• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja SU z brna :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
@pampeliska36 Jo ? Tak ten můj nééé ... proto peču vyjímečně, pač to pak musím "sežrat" sama :grinning:
Za 14 dní jdeme na mejdan, jdeme slavit 4 narozeniny mé neteřinky, takže bude dort, zas to budu muset po tají, někomu hodit na talíř :grinning: , pač Terezka naše většinou ještě něco ukuchtí s maminkou a pak to povinně musíme sníst .... a pak to nepovinně někdo dostane na talíř s tím, že si myslel, že už to snědl :grinning: :grinning: :grinning: až mě jednou někdo přistihne .. no nevím nevím
9. říj 2010 v 09:47  • Odpověz
@cibka no holka, tak to můžu tak max. já za pampeliškou na ten štrúdl, mám to k ní 2 hodiny autem :wink:
9. říj 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj,já dnes dělám kuřecí závitky se šunkou a sýrem a opečený brambor a bramboračku.Upekla jsem banánovou bábovku a potřela jíí čokoládou a posypala dortovým zdobením.A měla jsem k tomu svou malou velkou pomocnici :wink:
9. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
@pampeliska36 -V brně mám sestřenky a plno příbuzných,já jsem z východních čech u polských hranic
9. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz
@evaav Ahoj. Tak Verunka taky pomáhala, jo ? To pak bude chutnat o to víc :wink:

Já mám muffiny v troubě, usuším vlasy a frčím k babičce, bude tam i mamka, takže budu mít + za návštěvu :grinning:

Před hodinou se mé sestřenici narodila holčička, přesně na termín, to je holka šikovná, poslouchá od početí !!!
Takže druhé miminko v tomto týdnu.
9. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz
@abig teda to je parada sama mimca a tetka :wink:
9. říj 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
ty vado, tady se dneska vařilo a peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak abych přidala svou trošku do mlýna, tak my měli dneska gnocchi s čerstvým špenátem :wink: a zítra budu poprvé dělat muffiny ale ne na sladko, ale jako přílohu k masíku :slight_smile: :wink:

9. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
dobre ranko
@abig gratulace k holcicce :slight_smile:
ja jsem taky vcera pekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale ja pecu tak 2x za rok, protoze ten muj to neji :sweat_smile:
10. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
@cutce ten můj to taky moc nejí, ale já peču hrozně ráda. a teď mám nový silikonový formičky z UK :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže peču jak divá :grinning:
10. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz
@misanda no jenze kdo to pak ma jist :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a pak to tak potom i vypada :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj ženy
sklátil mě nějaký moribundus,takže si jdu uvařit kotel čaje a zalézt do pelechu :frowning2: .Jak já tohle nesnáším,ucpanej frňák,nemůžu pořádně dýchat a jsem z toho běsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: A do toho samozřejmě přišla mrška,prostě když se daří,tak se daří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak se mějte líp než já a brzy se zase ozvu.......a všem kdo to potřebují,držím palce :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky dlouho sjem tu nebyla, tak vám jen napíšu, že je to u nás nějaké divné. Byli jsme na ET 14.září testy byli pořád negativní a při poslední kontrole 1.10 ultrazvuk nic neprokazal a když jsem byla po menzes, tak naše šance uvadaly. Jenže od minulého čtvrtka bolení břicha a hlavně pocit na zvracení a špatně od žaludku celý večer. No a to že každý den spím tak dvě hodiny odpoledne ani nepíšu. Zítra jdu do Artu ráno na krev a pak na utz, tak třeba se dějí zázraky a právě my budeme mít to štěstí. Zítra dám vědět. čau snažilky
11. říj 2010 v 10:00  • Odpověz
@duschankova a test si ted zkousela
11. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
jnak všechny zdravím
13 den po et test negativní, bulim a nikoho nechci videt, zavedený 2 blasty kontrolní test z krve čtvrtek a v pátek výsledek, jdu se někam zahrabat měj te se krasne a držím všem palečky
11. říj 2010 v 10:21  • Odpověz
@cibka ahoj nebuď smutná a neplakej dokud nezačneš menstruovat a i tak není nic ztraceno, podívej já. Test může být pozitivní klidně až 18 či 20den. Ničeho se neboj!!!!!! Já vím je to smutné a člověk tomu propadne, taky jsem si tím prošla. Já jsem si test nedělala ačkoli ho nemám, velká bojovnice se po mě opět probudila a doufám a je to krásný:slight_smile:)))))))))))))))))))))
11. říj 2010 v 10:35  • Odpověz
@duschankova ms mívám strasne nepravidelne i pred ivf nedorazila ani po injekci agolutinu takze tra u me nehraje roli
11. říj 2010 v 10:40  • Odpověz
@cibka Okamžitě se zase vyhrabej a pojď o tom mluvit, jestli chceš.
11. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz
@abig nevim jestli si mam zavolat do caru uz ted a objednat se na konzultaci nebo počkat na tu krev jak dopadne
11. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahojky
@cibka jeste nehazej flintu do zita, jak rikaji holky, nemas Ms tak nedelej zavery, pockej si jeste na tu krev

Jinak ja nestiham, zaucuju kolegyni :unamused:
11. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz
@cutce ja taky za chvíli razím do prace mam odpolku a manza za chvíli odrazí dom takze si akorát podame kliku u dverí
11. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz
@cibka to je celkem blbi co :unamused:
11. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
@cibka jsem tady...kdykoli a kdekoli a jakkoli!!! život je svině, ale my z ní uděláme labuť... :wink:
11. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz
@misanda Labuť se zakrouceným ocáskem jako prasátko ? No, tak to by sedělo !!!
11. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
@abig já fakt věřím, že se dočkáme všechny..jak jsem psala...jakkoli :wink: takže já si z tý debilní neplodnosti prostě tu přednost udělám a hotovo!!!!
11. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz
@misanda Já také věřím !!! :wink:
11. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz
@misanda Máš zkušenost s hysteroskopii ? Potřebovala bych vědět, jestli to jde jakoby ambulantně a druhý den od práce ????
11. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz
@cibka -Hlavu vzhůru,třeba vážně není konec i když tě chápu co prožíváš.A bud tu s náma vždyt vy jste mi také hrozně pomohli ani nevíte jak.
Jinak všechny vás zdravím,tak dnes jsem byla v práci a mistroj úplně svítili oči radostí,že mě vidí hned už mi hldal místo kam se mnou myslel si,že už se vracím tento měsíc :confused: tak jsem ho zabrzdíla ,že až v prosinci no pak si ně mě zavolal ještě vyššího šéfa a taky mě nabýzel různá mista.Tak jsem zvědavá jestli to není mazaní medu kolem pusy tak uvidíme budu nastupovat asi 3.ledna,ale už 24.12 tam budu zase jako zaměstnanec alespon prý papírově.Tak jjsem docela ráda,že mi neřekli,že práce pro mě není uf :confounded:
Tak také zítra jsem zvědavá jak pochodím u doktora :unamused:
11. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
@abig s hystero zkušenost nemám, ale myslím, že jsem četla u holek, že jim to udělaly ráno a pak se prospaly a šly dom...
11. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
@evaav no vidíš...se musíš radovat z toho, že máš práci :wink:
11. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.