• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Není nad to se přežrat .... a pak trpět !!! Hodávko jsem ... ale měla jsem takový hladeček :grinning:
5. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
@abig čočkovka? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám zbyla ještě sekaná na dnešek...jsem si dala jenom půlku plátku...večer nejim :frowning2:
5. říj 2010 v 09:01  • Odpověz
@misanda Néééé ... tu mám až na obídek. Dala jsem si pohankovou bagetku se šunkou a sýrek a okurkem ... no ale asi mi to nesedlo !!!
5. říj 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
@abig no, tak to chce co nejdřív tu čočkovku, ať to přebije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 09:06  • Odpověz
@misanda no to jo, ale to se nepřebije, ale to se pobliju !!! :grinning:
5. říj 2010 v 09:07  • Odpověz
@misanda Jak jsi pochodila s pojišťovnou ? Nějaké nové zprávy ?
5. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojda děvčátka moje milovaná!!!!
Tak jak si tady žijete všechny????Já momentálně vůbec nevím,co je tady nového a dočítat asi nebudu,tak snad se nějak zorientuju,pár stránek jsem přelouskla,tak Cibka je asi momentálně nejaktuálnější a v očekávání,tak moc držím palce holka,ať už to teď vyjde.
Jinak těhulky Nandule,Salop a Cutce jsou taky OK,což je super a naše stálice Abig a Mišule pořád v řadě na mimíska......jednou tom vyjde,věřte tomu!!!!!!A pokud by to mělo dopadnout jako u mě,tak snad radši adoptovat :wink:
Jinak zdravím i všechny ostatní samozřejmě,joooo Koubovce samo ke svatbičce velikáááá gratulka a hodně štěstí do manželství!!!
Takže Pampeliško.Peci,Lumpajdo,holky ahoj a pokud jsem na někoho zapomněla,tak se omlouvám,ale po té dlouhé době a hlavně už jsem starší dáma,takže zapomínám :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 09:23  • Odpověz
@evik73 Jéééééééééé Evíku, ahoj ... včera jsme tě s Cibkou vzpomínaly !!!
5. říj 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
@abig no, pojišťovna nic...synarel prostě k sehnání neni. takže doberu co mám a asi zůstanu v um.přechodu pomocí Zoladexu..ještě se uvidí.
5. říj 2010 v 09:30  • Odpověz
Jééééééé Abig ahojda,já vím,že jste o mně klábosily,jste moc hodné,že jste nezapomněly,jako kdyby jste mně přivolaly :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
@evik73 ahoj zlatoooo, jak se máš???
5. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
mě taky vždycky ty krasavice přivolaj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak holky povídejte,co je nového,co bych měla vědět a nemusela jsem dočítat :grinning: :grinning:
Kdy se chystáte vy Abig a Mišando,nebo jste už byly????
5. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
@evik73 u nás je nového to, že podáváme zrovna žádost o adopci :slight_smile: kašlu na IVF :wink:
5. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
@misanda Krásky říkáš jo ? Spíš Čarodějnice .... si vás přičarováváme, ať tady furt nekafráme samy.
5. říj 2010 v 09:34  • Odpověz
@evik73 Klid před bouří !!! Čekáme na kolotoč testů a pak se uvidí, co bude !!! My jsme podle dr. byli těhotní v srpnu přirozeně, ale nic z toho, takže se nechám prošpikovat !!!
5. říj 2010 v 09:36  • Odpověz
No jak se mám,vždyť to znáte,když padnete držkou na zem,jak špatně se sbírá :frowning2: Ale to nejhorší už jsem naštěstí zvládla,ale pořád mi kočárek,těhule a tak vykolejí......ale už se nehroutím,tak si myslím,že jsem v poho.
Jinak pokud bude vše OK,jdu 22.10 do Caru na prohlídku,tak by v listopadu měl proběhnout Ketík z poslednéch kousků,které máme a pak jsem ještě odhodlána pokud to nevyjde,na jaře zkusit jeden Nativ a pak už to vzdám a přenechám to vám mladším :grinning:
5. říj 2010 v 09:37  • Odpověz
@evik73 Vážně do KETíku ? Tak to jsi mě úpřímně překvapila, že tak rychle. Z druhé strany, čím dřív, tím líp pro dušičku.
5. říj 2010 v 09:39  • Odpověz
Mišo,tak jste se do toho přece jen pustili????To je dobře a já ti říkám,že jí ještě půjdete stopnout,protože se zadaří :sweat_smile: A když ne,tak stejně budete šťastní,protože to miminko mít budete,jestli cizí,nebo vlastní,prostě bude vaše a basta!!!

Abig takže ještě máš mrazáčky???
5. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
@evik73 tak to je krása, že jdeš do dalšího boje a ještě to nevzdáváš!!! doufám a věřím, že vám to vyjde!!!!
5. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
@evik73 nj, pracovní název je Ferko :grinning: a já doufám, že se ho dočkám do těch dvou let už konečně!! Každopádně ještě určitě příští rok dáme pokus s darovanýma vajuchama...to jediný ještě zbývá, pak na to kašlu...a budu na HA.
5. říj 2010 v 09:41  • Odpověz
No nejdřív paní doktorka chtěla počkat půl roku,ale to jsem jí hned řekla,že tak dlouho neeee!!!!Takže nakonec jsem jí ukecala,že pokud bude vše v pořádku,tak po 3 měsících,resp. po 3 MS.Tak uvidíme.....
5. říj 2010 v 09:42  • Odpověz
Jo jo,je to boj holky,ale když to nevzdáme,tak se dočkáme.......!!!!Jinak řešíme státní maturitu,která nás k naší radosti potkala,příští týden mají generálky,tak to jsem zvědavá :slight_smile: Studenti to chtějí bojkotovat,to bude ještě mazec :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
když s tou státní maturitou se to táhne už hrozně dlouho, my jsme měli být první kdo jí měl dělat a nakonec nám to zrušili a to bylo v roce 2002 !!! každopádně s tím nesouhlasím, pač vím, jaký znalosti např. matematiky jsme měli my a jaký měli na gymplu a to se fakt nedá srovnávat :zipper_mouth:
5. říj 2010 v 09:48  • Odpověz
Jsem zvědavá,jak to dopadne,prý po potratu je tělo jako prohnojené,takže čekám i na dvojky a už bych je klidně i brala,radši dvojky,hlavně zdravý,než jedno nemocný nebo žádný :sweat_smile:

Já se prozatí loučím,ráda jsem vás zase virtuálně viděla :slight_smile: :slight_smile: Letím na nákupy!!!Pa pa krasavice!!!!
5. říj 2010 v 09:50  • Odpověz
@evik73 Zatím papa a brzy zase přijď, my tě tady obejmeme a budeme držet pěstičky, aby jses u paní doktorky líbila a mohla se zase těšit !
5. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak ještě jednou Mišando,přesně jak píšeš,to se prostě nedá srovnávat a hlavně je na to musí připravovat celé 4 roky a ne aby to bylo takhle na rychlo!!!!Jinak je snad připravují už 14 let a stálo to miliardy,ale na to jim seru!!!!!Nechci aby zrovna moje dítě bylo pokusný králík na jeden rok a pak to stejně zruší IDIOTI!!!!
5. říj 2010 v 09:53  • Odpověz
A ještě jsem vám chtěla říct,že cvičím jako blb a snažím se dostat aspoň něco ze svých nechutných 8 nabraných kil!!!!Nemáte něco zaručeného,jak během měsíce rychle shodit :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
Evi papapapapaaaaa a doraž :wink:
5. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
@evik73 je eviku tys tu byla včera jsme na tebe vzpomínali moc nám tu chybíš je fajn ze je ti lépe na dušičce a chystáte se do dalších bojů neboj určite to klapne moc ti držím palečky a posílám velikáánské obejmutí
5. říj 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.