• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dobré ránko kočky
koukám, že abig žije kulturou:o)))se mááášš:o)
jinak všechny zdravím a přeju hezký den:o)
Já mám za sebou dneska testy na cukrovku a jsem ráda, že je to za mnou. Fakt to byl hnus jalovej :sweat_smile:
7. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
Pěkné ránko všem :slight_smile:
tak mám za sebou zase hodinku úmorného cvičení...uffff,teď dopiju kávu a jdu se vrhnout na francouzské brambůrky!!!!
Odpoledne,pokus nezačne pršet,tak nás čeká zazimovat bazén a další zahradní prácičky :grinning: :grinning:
Já už chci zase jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá,jestli jim to vyjde a bude zase taková hnusná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím se loučím a jdu něco vytvářet.....jo a už asi 3 dny mě pekelně bolí břicho,zítra má dorazit 2 MS,tak už by se to mohlo spustit......ta 1 porevizní byla šííííííílená,to jsem si užila,snad teď už to bude lepší.Proč musíme my ženy tak trpět???Chápete to někdo???
7. říj 2010 v 10:57  • Odpověz
@evik73 protože chlapi by to nezvládli :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@evik73 copak cvičíš? Jojo, jak říká pecička, chlapi by to nezvládli. Stačí ta jejich rýmečka :grinning:
7. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
dobre ranko

Peci to jsi rekla presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
@pecicka no,já si taky myslím,proto to musíme odtrpět my chuděry :slight_smile: a jak se máš???Určitě fajnově viď?To je dobře,jen si to užívej s miminkem,ono to fakt letí.Za chvíli bude na světě :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
@evik73 jak sama víš, jsou to hrozné nervy, nejsme nejmladší a všechno ti tak nějak hůř prožívám a nesu. Mám potřebu se pořad pozorovat, když mě někde píchne, tak hned nervy, no pako.......ale obě genetiky díky bohu v pořádku, triplle negativní, ak se mi malinko ulevilo, však sama víš, že ti nemusím říkat, co jsou to za nervy........jinak čekáme chlapeka, tak bude u nás převaha chlapů, ale jsme rádi, hlavně zdraví. Jsem moc ráda, že ses rozhodkla jít dál a moc ti budu držét palečky, zasloužíš si to :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
@salopa no cvičím na rotopedu a orbitreku,protože jsem nechutný prase a potřebovala bych něco sundat,ale mám strašně málo času,když v listopadu bude Ket,tak to těch kil m oc dolu nedám!!!!To jsem sim pořád dopřávala a takhle to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spíš jsem teda nabrala při stimulce a pak asi po těch hormonech,jsem na to jako magnet sakra!!
Aspoň mám dobrý pocit po tom cvíču......
7. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
@pecicka Nervy to jsou,ale já jsem to kupodivu zvládala celkem dobře a až mě právě udivovalo,že je všechno tak ideální a bezproblémové....no bohužel nebylo :-Ty už buď ale v klidu,protože máte vše v pořádku a budete mít zdravého chlapíka!!!Snad i nám se to ještě povede,ale už vím,že pokud ještě otěhotním,tak se nebudu radovat,pokud neporodím zdravé dítě!!!Čas nás bohužel tlačí nooo,možná jsem měla začít dřív.
7. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
@cutce ty se chystáš do rodné hroudy jsem četla???Už se asi těšíš viď?Obdivuju všechny,kteří odjedou a žijou někde v cizině,já jsem takový domácí sysel a nikam bych se nehla :wink:
7. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@evik73 ještě jsi mladice:slight_smile:mě už tlačí 40do zad :slight_smile: evi bude neboj moc tomu věřím, já byla po tom 3pokusu hodně v háji, ale věříla jsem, vyšlo to, sice až na 4pokus, ale je to tam:slight_smile:
7. říj 2010 v 11:25  • Odpověz
@pecicka no jasně mladice,teda mě nepřijde,že bych byla na tom líp než ty,možná pár měsíců????38 mě čeká v lednu,tak chci stihnout aspoň to otěhotnění ještě ve 37 :grinning: :grinning: Pořád si myslím,že do 40 je čas,bohužel pak už zase nebudou finance!!!Ale to vyjde,přece musím využít tu spoustu věcí,co jsem nakoupila a mám tady připravenou,no nééé?
Tak já jdu dělat ty brambory.....už bych zase jen seděla u počítače a práce stojí,to fakt nejde :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
@evik73 tak já taky utíkám vařit:slight_smile:
7. říj 2010 v 11:38  • Odpověz
@evik73 strasne moc se tesim a hlavne jim ukazat muj pupik jak rosteme. Mi taky cekame chlapecka a je to prvni klucik v rodine, mame same holky, mam segru a ta ma dceru a mam sestrenice, takze same holky :sweat_smile: :grinning:

No musim rict neni to jednoduche, ale nejhorsi je, ze nemuzu zit ani v Cechach a skoro ani tady, takze jsem respektive ztratila domov, ale mam tu chlapa, kteryho bych za nic nevymenila, musi toho se mnou dost snaset, kdyz se mi stysta a tak :sweat_smile:
7. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
@evik73 Jo, tak pocit to je vážně fajn. To jo.Ale zase to nepřeháněj :wink: Připravíš pro mimi dobré zázemí :wink: To bude teď to hlavní.Moc moc moc držím pěstičky.
7. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz
Dobré ráno !
8. říj 2010 v 07:36  • Odpověz
krasné rano,
ted u nás je pekná kosaa fouká vítr :angry:
8. říj 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno,tady je také zima 5 stupňů
8. říj 2010 v 08:41  • Odpověz
Mlha předemnou, mlha za mnou .... a nejsem Popelka :grinning:
8. říj 2010 v 09:16  • Odpověz
@abig -co ty víš, pozor na střevíček :grinning:
8. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
@evaav Ajaj .... :grinning:
8. říj 2010 v 09:53  • Odpověz
Dámy ? Co budete vařit o víkendu ? Dejte nějaký tip "
8. říj 2010 v 09:53  • Odpověz
@abig -jo tak to sama nevím,ale asi kužecí plátky nevím,ale jak a s čím a možná guláš :confused:
8. říj 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky zdravím z Moravy tady 11 stupnů,a vylezlo i sluníčko
I já přemýšlím o gulášku a v neděli svíčková
8. říj 2010 v 10:20  • Odpověz
@zazy Já jsem tady z Moravy, ale mlha předemnou i zamnou je stále :wink:

Tak gulášek, to se taky chystáme udělat, tedy za úkol to dostal manžel !!! Takže já asi zítra vlítnu na španělské ptáčky ?
8. říj 2010 v 10:32  • Odpověz
@abig -to zní také dobře,jinak u nás se dělá krásně sluníčko a docela teploučko :wink:
8. říj 2010 v 10:49  • Odpověz
dobre ranko

CHci se pochlubit, vcera mi prisla prvni objednavka na boticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak uz se to muse rozjet :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ja bych si dala, veprove platky s bramborovym salatem :slight_smile: a nebo cmundu po kaplicku :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
@cutce gratulace ted to rozjedes ve velkým
8. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@cibka no zas tak ne, ale je to uspech na to, ze nejsem poradne na UK googlu :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
@cutce neboj ono se to rozjede
8. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.