• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
@cutce krásná barvička..miluju hnědou :slight_smile:
12. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
@cutce nebo béžovou, protože tohle vyloženě hnědá neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:..krásný
12. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
:@misanda no je to takova bezova a vypada moc pekne, ale koupili jsme ho proto, ze je tohle jediny kocarek, kde muzes prevazet prcka ve vanicce v aute. To az pojedeme do Cech, tak aby pohodlne hajinkal a ne byl smacklej v tom malym vajicku :slight_smile:
12. říj 2010 v 16:23  • Odpověz
@cutce Na botičky od Moničky mám zálusk, ale stále nevím, k čemu bych je mohla použít.

Dámy ? Od zítřka začínám opětovně držet dietu !!! Držte palce, chca nechca, bych si přála 10Kg dolů ... za 3 měsíce to je ale reálné .... :wink:
12. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
@abig tak to budu drzet pesticky at to zvladnes. S botickama si delala Monicka srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tak, a jak jsem ráno avízovala, jdeme se s manželem opít !!!
12. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@cutce Sranda nesranda, toužím po nich, ale koupím si je, až mi trkne v kebuli, k čemu je budu mít !!!
12. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz
@abig hlavne aby jste zitra rano vstali z postele :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
Podařilo se bez úhony vstanout, no jo, ale kdo by nevstanul po 2dc se ani nedalo opít !!!
13. říj 2010 v 07:52  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

@abig zase dietka? :slight_smile: :wink: taky se zase chystám..váha se ustálila, ale chci ještě něco dolů :wink:

2dc...simtě...to máš tak na polechtání jazyka :grinning:
13. říj 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
@cutce no s tim převážením v tý korbě jsem slyšela, že je to nějaký složitý a snad tady v Čr i zakázaný - řikala pani taxikářka, když jsme nakládali kolegyni...že prej můžou jenom oni v taxi... :zipper_mouth:
13. říj 2010 v 08:20  • Odpověz
@misanda No jo, nejsem pijan ... a k tomu po alkoholu vždy bulím, takže ještěže jen 2 dc :grinning:
Ano dietka, nečím se musím zaměstnat, když už nic, tak aspoň budu kráááásná !!! Né, že bych skoro nebyla :grinning:
13. říj 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
@abig ale ty jsi krásná :wink: mě se teda líbíš...prostě jsi šťáva a tečeš :grinning: a hotovo!!! :slight_smile:

tak já vínko miluju...nedávno jsme měli burčák z Valtic a ten teda byl..akorát jsem se po něm skoro vznášela, jak jsem byla nafouklá :grinning:
13. říj 2010 v 08:30  • Odpověz
@misanda Děkuji ti ... ještě mi k dokonalosti chybí sebevědomí :wink:
Burčáček, no jo .... člověk se po něm levituje nejen v hlavě, co ?

Co ty dneska máš v plánu ?
13. říj 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
@abig já mám v plánu večerní vínko s kolegama :grinning: takže si dám asi víc než 2dc :grinning: každopádně teda jestli nebudu řídit :zipper_mouth: :confounded:

a sebevědomí bys mít měla :wink:
13. říj 2010 v 08:35  • Odpověz
@misanda Když se rozdávaly prsa a seběvědomí, tak jsem silně zaspala :grinning:

Já dneska dělám přesčas, naháním si náhradní volno, takže mě to čeká i zítra, ale v pátek nepracuji, jdu na kožní a změřit si očička a možná si udělám radost k Vánocům a pořídím si nové okuláry !!!
13. říj 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky, tak ms dorazila v plné parade , tak se mi zítra na tu krev ani nechce už ted znam výsledek
13. říj 2010 v 08:46  • Odpověz
@cibka Co napsat. Tvoje se rozjela, moje čeká někde v zatáčce !!!
V lednu asi budeme bojovat spolu, co ?
13. říj 2010 v 08:53  • Odpověz
@abig ja vubec nevim co bude dal v patek budu volat do gennetu aby me objednali na konzultaci, kdyz sem tam volala včera tak mi rekli ze mam počkat na tu krev, sem mohla bejt už objednana sakriš
13. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
@cibka Zavolej znova ! Já jsem včera psala doktorovi, taky se mám objednat !
13. říj 2010 v 08:58  • Odpověz
@abig ty dva dny mě už nezabijou a navíc ted nemam kam spechat
13. říj 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky,
Jsem nefalšovaná chodící mrtvola,sotva se držím na nohách,jdu si uvařit čaj a zase zalehnu,tak vás jen v rychlosti pozdravím :wink:

@cibka holka,to je mi líto,že to zase nevyšlo :frowning2: pokud budeme trpělivé,snad se dočkáme no......život je pech!!!

@abig
@misanda tak vínečko jooo????Taky bych si dala,jen já momentálně do sebe liju hektolitry čaje,už mi leze krkem,ale nedá se svítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A držím palce na shazování kileček,mě to nějak nejde :confused:
13. říj 2010 v 09:05  • Odpověz
@evik73 ahoj evi, tak se brzy uzdrav
13. říj 2010 v 09:07  • Odpověz
dobre ranko

@misanda tak tady pisou, ze je to legalni, ale me jde hlavne o ten prevoz z UK do cech, ten je nejdelsi, jinak po Cechach budu pouzivat vajicko jako autosedacku. Ale taxikarka je nejaka divna neni? Ona muze jako taxikar, ale nikdo jinej :grinning: :grinning: :grinning: , to mi prijde trochu divny :grinning: :grinning: :grinning:

No zkusim si najit nejaky zakon o tom
13. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
@evik73 tak to ja jsem mela minuly tyden, bylo mi hrozne a doktor mi predepsal jen paralen :sweat_smile: . At je ti brzy lepe :wink:
13. říj 2010 v 09:13  • Odpověz
@cibka díky,snažím se,ale je mi hůř a hůř sakra!!!!Tyhle podzimní choroby jsou tak zrádný a nepříjemný :frowning2: Držím palce,ať vymyslíte v Gennetu něco pořádného,co už konečně vyjde :wink:
13. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
@cutce ahojda,jojo ty nesmíš nic,kvůli mimouškovi!!!Hlavně,jestli už je ti líp :slight_smile: O převážení miminek v korbě nic nevím,tak neporadím :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 09:17  • Odpověz
@evik73 jj, uz je mi lip, nakonec mi musel dat antibiotika, protize jsem to mela na pruduskach. No prave tohle byl jediny kocarek, ktery jsme videlai, ze korba se da dat do auta a legalne prevazet mimca, koukali jsme do Nemeckych pravidel a tam nic o korbe nepsali. Takze si myslime, ze na tu dalkovou cestu to bude v pohode, prece je to lepsi nez byt stlaceny ve vajicku :unamused:
13. říj 2010 v 09:19  • Odpověz
@cibka -je mi tě líto vím co prožíváš vlasně my všechny
Já včera byla teké na konzultaci,nakonej jsem tam šla sama,protože naše Vrča dostala takový vztekací záchvat,že jsem řekla,že tam půjdu sama.
Tak jsme to s doktorem probrali,byl z toho v rozpacích,že se nám nedaří,tak jsem se ho ptala na tu laparku a on,že mi to chtěl navrhnout,ale že po hormonální stránce jsem v pořádku.Já jsem mu říkala,že zase tolik nespěchám,že chci vyšeřit co nejvíc toho půjde než zbytečně vyplácat poslední hrazený pokus.A po vystpu naší mladé,jsem mu řekla že jsme za ním vůbec jezdili tak se smál.Říkal stejně,že by mě ted doporučil si od všeho odpočinout a prý kolirát po laparce se může stát,že otěhotním :confused: no,ale to chci slyšet až po té operaci,aby mě řekl,že nám to může dopadnout přirozeně.A teké jsem se ptala na tu malou úrod vajec,tak říkal,že kolikrát může být ženská mladá,le ty vaječníky bývají opotřebované :unamused: .Tak ted musím čekat na mrchu ,když nepříjde do 28.10 tak má jít na injekci a 7.11 mám nástup.

Do toho mi volala účetní z práce tak mám nastopit do práce 23.12 dobrý datum,že a pak,že bude dovolená a já budu mít neplacené volno.Nevíte kolik se pak platí to zdravotní a sociální asi za týden a kam to mám jít zaplatit?
13. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@evaav Budeš si hradit jen zdravotní pojištění a jsme ti to spočítaly v práci a budeto dělat za 5 dní cca 235Kč
A je to bráno z minimální mzdy, pač nevyděláváš.

Tak laparku máš za dveřma, to je dobře, zaplníš to čekání ...
13. říj 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.