• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
abig jak to jde v praci bez šéfa
5. říj 2010 v 10:21  • Odpověz
@cibka Vzhledem k tomu, že tady drbu, tak dobře :grinning: Práce mi jde od ruky, tak je to taky fajn.

Jinak moje kamarádka měla včera první termín porodu (tedy ona už chtěla rodit minulý měsíc) a ráno se mi měla ozvat po ozvech a stále nic. Psala jsem jí sms, a nedošla doručenka, tak jí volám a telefon nejspíš vypnutý !!! Že bych byla brzy nová "teta" :grinning:
5. říj 2010 v 10:27  • Odpověz
@abig tak to je krásný budeš novopečená tetka a co čeká kamarádka :wink:
5. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
@cibka Chlapečka Kubíka ... je to podle bříška velký chlap, tak snad nebude mít přes 4kg .... před měsícem měla 3,2kg, tak uvidíme !!!
5. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@abig to je krásný jmeno tak dej určitě vědět jestli budes dneska tetkou to budou oslavy :grinning:
5. říj 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojda kecalky :slight_smile:
tak mě nakone taky přepadla nějaká viroza. tak jsem si včera vzala dovču a ležela celý den a dneska zase v práci.
jinak cibka a cutce,jste to ale zvědavky:o) Ptala jsem se na ty vitamínky kvůli kamarádce:o) Vím, že tady o tom holky hodně psaly, ale nechtělo se mi pročítat všechno:o)¨
cibka pěkně ti to utíká :slight_smile:jsem fakt zvědavá a mooooc držím pěstičky
abig moc díky za info, předám dál:o)
Koukám, že se tu opět vaří a čte:o)
Já doufám, že na vás za chvilku budu mít více času a budu moct nakuknout častěji, ale stále vás čtu, abych věděla co se děje a jak se máte,.
evikuu...vítej zpět. jsem moc ráda, že jsi za náma zase přišla :wink: jsi statečná a mooc držím pěstičky na další pokus. Já se ti nedivím, že se ti nechce čekat. A budeme moc ráda, když tu zase s náma budeš :wink:
Jinak ty státní maturity,to mi přijde jako blbost. Prostě se snažíme furt něco měnit a přitom jsme měli jedno z nějlepšího školství. Mno jo, furt se musíme opičit po někom :confused:
5. říj 2010 v 10:57  • Odpověz
@salopa ahojky,tak dneska uz ti je líp to je fajn
to vís museli jsme te trosku poštochnout :grinning:
5. říj 2010 v 11:24  • Odpověz
@cibka Jo, dneska je to lepší. I když se stále cítím jak přejetá parním válcem.
Jojo..vy jedny šťouchaleny :grinning:
5. říj 2010 v 11:33  • Odpověz
5. říj 2010 v 11:43  • Odpověz
Jsem se zabrala do práce :grinning: , ale teď už sedím nad čočkovkou !!!

Jinak mimčo se bude zítra vyvolávat, má cca 4 kg, ale maminka je uzavřená, takže si zítra užije !!! Doufám, že to půjde rychle ...
5. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
@abig :grinning: Taky jsem dneska měla čočkovku :grinning: Chudák malá:o)
Jujda, tak snad to bude mít maminka co nejlepší.
5. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile:
Evičko jsem rada že si se nam vratila :slight_smile: :slight_smile:
Solopa pěkně to vylež taky jsem si prošla pěknou virozou a nebylo to nic přijemneho :frowning2:
Jinak ja mam všechny krevní testy v pořadku tak mi spadl kamen ze srdce :wink:
5. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
@nana.76 Super zprávy !!!

@salopa Tož co, tak to tam chvilku bude malé bublat ! Ať si taky užije zábavy, pokud ovšem nebudeš mít bolení !
5. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz
@evik73 berusko vitej zpet mezi nami :wink: :grinning:
5. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
5. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz
@nana.76 skvělý gratulka :wink:
5. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz
@nana.76 tak gratulka můžeš zase být chvilku trošku v klidu. Snažím se odpočívat. Ale bohužel teď musím být i v práci. Tak to nějak musím skloubit.

@abig Bolení naštěstí nemívám:o) Jen krom kopanců a veletočů naší malé tam budou bublinkové lázně :grinning:
5. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahojky holciny,
@evik73 jsem moc rada, ze se budete takhle brzo pokouset :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak, v práci za chvíli padla, pak nákup, hupsy domů. Načančat a k večeru do divadla.
5. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz
@abig tak si to pořádně užijte :wink:
5. říj 2010 v 16:07  • Odpověz
@cibka Díky. Já určitě :grinning: , manžel tam jde jen proto, že jsem mu to oznámila, že jde :grinning:
5. říj 2010 v 16:09  • Odpověz
@abig :grinning: už jsi byla na romanu pro muže my se na to chystáme mohlo by to být dobrý
5. říj 2010 v 16:44  • Odpověz
@cibka Byla a mě se to nelíbilo, ale Mišanda byla nadšená ... takže jestli chcete jít za kulturou tak určitě na to běžte !
5. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
@abig asi vyrazíme o víkend byli jsme na ženy v pokušení a to se nám líbilo
5. říj 2010 v 17:29  • Odpověz
@cibka Tak Ženy v pokušení se mi strašně líbily ....
5. říj 2010 v 17:32  • Odpověz
@abig nám taky sme se pak řezali smíchy v aute a doma :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 17:33  • Odpověz
@cibka Já se smála i tam, kde se ostatní nesmáli .... mě přišlo velmi vtipné, jak si Macháček otřepával piňďourora po čurání, tak jsem dostala záchvat smíchu a ostatní se vzápětí přidali, když pak to křovino - kvítí, co občůral, útrhl pro hlavní hrdinku
5. říj 2010 v 17:36  • Odpověz
@abig jo jo to bylo dobrý, manža se zas rechtal jak tam rekli navonená frnda to byl k neudrženi :grinning:
5. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
@cibka Tak to se smál i můj .. :grinning: Je to povedený film, alespoň na hlášky !!
5. říj 2010 v 17:40  • Odpověz
@abig to jo ten se jim povedl
5. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.