poloprofesionálním foťákem, žádná blikačka malým foťáčkem !!!

Těším se ! Nový zdroj zábavy !
29. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
@abig :grinning: a co takhle na manzovi a nebo az prijedu ja, tak muzes fotit me :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.