• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Holky těhulky už se rozrodily - koukám, škoda, že si to musím někdy vždy najít ... ani sem nezajdu se pochlubit. Takže se nás nebojte a až příjdou vaše děťátka na svět, dejte nám vědět :wink:
1. říj 2010 v 15:41  • Odpověz
@abig ahojky, ja mam taky lenoru, neni mi dobre, tak jsem odesla driv z prace a valim se na gauci. Co bych tam v praci taky strasila, kdyz muzu byt doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 15:49  • Odpověz
@cutce Kdy se v UK chodí na mateřskou ?
1. říj 2010 v 15:51  • Odpověz
@abig na materskou vsichni chodi tak 3 tydny pred porodem :wink: , cim dyl tim lip. Protoze tady je placena materska 9 mesicu
1. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
@cutce A jak to máš v plánu ty ? Jen těch 9měsíců budeš doma ?
1. říj 2010 v 16:11  • Odpověz
@abig no ja mam v planu se do prace uz nevracet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale z ceho budeme zit to nevim, to uvidime, jak to pujde :slight_smile:
protoze tady jesle stoji to co ja si vydelam, takze pro me se to nevyplati
1. říj 2010 v 16:16  • Odpověz
@cutce Chápu !! :grinning:
1. říj 2010 v 16:29  • Odpověz
@abig no uvidime, ono kdyz ja nebudu dostavat zadny penize, tak to nebude takova sranda :sweat_smile: , snad budu mit cas a rozjede se mi muj obchod aspon trosicku :slight_smile:
1. říj 2010 v 16:32  • Odpověz
@cutce Přemýšlím, jestli jsi to tady ty kdysi dávala ty odkazy na botičky \????
1. říj 2010 v 16:34  • Odpověz
@abig to si nepamatuju, ale tady je pokud se chces podivat :wink: www.brideshoes.co.uk , ale musim na ni jeste zapracovat, teprve se ucim, co to je mit webovou stranku
1. říj 2010 v 16:37  • Odpověz
http://www.brideshoes.co.uk/product_info.php?products_id=287&cat_id=16
Čertovský dobré ... ale kam bych si to asi tak vzala ? :grinning:
1. říj 2010 v 16:39  • Odpověz
@cutce Některé jsou fantastické, jen jsou všechny do špičky, takže mě bolí nožky, jen jak to vidím. Já totiž miluji podpatky. Ale nesmím mít špičaté botičky, pač v nich nevydržím ..
1. říj 2010 v 16:44  • Odpověz
@abig no mas nevesty, ktere jsou extremistky a maji kratke sukynky, tak takovy kozacky by se hodily, a musim rict mam doma bile a jsou uzasny a nebo na nejaky party :slight_smile:
1. říj 2010 v 16:44  • Odpověz
@abig no to si myslim, ze je asi problem, ze jsou vsechny do spicky, ale kamaradka je mela na svatbe a rikala, naprosto uzasny. Oni jsou strasne pohodlny a jelikoz nejsou z tvrdyho materialu tak se i trochu prizpusobi :slight_smile:

No musim udelat i popis ke kazdy bote a nesmi byt stejny, to jsem na to zvedava :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2010 v 16:46  • Odpověz
@cutce Máš je i v černém ?
1. říj 2010 v 16:47  • Odpověz
@abig na webovce ne, ale videla jsem je u nej, takze muzou byt :wink:
1. říj 2010 v 17:05  • Odpověz
@abig ono problem je to, ze muzes kombinovat jak boty tak material, takze nakonec m isto 200 paru muzu mit 1000 :sweat_smile:
1. říj 2010 v 17:06  • Odpověz
@cutce No, tak to jo !!! Fakt se mi ty botky líbí. Měla bych je do konce života v botníku !!!
1. říj 2010 v 17:09  • Odpověz
@abig ale od toho to neni abys je mela v botniku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 17:14  • Odpověz
@cutce To jo, jenže přemýšlím, kam bys si je tak vzala ? Tak max. svádět v nich svého muže .... sukně ani šaty nenosím a schovávat je pod kalhotama je škoda ... takže do konce života prostě schované v botníku a ukazovat ségře, jaké mám super botky !!!
1. říj 2010 v 17:17  • Odpověz
@abig a nebo ke kratasum :slight_smile:
1. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
ja taky sukne a saty nenosím :wink:
1. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
@cutce Ani ke kraťasům :grinning:

Ukážu je manželovi ,třebas mi řekne, že si je mám od tebe objednat :grinning: a já se nebudu bránit, a nějaká ta příležitost na vynošení botek se někdy najde !
1. říj 2010 v 19:13  • Odpověz
1. říj 2010 v 19:26  • Odpověz
@cutce Ty bláho, ty jsou taky krásné, ale ta špička ... vem si, že mám nožku :grinning: 40, takže bych z takové krásné botky měla loĎ !!!
1. říj 2010 v 19:47  • Odpověz
BIOMANŽELKA dočtena ! Pocit ? Smíšené .... kde běžně nečte Viewegha, nekupovat ... přečíst, až ho prostě jednou budete chtít zkusit přečíst !!!
1. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@abig teda ty jsi ctenarka :sweat_smile:
1. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
@cutce Nakladatele pana Viewegha nešetřili a jeho knihu vytiskli na velmi hrubém papíře, velkými písmy a širokými řádky. A 162 stran padlo hodně rychle. Mrzí mě, že mě opět zklamal :unamused:
1. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@evaav je mi to moc líto, asi to nebylo práno nekde nahoře, dejte si chviliu pauzu a zkuste znovu, ono to určite vyjde, já si taky říkám, že když jsme ted svoji, tak už to konečně vyjde
1. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@koubovka1 a kde mame nejake ty fotky????? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.