• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@abig tak to je teda k nas.... to je naprd když to delají 2 lidé
4. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
@cibka už je mi z toho zase úzko !
4. říj 2010 v 10:00  • Odpověz
@abig vím že je to tezky ale snaž se to překousnout :wink: bud silná
dneska melo svítit slunicko a u nás je pekne zataženo
4. říj 2010 v 10:09  • Odpověz
@cibka Ha, tak u nás je výjímečně krásně. Modrá obloha a pár bílých mráčků, ale kosa ....
4. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
@abig kdyz sem koukala včera na net tak u nás melo být 18 stupnů a slunicko
4. říj 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj čtenářky,tak jsem byla na krvi,copak nám asi ukáže :angry: A zároven jsem se objednala na konzultaci s doktorem co dál :unamused:
4. říj 2010 v 10:52  • Odpověz
@evaav ahoj .... kdo ví, co se dozvíš !!! Ještě krvácíš ?

@cibka Tak já se nedržím předpovědí počasí, já vystrčím hlavu ven z balkonu a podle toho se oblíknu :grinning: a protože je mi furt zima, tak mám stejně jen svetry !
4. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
@abig -jo,jo stále už to není zase až tolik,ale byla to pěkná očista fuj už at to jde pryč :angry:
Jo a tady je taky pěkná kosa brrrrr
4. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
@abig moje mamča chdí doma v županu i v létě :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 11:22  • Odpověz
@evaav tak to jsem teda zvedavá a kdy budou výsledky?
4. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
@cibka -mám volat o půl druhé.A jaké budou no já to vím negativní,vždyd už od středy krvácím a léky už žádné neberu to by musel byt malej Kaprfild nebo jak se to píše :grinning:
4. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
@evaav neboj jeste se dočkás a budes mít dvojčátka :wink: byla jsi se zeptat v tý školce
4. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
@evaav Udělala jsi pro to vše, ikdyž víš, jaký bude výsledek, stále to neznamená definitivní konec.
4. říj 2010 v 11:46  • Odpověz
@cibka -no děkuji,mě bude stačit to jedno :wink: ,ale bránit se nebudu ničemu.Ale,stejně po tom mím porodu a špatnému konci těhoteství bude jedno lepší.Do školky se chystám tento týden a do práce se taky půjdu ukázat :unamused:
@abig -já si také myslím,že víc už snad udělat nešlo,půjdu to v úterý s doktorem probrat jestli by se dalo udělat i něco víc.Jsem si říkala,že bych i se objednala na laparoskopii jestli nemám třeba nějaké srusty po císaři,akorát nevím jestli si mužu o ten zákrok říct,ale řeknu naposledy mi jí dělali v roce 2006 a to mi zjistili ten neprůchdoný vejcovod.A kupu srůstů po operacích na střeva co mám zasebou,měla jsem slapáka,pak rok nato srůstY na střevech až mi přestali fungovat úplně se zastavili a za rok to samé,po té laparce mi tady u nás primář řekl,že mám hrozně velkou nějakou vnitřní jizvu a že neví sám jak to těhotenství dopadne,ale v sanusu mi říkali že to půjde a že tam chodí s horšima problémama no a Verča šla hned.Pak mě také nepadlo jestli to nebude třeba v tom,že mi po porodu píchali anitkoncepci DEpo proveru a to je taky pěknej sajrajt co jsem se dočetla tak jsem to co nejdříve utla,ale prý po ní trvá 10 až 36 měsíců než ženské otěhotní tak si říkám jestli kvůli tomu nebyla ta malá úroda vajec :confounded:
Navíc furt mě trápí průjem,už to tlumím živ.uhlím,ale furt to není ono,ale alespon jde váha dolů né moc,ale něco jo za ten týden dvě až tři :slight_smile:
No krásně jsem se rozepsala :grinning:
4. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: dnes mam za sebou kontrolu v rizikove poradně samozdřejmě problem s tlakem jen co jsem vstoupila do nemocnice nejdřive jsem ho měla moc vysokej ale nakonec se umoudřil a snižil se pan doktor už si mě tam zase pomalu chtěl nechat :slight_smile: naštěstí se mi ten tlak fakt umoudřl.Zitra budu mit krevni vysledky tak snad budou dobre.Jinak naše beruška už važí 1400g :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:44  • Odpověz
@nana.76 tak to už je peknej kousek taky se pomalu blížís do finále :wink:
4. říj 2010 v 16:39  • Odpověz
a kde máme dneska cutce
4. říj 2010 v 16:39  • Odpověz
@nana.76 Přeji , aby jste to už spokojeně holky dotáhly do konce. :wink:
4. říj 2010 v 16:46  • Odpověz
Jsem znavená .. jsem uondaná ... jsem během hodiny oběhla 5 ochodu či institucí .... a mám toho plné nohy.
4. říj 2010 v 16:46  • Odpověz
@abig tak si taky odpočin je teprve pondělí at to do pátku vydržíš
4. říj 2010 v 16:54  • Odpověz
@cibka Vydržím to jo .... zítra není šéf v práci, tak bude pohoda .... a jdeme do divadla, takže si psychicky odpočinu ! No a dneska jsem toho měla prostě víc !!!
4. říj 2010 v 17:08  • Odpověz
@ abig jo jo kultura je potřeba :wink: dneska to tu moc nezije
4. říj 2010 v 17:15  • Odpověz
@cibka Nevím kde holky jsou. Asi jsme tu s Cutce sami ... jo a Evča ...
4. říj 2010 v 17:17  • Odpověz
@abig ja docela často myslim i na evika
4. říj 2010 v 17:18  • Odpověz
a taky misanda uz tu dlouho nebyla
4. říj 2010 v 17:20  • Odpověz
@cibka Já taky myslím na Evíka. Ona na nás určitě taky.
Vždycky jak se tady vzpomene Mišanda, ta se objeví ...
4. říj 2010 v 17:23  • Odpověz
ja jsem tu taky :grinning: jen nemam co psat :sweat_smile: :fearful: :zipper_mouth:
4. říj 2010 v 17:24  • Odpověz
ahojky pampel tebe uz jsem tu nevidela jak se vede co je novýho
4. říj 2010 v 17:25  • Odpověz
@pampeliska36 jinak je jedno co napíšes
4. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
@cibka zatim nic noveho... cekam na ms a jdu do KET :slight_smile:
4. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.