• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Dobré ránko holky.
evaav: moc mě to mrzí :unamused: tak jsem si myslela, že už se to tu zlomí a bude se jen a jen těhulit.
kouby fakt nádherná fotečka.pošly další, ať jukneme na váš krásnej den D :wink:
cibce držím pěstičky :wink:
Holky, začíná mě bolet čas od času ta stydká kost. Není to moc brzo? :confused:
1. říj 2010 v 07:14  • Odpověz
krásné ráno všem
@salopa díky, jí ti bohužel neporadím nemám s tím zkušenost, koukám jak ti to pekně utíká vid
1. říj 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno !

Všechny zdravím ! Koubovko, tebe jsem vzpomínala v den tvé svatby. Salop, nevím, jestli to není brzy nebo je, ale myslím, že ta bolest je přirozená k tvému stavu těhotenskému, ona taky záleží jak jsi stavěná. Asi by jsi měla víc odpočívat a hlavně na to upozorni doktora.
1. říj 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko
Tak dnešní noc nebyla nějak růžová pěkně se mi mrcha rozjela a usnula jsem až ve tři ráno :confounded:
V pondělí jedu ještě na krev sice úplně zbytečně ,ale musím.A pak budu kontaktovat svého zaměstnavatele :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak jsem zvědavá jak pochodím,ale na druhou stranu potřebuji trošku změnu jít mezi lidi a pořádně pracovat at člověk nemá zlé myšlení.
S Jirkou(manželem) jsme se bavili,že třeba se někdy nám mimčo povede a hlavně,že máme Verču.I když kolikrát si říkám chci děti dvě a mám plnou hlavu starostí i s jedním špuntem.Já si vše hrozně beru,jako,že myslím hrozně dopředu a honí se mně spoustu myšlenek a pak zjistím,že úplně zbytečně.Ted třeba prožívám jak budem zvládat organizaci co s týče vodění malé do školky,nebot mě bude čekat nejspíš třísměná práce :confounded: a tak jak to vše skloubíme.Jirka ten to tak neprožívá vždy řekne,že to zvládnem.No jak říkám jsem na jistý věci hroznej nervák.Možná proto se k nám to druhé mimi nemá :frowning2:
1. říj 2010 v 08:44  • Odpověz
@evaav Opět nevím, co napsat. Máš Verunku, vypadá jak andílek, ale je to malý ďablík, co ? A co není, může čase být. Příjdeš na jiné myšlenky, mezi lidi, budeš mít jiné starosti a třebas se i zázraky budou dít. Teď hlavně potřebuješ duševní léčbu.

A s tou školičkou, to zvládnete, to se neboj. Manžel má pravdu, vždycky se to dá nějak udělat. Z počátku to bude dřina, než se srovnáte, ale pak to bude brnkačka. Malá má 3 roky v prosinci, že ? Takže předpokládáš nástup do práce od ledna ?
1. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
@evaav věř manželovi dycky se to nejak zvládne nakonec ti nic jiného nezbyde, a jak píše abig třeba nastoupíš do prace boudou jiné myslenky a hned budes tehule :wink:
1. říj 2010 v 09:01  • Odpověz
abig už jsi dočetla toho kinga ?
1. říj 2010 v 09:04  • Odpověz
@cibka ANO prosím, včera ráno !!!! A začala číst Viewegha. A pokud nejste fanynky tohoto spisovatele, tak si Biomanželku nekupujte, pokud si jí chcete přečíst, tak si jí od někoho půjčte !!!
Nevím, jestli je to mám věkem nebo Viewegha, ale už ty jeho knihy tlačím do hlavy násilím ... Biomanželka se čte zatím dobře, ale obsahově, no já nevím, jsem zatím zklamaná.
Minulou jeho knihu Povídky o lásce, jsem měla na wc !!! Je to první a poslední kniha, kterou přečetl i můj muž, a to jen protože ležela na wc, tak si každý den přečetl jednu povídku.
A co si asi tak myslet o autorovi, když ho čtete už "jen" na wc???
1. říj 2010 v 09:13  • Odpověz
@abig :grinning: ja se pomalu chílim ke konci té knížky sběratel dětí a už se těším na ty pohrobky zla tak uvidíme kdy se k tomu dostanu jeste sme vyfasovali knizku na skolení a dostali nejaký ukoli :frowning2:
1. říj 2010 v 09:16  • Odpověz
@abig -dík moc,no právě nevím kdy nastoupím protože mala je 23.12 tak správně bych měla nastopit 26.12 nebo tak nějak ¨jenže to se u nás nepracuje tak se musím domluvit jestli to budu mít jako dovolenou nebo nevím jak se to děla,hlavně potřebuji s Vernkou ten zácvik na školku tak doufám,že ředitelka školky mi to umožní příští týden se sní půjdu domluvit.Oni dokud jim nejsou oficialně tři tak se jin do toho moc nechce jenže to bych tam sní musela být od štědrého dne :grinning: to mají stejně prázdniny no domluvím,se sní a uvidím.

Já vím,holky moje,že pro vás to čekání na zázrak je ještě náročnější a vy mě tady ještě utěšujete,to bych se měla stydět :angry:
jenže to jsem celá já,jak mám nějaké sny a moc se neplní tak je mi z toho úzko. :confounded:
Ale vlastně už svým způsobem se mi velká část snu splnila,tak můžu být za to ráda a jsem.A tak vám přeju hodně štěstíčka a at se vám splní ta cesta za miminkem co nejdřív třeba od stromeček? :wink:
1. říj 2010 v 09:21  • Odpověz
@salopa mě boli skoro pořad :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:22  • Odpověz
@cibka Tak já dočtu tu Biomanželku a pak tu mám 2 knížky od kolegyně, ani nevím, co to je. Tak to musím přelouskat, abych to mohla vrátit.
Co ty děláš za práci, že dostáváte úkoly ?
1. říj 2010 v 09:23  • Odpověz
@evaav Nemusíš se stydět vůbec za nic. Prožíváš vše, jako každá z nás ..... my i rozumíme !!!
1. říj 2010 v 09:25  • Odpověz
Já ted čtu Harlana Cobena-Temné lesy a je to dobré i když jsem jen na začátku,četla jsem od něj -Drž se a taky to bylo dobré od začátku až do konce a to mám fakt ráda :wink:
1. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
@abig něco jako mistrová
1. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
@evaav je to pro každou z nás těžká at už doma nejaký to strašidýlko má nebo ne :wink:
1. říj 2010 v 10:35  • Odpověz
dobre ranko

@koubovka na te fotce vypadas skvele, blahopreji ke svatbe vdana pani :grinning:
1. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@koubovka1 moc ti to na ftce sluší :slight_smile: těhotenství celkem zvladam až někdy na malé komplikace :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
všechny kočenky zdravím:slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz
@pecicka ahojky, jak se mate? :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz
Salopko,neboj i mě to pobolívá a už mi i sem tam tvrdne bříško.
1. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
@cutce jo, užívám si to, sice mě občas píchá v podbříšku a cítím stydkou kost, ale už jsem si zvykla, říkala jsem to mudr a prohlídla mě, vše bylo jak má být tak mi jen napsala calcium s vitamínem D3 a tak ho beru, snad to bude lepší:slight_smile:a jak ty?
1. říj 2010 v 15:07  • Odpověz
@pecicka no ja jsem celkem tahy v poho, me hodne boli v podbrisku, ale tak to k tomu asi patri :grinning:
1. říj 2010 v 15:17  • Odpověz
@cutce asi ano:slight_smile:a jak si na tom stojí s váhou,co chutě, honí tě mlsná?
1. říj 2010 v 15:19  • Odpověz
@pecicka ja nevim, me midwife nevazila, tak nevim, kolik jsme pribrala, ale merim si brisko kazdy tyden, tak pribirame 3 cm tydne. Jinak zadna mlsna me nehoni, zpis nemlsna :sweat_smile: a co ty?
1. říj 2010 v 15:21  • Odpověz
@cutce zatím mám nahoře 6kg, taky mě moc nehoní, hodně mě palí žáha a vracejí se mi štávy, doktorka mě pochválila, že je ta váha ideální :slight_smile: jsem ráda, že se držím, u děti jsem příbrala u posledního 30kg,hrůza :angry:
1. říj 2010 v 15:23  • Odpověz
Nazdár těhulinky !!! Dneska vás tady je !
1. říj 2010 v 15:33  • Odpověz
@abig ahojky, koukáš co? Jak se daří?
1. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
@pecicka Hledím jak blázen ! :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
@pecicka Je mi fajn, zrovna čtu, tlačím do sebe ořechy a piju kafe. Dneska mám totální lenoru !
1. říj 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.