• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Teda holčičky,ale vy jste opravdu mladý roští :grinning: :grinning: A mluví ze mně zkušenost :grinning: :grinning: Tak mi věřte :sweat_smile: :sweat_smile:

@duschankova Art si hodně chválí,co jsem četla na netu!!!!
@koubovka1 miminko bude teď ta třešnička vaší svatby :slight_smile:

Já se loučím,musím přepustit místo u netu,tak dobrou noc kočky a krásné sníčky!!!!!
6. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
Evik, díky za podporu a papa příště
Duschanková, a jak dlouho jsi byla tehotna po ivf?
6. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
A jaký je u vás vůbec problém?
6. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz
holky musíme se dočkat to by bylo strasne nespravedlivý no ne?
6. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@cibka no to by bylo,ale je to na palici už opravdu
6. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
@koubovka1 povídej mi o tom uz nevim co pro to víc udelat vsude koelm nas takovejch miminek a ja furt nic :frowning2: je to des jak se to furt vleče a roky ubíhají
6. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz
@koubovka 1 u nás problém? Manžel říká že jsem moc nervozní a včera bylo pozdě.... :slight_smile: ne tak já sama nevím jaký máme problém. Já jsem byla v červnu 2008 na laparoscopii a verdikt zní: srůsty na pravém vejcovodu a levý vaječník je taky nějaký špatný.
6. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak to by IVF melo vyřešit, napodruhé to vyjde, úspěšnost prvních pokusu je špatná, v to doufám a veřím
6. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@duschankova a jak probíhala stimulka kolik si mela vajuch a kolik jich oplodnili a zavedli?
6. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
jo a zapommněla jsem na to nejdůležitější, v prosinci 2009 mi zjistili na sníženou funkci štítné žlázy a protože je to žláza s vniřní sekrecí a vaječníky též a tyhle dva orgány při početí spolu hodně souvisí, tak to byla veliká překážka.
6. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
@cibka ahoj :slight_smile: stimulace probíhala celkem v pořádku i jsem ji snášela kupodivu velice klidně. Píchala jsem si Fostimon a stříkala synarel do nosu. Vajíček jsem měla 37, ale nějaké byli nezralé, kolik jich oplodnili nevím to nám neřekli, ale 24hodin po oplození jsme měli 10embyií a zavedené jsem měla 2. sliznici jsem měla velice krásnou konstatoval pan doktor den před odběrem vajíček. bohužel 12den jsem začala mít hnědý výtok a lékař mi řekl, že je to zřejmě počínající MS a 13den po ET to vypuklo a paní červená dorazila bohužel v plné své kráse.
6. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz
@duschankova a máš nějaké zmrzlinky? To by pak stačil KET.
6. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@duschankova to si jich mela docela dost
ja taky stimulovala fostimonem a nanuky nemame zadný
6. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@koubovka1 řeknu to jak to je máme hovno!!!!!!!! nikdo s námi tuhle možnost neprobral, jestli nebyl možný tak to nevím, ale štve mě to, protože kdybysme měli zmrzlinky, tak bysme mohli jít údajně dřív než na dalsí IVF.
6. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
To moc nechápu, když si jich mela tolik, že ti je nezamrazili, oni ti nic neřekli?
6. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
@koubovka1 neřekli no, proto jsem naštvaná. ani nevím kolik vajíček bylo oplodněno a v jiných CARECH to říkají. Nojo už se stalo, to nevrátíme :frowning2:((
6. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
@duschankova To jsou ale blbci, tak se tím netrap a uvidíš, příště to bude lepší a co zkusit jiný CAR?
6. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahojky holky
Evi nevadí,že jsi na mě zapoměla,to se stane při tolika kočenách tady.To je super,že půjdeš do Ketíku,uteče to jako voda.Tentokrát to výjde,uvidíš.Zdravím nově příchozí duschankova.
I vás ostatní zdravím
6. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
@koubovka1 no to jsem taky zvažovala, ale když vidím co to bylo ježdení sem a tam, tak někam do Prahy půjdu kdyžtak později. Víš byli jsme tady jinak nad míru spokojeni a podruhé už budu chytřejší :slight_smile:)))))))))))
6. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
Tak já se s vámi už rozloučím, jinak se od PC neodtrhnu, pustím si jeste nejaký filmíček, manžílka mám na noční, tak si užiju filmový večir podle svýho
6. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz
@zazy díky za přivítání :slight_smile: a gratuluji k vánočnímu miminku :slight_smile: a jakou cestu jste si prošli vy než jste se dočkali // :slight_smile:
6. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz
@koubovka1 ahoj :slight_smile: a dobrou noc :slight_smile:
6. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jsem zpět, jsem vysmátá a usmátá. Bavila jsem se úžasně :wink:
6. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jsem si vás dočetla a netřeba komentovat, to co píšete se tady psalo stokrát ... člověk prostě nesmí přestat věřit a bojovat.
Nejsme přeci ufňukané ženské, ale bojovnice !!! Když dostaneme po pašťěce, utřeme slzy, otřepeme se a jdeme zase bojovat.
6. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
Dobré ráno !
7. říj 2010 v 07:14  • Odpověz
dobré ranko přeji taky a to všem kočenkám :slight_smile:
7. říj 2010 v 07:29  • Odpověz
@pecicka Dobré ráno Pecicko ! Máte se s miminkem dobře ?
7. říj 2010 v 07:43  • Odpověz
@abig jo,jo, daří se nám dobře, v uterý mám poradnu, tak se těším, Ted už je to fajn, bříško roste, pohyby cítím čím dál intenzivněji, tak je člověk klidný, že je vše jak mám být:slight_smile:a jak se daří tobě? samozřejmně na tebe myslím a však víš co....... :slight_smile:
7. říj 2010 v 07:46  • Odpověz
@evik73 moc tě zdravím a jsem ráda, že jsi mezi námi.......často na tebe myslím, jsi statečná, klobouk dolů, jsem ráda, že je to za tebou a mám radost, že pozitivně myslíš a jsi rozhodnuta jít do toho znovu:slight_smile:bude t boj, ale vyhraješ, já v to věřím a budu na tebe myslet a držet vše co mám jako všem, co jsme tady :slight_smile:
7. říj 2010 v 07:49  • Odpověz
ahoj, krásný den přeji
7. říj 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.