• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Hezký večer.
Jo užili jsme si to ted,Verča blbne s tatkou v pokojíku chystá se spát,ale jak tak poslouchám je tam veselo.Zachvíli půjdu za nima je tam porychtovat a pak manžel obsadí PC a já se Vám ozvu až zítra asi :wink:
29. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@cutce Manža taky padne za obět !
Kam ty se to vlastně vracíš "domů" ? Čechy - Morava ?

@evaav Můj je komediant, takže u nás bude vždy veselo, kór s dětma .... já budu zlá a on ten hodný vysmátý taťulda ...
29. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahojky děvčata
Evaav:držím pěstičky,at je tam dálnice
A cibi,jak je???
Misando,co utz??
Jinak já dneska měla kontrolu,moc mě nepotěšili,měla jsem tlak 150/105,takže už to dospělo do stádia,že mi chtě nechtě dr musela dát prášky na tlak.Navíc místo aby se mi placenta stáhla zpátky,tak ne a na 90% budeme mít císař,tak takhle moje kontrola.Na další jdu příští týden,kvůli tlaku.
29. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz
@abig ja to mam taky jako hoby rada fotím synovečka psa v pohybu a sport porídila sem si digitální zrcadlovku :wink:
29. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
@zazy dekuju za optání jsem v pohodě jako bych nikde nebyla
neboj treba se to jeste srovná drzím palečky na přístí kontrolu
29. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
dobré ránko Všem :slight_smile:
Tak dnes od pěti ráno jsem běhala na záchod,ale né zvracet spíš zase průjem a zase mi je divně od žaludku,ale je mi trošku lépe.Furt cítím návaly horka,ale to může být i tem utrogestan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Testovat nebudu raději ne láká mě to to jo,ale prdelku mám staženou :grinning:
30. zář 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno !

@evaav Snad už je ti lépe. Testovat nemusíš. Počkej si na krev. Chápu, že máš strach, já bych ho taky měla.
Už jsi někdy měla podobné stavy nevolnosti jako teď ? Já jen jestli nemáš nějakou lehkou střevní chřipku, nebo to vážně je příznak těhotenství ... což doufám, že je.
30. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
@abig -jo ted už je mi fajn a i hlad mám jen se bojím si něco vzít,zatím jsem si dala půl housky a držím se.občas takové stavy jsem zažila,to jo.Ale bylo to většinou celodení jen mě příjde,že mě to chytá přez noc no uvidíme.Ale náladu mám takovou dobrou všera mi bylo taky fajn.To víš,že jsem si to hledala na netu jestli to může být příznak a píšou,že jo,ale jsou to příznaky nejisté :wink: prsa ty mě skooro nebolí jen břicho mám takové jako vyboulené takové napnué,ale to může být i od těch problémů :frowning2: uvidíme v pondělí
30. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
já jdu zachvilku s verčou do města,tak snad mě tam bude dobře na vzduchu pak se ozvu :wink:
30. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky všem

@evaav tak bud na sebe opatrná ´jinak me prsa lehce pobolívají uz od opu
30. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
holky je to v prdeli zrovna jsem se rozkrvácela a test je negativní takže můj boj je u konce :cry:
30. zář 2010 v 09:32  • Odpověz
dobre ranko
@evaav to je mi strasne moc lito :cry: :cry: :cry: :cry:
@abig prijedu do jiznich cech :wink:
30. zář 2010 v 10:13  • Odpověz
@evaav mrzí me to :frowning2:
30. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
30. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
@evaav strašně moc mě to mrzí,myslela jsem že už se ta smula tady přetrhne :frowning2:
Jinak ja mam pořad taky starosti dneska moji dceři zjistily boreliozu takže taky nic moc :frowning2:
30. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
koukám, že se tady furt všichni v něčem plácaj, co? :frowning2: ach jo :frowning2:
30. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
30. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@zazy a jake ti napsali leky?ja mam dopegyt doma tlak na jedničku,ale jen co přijedu do nemocnice hruza,Ted jedu v pondělí tak už mam z toho taky strach.ale musím si řict že když je doma o,k tak tam bude taky :wink:
30. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@nana.76 -to je mi líto s tvojí dcerkou
Jinak jsem to ve městě jakž takš rozchodila,musím být ráda za to co mám :wink: Zítra si zavolám do sanusu,aby mi řekli co dál s léky.Do dalšího pokusu nejdu teda alespon v blízké době ne.Stejně bych musela čekat tři měsíce a to už pošupajdím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,ale zase to bude něco jiného.jestli mě třeba v práci nevypečou snad ne :confused:
30. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky tak se nam venku trosku po tech destích vyčasilo co
30. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
Tak jsem se tady dostala až teď. Dneska byl šílený den.

@evaav Moc mě to mrzí, nevím co na to říct, protože na to se už asi nedá nic říct.

@nana.76 Ahoj, důležité je, že přišli na to, co tvoji dceru trápí. Já jsem se díky naléhání u dr. nechala udělat testy před 3 lety na nějaké testy a udělali mi i borelii a chlamydie ..... a do háje, měla jsem obě .... teď už jsem ok, ale způsobovalo mi to dost obtíží, které člověk běžně hází za hlavu. Je nutné a důležité to přeléčit a vyléčit.

Jinak všechny zdravím !
30. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@abig ahoj
30. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
@cibka Teď jsem ti psala IP a celé se mi to smazalo ...!!!
30. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@cibka Píšu znova.
30. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@abig :grinning: neva počkám
30. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj Holky, tak vás zase po hoooodně dlouhé době zdravím. Nějak toho na me bylo dost a tím, že jsem neměla
moc co do diskuze přidat jsem vás spíše jen četla.

Svatba dopadla na jedničku,takže je ze mě skoro už měsíc vdaná paní.

Dnes jsem dostala výsledky biopsie a cytologie čípku a vše je OK, takž 11.10 do centra a hurá do druhého (doufejme, že úspěšného) pokusu.

30. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz
@abig nejhorší že neměla žadne příznaky jen teda po klištaku se ji udělala modřina.Naštěstí je očkovana proti encefalitidě ta je pry daleko horší :frowning2: pěkny zbytek večera :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj Nana, jak zvládáš těhulení, pěkně to utíká co?
30. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky děvčata,
Evaav a já myslela,že tu už bude další těhulka,která tu smůlu tady prolomí,je mi to vážně líto,vím co ted prožíváš
Koubi,tak už aby jsi si stimulkovala,třeba budeš ty,ta co tu smůlu prolomí.
Nany i já beru dopegyt.Dneska jsem si doma měřila tlak,vlastně po dvou vzitých prášcích jsem naměřila 105/80,tak nevím,asi na tom bude stejně jak ty
30. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz
@zazy - no snažím se to vstřebat,dost mě to sklamalo no,není ani mražáček na pokus tak někde 60000Kč sice od pojištovny v prdýlce,
Manžel mě furt uklidnuje,že se to může ještě změnit,ale já vím,co vím v pondělí mu to jen potvrdím.Je fakt,že Verunka mě hodně,ale hodně pomáhá to zvládat.
No příští týden si půjdu domluvit jestli bude moci být zácvik na školku v prosinci a pojedu se domluvit v práci co a jak.

@koubovka1 - na té fotce ti to moc sluší,byla jsi krásná nevěsta.Já si myslela,že dám manželovi k našemu 7letému vyročí,které máme 8.10 dárek formo mimča,ale bohužel :confounded:
30. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.