• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj děvčata :slight_smile:

Teď jsem se trochu vytočila nad příběhem Stell :angry: !!! To ani není možný! Měla jsem teda taky velmi komplikovaný porod, málem jsme tam zůstali oba, ale mám kluka. Ale teď se to trochu podepisuje na učení a je to tím porodem. Ale ta Stell.... no nemám slova. :frowning2:
17. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
no ebony.... gratulace!!! to je urcite TAM!!! :grinning:
17. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Ebony, tak gratuluju moc, myslím, že k tomu není co dodat, je to jasný :slight_smile: Zítra to bude zase lepší :wink: A myslím, že na tři miminka by tam nebyl duch, ale už pořádná čára! :wink:
A doufám, že tě budeme všichni následovat :wink:
17. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Cib, zkoušela jsi testovat? :wink:
17. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
misando... no ty jeleni jsou uplne kruti!!! mooooooooooooooooooc se mi libi!!! :grinning:
17. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Holky já jsem pořád z toho příběhu Stell tak vytočená :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , dnes to asi nerozdýchám.... Kretéééni!!!
17. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
cib... no ty mas holka nervy uplne z oceli :slight_smile: :wink: to ja bych absolutne nevydrzela!!!
17. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
stell.... jednim slovem: HRUZA!!!
17. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
albi zatim sem netestovala dnes je to 11 den taky bych testovala ale bojim se a navíc nemam čas rano vstavam v5 a prijizdim kolem 4 takze rano testovat nestiham a odpoledne to nema cenu zítra si zkusim zavolat a dojit si na tu krev abych mela v pátek výsledek tak uvidim jestli me vezme zítra to teda bude 12 den tak uz by melo být neco videt no ne vzdyt ebony je dnes 12 a testla
17. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
ten příbeh je moc smutny co se vsechno deje v dnesní dobe kdyz je medicina tak daleko fakt des :frowning2:
17. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Jo cib, tak budeme očekávat v pátek :slight_smile: , doufám, že koník už půjde :confused:
17. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
no fakt mam strach ale stejne s tim nic neudelam bud to tam je nebo ne ty prsa uz me skoro nebolí ale stejne me bolely mnohem drív jeste pred et
17. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
snad mi sesta u dr tu krev vezme doufam ze me neobjedná az na pondělí
17. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
:slight_smile: a presto sychno chcy do tohojit zase chcy holcicku to je moje posledni sanse ale vubec nevim jesli te zmrazena embrija prezijou uz po 1 ivf jsem mnela zmrazena tak kdyz jsem sla na olpodneni tak nepezilo ani jedno tak uvidim nemuzu mit vsychno nekdo je na tom hur a nekdo otrese o trnke a je v tom a nebo nekde to udela ani nevi poradne skim a pak to cuza vihodi na smetiste takove mrchy by cistila aby uz vzivote neporodilli
17. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem konečně zase jako civilizovaný člověk,co může na net :slight_smile: :slight_smile: Tak teď to musím všechno dočíst,co je nového....jinak koukám,že je tady dost nových koček,tak všechny zdravím :wink: :wink:

Cibi,tak holka jak s tebou,zítra na krev?
17. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
možná záleží na tom, v kolik tam přijdeš. U nás berou jen do deseti hodin.
A ty prsa asi bolely po tom pregnylu a to byla dávka :wink:
A Ebony taky nic nic... a je to tam :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
stel mas pravdu my by sme za to daly vsechno a jiny si toho vůbec nevází :frowning2:
17. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
eviku ahojky:slight_smile: no konečně, tqak jsem to po tobě a misandě byla do tetice já, komu to nevyšlo :frowning2: ach jo
17. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
ahoj eviku uz se mi po tobe stýskalo :frowning2:
17. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
A zítra jako nepůjde koník?To jsem celá já...sotva se napojím,hned zase odpojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
jo pregnyl sem mela ai konskou davku 10 000 jednotek :wink:
eviku testovat mam v sobotu zítra to je 12 den chci si zavolat svojí dr jesti mi vezme krev abych to věděla na tuty jestli je nebo ne testila sem 8 dne po et a to tam nic nebylo od tý doby sem nemela odvahu a rikala si ze je brzo
17. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
jo jo eviku je to napsaný hned na ty 1 strane a jak se más ty co novýho
Ahoj Peci...to je mi líto holčičko,ale přejde to a půjdeš znova do boje a tentokrát to vážně vyjde...prostě musí

Já to asi nedočtu všechno,ale holky těhule odfrčely jsem koukala,tak co je ještě nového?Peci a už víš,co bude dál?
:wink: ja mam takovou radost ze se evik vrátil :wink: teda radeji bych byla kdybysme se sesly uplne jinde
17. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Cibi to ti schvaluji tu krev,je to na 100 % a budeš v klidu,ale určitě to vyšlo,aspoň ti to teda moooooc přeju :slight_smile:

Já jsem dneska začala zobat Estrofem a 26.3. jdu na UTZ a tam mi řeknou,kdy by mohl být ketík,takže už taky za pár.... :wink:
17. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
Cibi to mě těší,že máš takovou radost a ještě větší budeš mít,až ti budou říkat krevní výsledky :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Evi, já jdu 26.3.k doktorovi, tam se rozhodne jestli další minimálka nebo IVF
17. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
eviku tak to je skvělý, a myslís ze by to bylo ten 12 den z krve videt 100% nic mi není sem v poho anic necítim ty jo to je skvělý ze muzes hned znovu
17. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Evik hlavně ať to vyjde!!! :wink:
17. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
eviku jestli to nevyjde tak asi probulim celý víkend :cry:
17. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.