• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@abig :grinning: :grinning: no jo kdyz není do čeho píchnout tak to neutíká apak se to nahrne a je to k pos..
6. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@cibka Tak tak :grinning:
6. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz
no ja utracim penize, ktere nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz
holky diky za pokec budu muset koncit kdyz tak zitra pokecame jeste zitra musim do gennetu tak pisnu nejaky to info mejte se hezky a at ti to utece v praci tak pa zitra :grinning:
6. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@janina83 TeĎ jsem se ztratila v těch informacích ... kdy máš v plánu další IVF ? My tě teď trochu probereme :grinning:
Jaký je u vás hlavní problém ?
6. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@cutce Koukám, že jméno David vyhrálo, co? A já věřila v Mattewa ... (napsala jsem to správně ?)
6. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
@abig teda ty jsi číslo
6. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz
@abig no chtel ho tatinek a moji rodince se vic libilo. Ja jsem rikala od zacatku,z e to bude David, ale pak se mi nejak zalibilo Mathew, ale myslim, ze David bude lepsi :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
@cutce Ono až tak nezáleží na jménu ..... :wink:
6. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
@abig o presne, me je to celkem jedno a tatinek si to jmeno vybral a neni tak spatny, tak proc ne :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
@cutce David je náhodou krásné jméno. Ale vy mu bude říka "Dejvid" ....
6. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz
@evaav ahojky
6. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahojky Evi tak je je ???Už je to lepší???
6. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz
@zazy -jo je děkuji za optání,nedá se nic dělat život jde dál a já budu dál bojovat uvidíme příští úterý jak to z doktorem probereme další cestu.
6. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
To je dobře,že to nevzdáváš.Ani já bych to nevzdala.
Je to ted asi nějak tím obdobím,píšu si ještě asi na dvou dalších diskuzích a nejhorší je,že se nikomu nedaří otěhotnět.Asi nejlepší to bylo v tom březnu,to nás otěhotnělloo docela dost.Asi to jaro opravdu má něco do sebe
6. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz
@zazy ja byla na prelomu unara a brezna a taky nic :frowning2:
6. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz
@evaav Ahoj :wink:
6. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz
Já byla přelom březen-duben,ale ono je to asi jedno,pokud se to má zadařit,tak se zadaří.Ale je to nespravedlivé u těch co to zkoušejí tak dlouho a pořád nic :unamused:
6. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz
@cibka
@zazy -Za mnou ve středu by měla přijet kamrádka se kterou jsem dlouho pracovala a oni už se snaží o mimčo snad deset let.Je fakt,že dlouho s tím nic nedělali.TeĎ víc jak rok jezdí do sanusu a mají tři pokusy zasebou a nic,čaká je asi poslední Ket před 3 IVf tak jí musím trošku povzbudit jestli to půjde.Protožě věřím,že to pro ní není lehké a ani se jí nedivím.takže musí jít moje starosti chvilku stranou, vždyt já už doma mrňouse mám :wink:
Ale, řeknu Vám, že touha po druhém mimču je u mě veliká snad větší než u toho prvního do toho jsem šla tak odhodlaná a tak jsem byla přesvěčená,že to prostě dopadne.Opravdu to asi chce to positivní myšlení než se trápit,ale po těch nezdarech je to čím dál těžší :unamused: je dobré,že ted mám furt co dělat,že se zaměstnám něčim jiným
6. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz
@evaav tak to jo to ji trosku povzbud určite bude rada :wink:
6. říj 2010 v 15:01  • Odpověz
@cibka -to jo to ráda,ono se jí asi za mnou moc nechtělo kvůli Verunce,jestli chápete,ale já jsem jí psala,že se nám ted nějak také nedaří,tak alespon vídí,že ani u nás to není jednoduché.A taky možná je i ráda,že se vrátím do práce,protože vlastně všechny mladší co jsme tam byli od začátku jsme otěhotněli a úplně slyším jak tam v práci do ní šijou :frowning2: hold babinec no.mě to bude taky čekat výslech jak to že jsme nešli do druhého,ale s ledovým klidem jím to vysvětlím :wink:
6. říj 2010 v 15:16  • Odpověz
@evaav tak tomu rozumim uplne presne :frowning2:
6. říj 2010 v 15:51  • Odpověz
@abig ja na nej budu mluvit cesky, takze ja mu budu rikat Davidku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 16:56  • Odpověz
Zdravím kočénky
jsem v jednom kole,takže se moc nedostanu,na internetu je hodně holka,já dopoledne musím makat(úklid a vaření) a odpoledne jsem zase venku,protože zima na krku,tak se vše musí zazimovat!!!!!!Teď závidím vám,co jste v bytě :grinning: :grinning:
Ale po Ketíku bud evíce času na drbání,když zase budu lenošit :sweat_smile: :sweat_smile: Hlavně asi budu muset začít s předstihem vánoční úklid,pže pak nebude možnost,tak to musím zvládnout teď a upřímně :frowning2: vůbec se mi do toho nechce!!!!
Ale budu špízovat,jak jste na tom a hlavně Cibka/žhavý kandidát na //).
Momentálně jdeme dělat dřevo,aby jsme nezmrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes: má být krutá zima,tak jsem zvědavá,na tu jejich předpověď!!!

A dneska extra zdravím Zazy :slight_smile: ,na kterou jsem včera zapomněla!!!!!!Pa děvčátka.
6. říj 2010 v 17:11  • Odpověz
@cutce Tak to jo ... malý Davídek ...
@evik73 Hlavně je furt něco dělat, že ? No já se na to právě těším na baráčku ... ale to si počkám !!! Tak to pořádně a naposled do Vánoc ukliď a pak ať to udělá někdo jiný. Pak můžeš odpočívat tady s námi :wink:
6. říj 2010 v 17:19  • Odpověz
@evik73 ahojky dycky prijdu pozdě :frowning2:
6. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
@evik73 ahojky, nojo kolem baracku je porad co delat :sweat_smile: , Andy ma takovou okrasnou zahradu a jeste letos na ni nemel poradne cas, tak je celkem nastvany :sweat_smile:
6. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
Abig jojo,je to relax na zahrádce,jen kdyby bylo lepší počásko,svítilo sluníčko,ale tenhle děs,co je venku,to je deprimující :rolling_eyes: a neboj,dočkáš se a budeš si užívat domečku i s miminkem!!!Jinak jsem četla,že kultura byla super,tak to je dobře!!!Jaro na zahradě je daleko pozitivnější a krásnější :wink:
Tak já letím,už huláká starouš,tak jdeme řezat dřevo do krbíčku,ať máme teplíčko!!!!Pa pa......
6. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
Cibi jednou se srazíme,neboj :grinning: :grinning:
Cutce ahojky a holky už fakt pádím :wink:
6. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.