• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Holky už jsou tam dvě, ještě přidám
1. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
@koubovka1 Krásná nevěsta jsi byla !!! Moc sluší !
1. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
Přeju hezký večer, jdu se koukat na film. Jsem sama doma, tak si pustím "holčičí" film !!!
1. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
@abig jak to, kde mas manzu??? :slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
@koubovka1 nadherny fotecky, moc vam to sluselo, byla jsi nadherna nevestinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz
@cutce Šel slavit s kolegy nějak polohromadně narozeniny ... dobrý pocit mám z toho, že je ani né hoďku pryč a už píše, že chce být semnou doma. Takové akce miluju !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
@abig je tak to je roztomilyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
@abig ja prave dočetla toho sběratele sem se od toho nemohla odtrhnou docela dobrý čtení hlavne ke konci
1. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
krásné sobotní ranko všem
2. říj 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko, jak se máte copak dnes chystáte k sobotnímu obědu?
@koubovka1 -jo však si taky říkám,že asi nebyl správný čas,no nedá se nic dělat život jde dál a časem se vše uvidí :wink:
2. říj 2010 v 08:58  • Odpověz
@cibka -dobré ránko jak se ti daří
2. říj 2010 v 08:59  • Odpověz
@evaav mam se fajn, k obídku máme roštenky s knedlíkem a co kuchítš ty dobrého
2. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
@cibka -u nás jen sekana brambory a zelí,jo a polívka prdelačka :wink:
to je fajn,že ti je fajn
mě už je taky lépe na duši,sice střeva furt bolí,ale jinak dobrý.
Život jde dál a uvíme co nám přinese,objěnám se ke svému gyndaři u nás a promluvím si s ním jestli by nešlo třeba nějaká léčba,abych nemusela se spoléhat jen na ivf když je manžel v pořádku tak jestli něco na tu mou ovulaci nebo prostě něco nebudu n něj spěchat.Tenkrát před lety mi říkal,že by semnou něco skuil,ale že si na mě nechce dělat body tak mě poslal do SANusu,tak se zeptám jestli by něco nešlo a kdo ví?
Protože,když si to tak vezmu tak vlastně já jsem zrovna jak jsme se rozhodli pro mimi tak aniž by jsme to nějak skoušeli hned jsme jeli do centra,je fakt,že jsme chtěli skusit ty mražáčky,ale jinak se nic nedělo furt mi říkal,že to dopadne :unamused: Třeba něco,aby rostli ty folikuli jak mají,aby mrcha chodila pravidelněji a tak uvidíme jak pochodím :confused:
2. říj 2010 v 09:50  • Odpověz
@evaav a co zkusit ten clostilbegyt? oni ti reknou jak ho más brát jedes na utz a oni vám reknou kdy se máte snažit me rekli ze se dá použít 3 mesíce za sebou pak musí být pauza my ho měli 2x
2. říj 2010 v 10:07  • Odpověz
@cibka -jo ten jsem parkrát taky brala tak to zase zkusím.Sice tenkrát mi to s ním nevyšlo,ale třeba to půjde ted,přece se nemůžu jen tak vzdát :wink:
2. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
@evaav to je jasný nevzdáme to a co treba místo ivf jít na iui
2. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
@cibka -také mě to v sanusu nabízeli,ale nevím já mám průchodný jen jeden vejcovod. A už jsem na jedné také byla
2. říj 2010 v 10:28  • Odpověz
@evaav na to stačí když je průchodný aspon jeden ja na iui jeste nebyla sli jsem rovnou do ivf
2. říj 2010 v 10:33  • Odpověz
@cibka -uvidíme,ale stejně budu muset chvilku čekat asi než se vyčistím.Možná si domluvím to v sanusu s doktorem kdy by se na to dalo jít nebo za jak dlouho
2. říj 2010 v 10:47  • Odpověz
@evaav snad to tebude trvat moc dlouho :wink:
2. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
@cibka -smad ne,ale momentálně stejně když si představím zase ten kolotoč okolo toho tak se mi zatím moc nechce.
ale,beru to jako další možnost co pro to můžu udělat
2. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz
:wink: @evaav neboj bude to dobrý
dnes tu bylo nejak mrtvo :frowning2:
2. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz
@cibka -no jo nikde nikdo tak znad zítra :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz
krasnou nedeli
@evaav o víkendu je tu vždy nejak mrtvo
3. říj 2010 v 09:44  • Odpověz
Nazdár :grinning:
3. říj 2010 v 18:16  • Odpověz
Dneska jsem dočetla další knížku ! Obsah nic moc, ale půjčila mi jí kolegyně, tak jsem jí přečetl.a Joy Fielding - Dej mamce pusu. No, přesně tento druh knih nemám ráda. Mám ještě jednu, ještěže se to dá přečíst za den :grinning:
3. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
ahojky holky
cibi, tak co, jakpak je?
abig, ty jsi teda čtenářka:o)já teď mám pocit, že skoro nic nestíhám.
Jinak mám prosbičku, jaképak vitamínky jste říkaly, že jste kupovaly manžům na ty spermíky?
3. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@abig teda ty se nezdáš to je fofr v tom čtení
3. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@salopa ahojky jak se vede tobě?
ja koupila manžovi jen zinek
je mi fajn nic necítím takže nevím jak na tom jsem
3. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz
@salopa Ahoj. No jo, jsem měla trochu volněji, tak jsem se zahloubala. :grinning:
Jinak já cpu manžela : co dva dny vitamín E, pak denně vitamín C, selen, zinek, přidala jsem Q10 a kyselinu listovou. A pak ještě jednu, ale nemůžu si vzpomenout na název, ale to jsme vysadili, pač mu bylo po ní zle od žaludku.
3. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.