• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@evik73 tak opatrne a moc to neprehanej :wink:
6. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky poraďte co kdo víte jsme po 1IVF a čaká nás druhé. Napište co nás čeká a nemine díky Pavla
6. říj 2010 v 17:42  • Odpověz
@duschankova ahoj, myslím že te čeká to co pri prvním
6. říj 2010 v 17:47  • Odpověz
@duschankova Vítám Tě.
6. říj 2010 v 17:59  • Odpověz
@duschankova
Netuším, kam směřuješ svou otázku. Tady se můžeš ptát přímo na cokoliv. Takže, co tě zajímá ? IVF se v postatě neliší od toho jestli je první nebo druhé nebo třetí ...
6. říj 2010 v 18:00  • Odpověz
@abig ahoj... :slight_smile: Víš dočetla jsem se, že když se jde po druhé a více, tak páry podstupují ještě další vyšetření než před prvním pokusem, aby se popřípadě zjistilo proč první pokus nevyšel.
6. říj 2010 v 18:12  • Odpověz
Holky letím do divadla, potom vám odepíšu. Papa
6. říj 2010 v 18:14  • Odpověz
@duschankova no mužou vas poslat na imunologii, na genetiku atd, zaleží co uz mate za sebou a v čem je problém
6. říj 2010 v 18:25  • Odpověz
@evik73 ahoj, takže jdeš do ketíku? Kdypa to bude....?
6. říj 2010 v 19:12  • Odpověz
Jinak zdravím všechny kočandy. Já už se zase tak teším na pondělí až se to celé zase rozjede a snad dojedeme do toho správného cíle..
6. říj 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj Koubovko,ty jedna vdaná paničko :slight_smile: ještě jednou veliká gratulace ke svazku manželskému a hlavně ať vám to klape a to miminko ten váš manželský svazek jen zpečetí!!!!!!!!!!!!!
Jj,já už jsem celá naklepaná(asi jako ty)na další pokus,pokud bude vše v pořádku(22.10 ko v Caru),tak v listopadu při MS začnu připravovat sliznici a Ketík by měl vycházet někdy kolem 20 listopadu :slight_smile: Tak snad se bude paní DR.všechno líbit a bude spokojená!!!
Nějaké dřevíčko máme hotové,tak může začít zima :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ba ne,ještě ať tam vydrží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahoj evičko, no to je fajn, že do toho jdete znova, hlavně, že jsi v pořádku a všechno to zlé hod za hlavu....já se o to taky snažím a věřím, že už to ted konečně vyjde. chceme si tentokrát připlati ISCI nebo jak je ta zkratka, prostě vybrat toho nejlepší borce, abychom to trochu pojistili, to by mohlo mít větší šanci co?
6. říj 2010 v 19:31  • Odpověz
@koubovka1 ahoj :slight_smile: máš nějaké zkušenosti s (asistovaným hečinkem) neboli narušením obalu embya?
6. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj Duschanková, vítám tě mezi námi, hele s tímhle vůbec zkušenosti nemám. to se ti stalo?
6. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj Koubovko :slight_smile: děkuji za přivítání, ale právě s hečinkem zkušenost nemám a tak bych chtěla znát uspěšnost tohodle zásahu. Víš máme za sebou teprve 1IVF, ale stálo to opravdu za to :frowning2: těch bolestí, trápení a pláče...... ani nemluvím, ale nechci se litovat ani být moc litována. Ale bylo to pro mě velké zklamání, protože to vše nasvědčovalo úspěšnému pokusu, ale miminko je holt jeden velký zázrak.
6. říj 2010 v 19:53  • Odpověz
To mi povídej, já už byla těhotná dvakrát a pořád nic, poprvé jsem otěhotně před více než třemi lety přirozeně a potratila jsem v pátékm měsíci a před skoro půl rokem uspěšný první pokus IVF a po měsíci taky potrat, u nás je to v manželovo spermiích, má jich málo a pomalé, takže proto chci to ICSI, možná je to to, co říkáš ty, ani ti nevím.
6. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
@koubovka1 holka holka koukám, že u vás to je taky masakr, ne ne ICIS je vstříknuti jedné spermie do jednoho vajíčka, ale nevím jestli právě pro vás je tohle to správné, jinak narušením obalu embrya se zvyšuje úspěšnost zahnízdění embrya.
6. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
proč myslíš, že to není pro nás správné, když vyberou tu správno spermii přeci, nebo to chápu špatně?
6. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
nejsme doktoři a já ti nedokážu teď nějak vysvětlit jak jsem to myslela.
6. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@koubovka1 rozhodně tím ICSI n ic nezkazíš,jen ti to trochu provětrá peněženku,My jsme to měli na přírodu,pže manžel spermio naprosto dokonalý,všechny embrya ukázkový došly až do blastocyst a podívej,jak jsme dopadli :frowning2: Už to máme nalinkovaný,tak s tím stejně moc nenaděláme,jen musíme doufat,že už jsme si tu hrůzu vybraly a konečně se poštěstí!!!
@duschankova vítám tě mezi náma snažilkama a přeji hodně štěstí do 2 IVF a hlavně úspěch :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz
@koubovka1 třeba máš pravdu, že když vyberou správnou spermii, že to bude o.k. můžu se zeptat na tvuj věk a kde bydlíš? Mě tylo dneska týden zpět 25let a bydlíme s manželem za Č.Budějovicemi.
6. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz
koukala jsem na netu, tak cena ICSI je kolem 5 - 7 tisíc. prej
6. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz
@evik73 děkuji za vřelé přijetí ke snažilkám a brzkým maminkám :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
@duschankova mě bude příští týden 26 a jsme z Plzně.
6. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
@koubovka1 my jsme v CARU Sanatorium ART České Budějovice a tam ICSI stojí 8tisíc, ale za první pokus jsme neplatili vůbec nic, akorát narkozu a leky cca 3500Kč vše dohromady.
6. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
@duschankova jakože ste neplatili vůbec nic za IVF? Tak to je dobrý ne?
6. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@koubovka1 to je náhoda :slight_smile: můj muž je z Karlových Varů, tak bysme se mohli někdy vidět :slight_smile: třeba se pochlubit jedna druhé miminkem. A neboj jsme ještě mladé všechno se povede, tak přesně tyhle řeči nenávidím napsala jsem je v ironii. Každý mě tímhle uklidňuje a za to bych rvala vlasy!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@koubovka1 ano to bylo fajn, ale vždyť se to i říká tak mezi lidmi, že první 3pokusy uměláho oplodnění jsou neplacené. Vy jste něco platili? a v jakém CARU jste vy a kde?
6. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz
Já už to taky nemám ráda, to, že jsem mladé a kam, že se ženeme a tak, ale já si myslím, že 26 je už akorád a hlavne, kdyz vidím jak to jde a nejde, tak si myslím, že je ten správný čas, oba po miminku moc toužíme a to je to nejdůležitější.
6. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
@koubovka1 mluvíš mi úplně z duše :slight_smile: My se snažíme o moíminko 5let a těhotná jsem byla už několikrát, ale asi 5 došlo k mikropotratu. Já jsem z miminka už úplně nemocná a psychicky vydeptaná, teď když to nevyšlo tak jsem to obrečela a pořád to vrací, Byla jsem zklamaná o to víc, protože to vypadalo velice nadějně a všechno se to jevilo dobře a pak taková beznaděj.......
6. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.