• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@evik73 Ahoj marode ... pryč s těmi bacily !!! Mršky jedny nenasytné, furt se někoho drží !
13. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
@abig -tak děkuji za spočítání :wink:
13. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
@evaav Nemáš vůbec zač :wink:
13. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
@evaav díky, nam taky rikali ze by to po laparce melo jít nejlepsí doba po lapace k otehtonení je prý do 4 mesíců tak treba to budeste mít prirozene, moc ti to preju nám všem tady
13. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz
@cibka -nemáš zač děkovat,uvdíme jestli u nás laparka něco změní,ale alespon se třeba dozvím jak na tom uvnitř jsem a jestli je šance na přirozené těhu.
@abig -to je zač a prosím tě je to sice daleko,ale kdy se to platí,aby nebylo nějaké penále :frowning2: a platí se to přímo asi na té pojištovně že
13. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
@evaav Udělej to jednoduše, domluv se na mzdovém, oni to uhradí za tebe a pak ti to strhnou ze mzdy.
13. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz
@evaav jo jo tak se to dela i u nás podepíse se papír a oni ti to pak ztrhnou ze mzdy domluv se s vaší učetní a ta ti poví abig ma pravdu
13. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz
jsem si vzala rano utros a normalne se mi tak motala hlava ze sem si musela lehnout a vytuhla sem tu asi na 2 hodky nebyla sem schopná vstat z postele, uz aby mi to vysadili a za chvilku do prace
13. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz
13. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
@cibka Vysaď ho ... teď už ho nepotřebuješ.
13. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz
@abig rekli mi ze mam počkat do krve , vim ze tam nic nebude tak nevim
13. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
@cibka -já když jsem začala špinit tak jsem hned volala do centra a sestra mi říkala pokud to je jen špinění léky brát dál pokud už je to jako menstrace tak léky vysadit,ale všude to je asi jinak
13. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz
dneska už vlastne 2 den kdyz du do prace tak me bolí vaječníky to sem nikdy nemela pri ms si myslim ze asi se rozjede jeste víc
13. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz
Dobré zimné ošklivé tmavé a vlhké ráno :grinning:
Ještěže mě manžel hodil do práce, jinak bych přimrzla po cestě.
Pro mě dneska poslední pracovní den a mám víkend. Zítra po doktorech, v sobotu jdu za miláčkama, no a v neděli příjde tchýně :unamused:
14. říj 2010 v 07:08  • Odpověz
dobre ranko,

tak hlasim ze kocarek je naprosto uzasnej :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 09:41  • Odpověz
krásné dopoledne

@abig to je kosa poa ranu co :wink:
14. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@cutce tíchá závist :grinning: :grinning: , taky se dočkáme
14. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@cibka jasne ze jo, vsichni se jednou dockate :wink: Vsem to taky moc preju a chodim sem abych Vam dodavala odvahu a silu (teda aspon doufam :sweat_smile: )
14. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
nevite jaka ma byt predpoved za 14 dni? Jedu domu tak abych nezmrzla, nemam zimni bundu :sweat_smile:
14. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
@cutce no je tu kosa a navíc psali na netu ze v nižsích polohách ma dokonce snezit tak si radeji zimní bundu porid at nenastydnete :wink:
14. říj 2010 v 10:46  • Odpověz
@cutce klidne sem chod at je tu taky nejaký pozitivum :wink: jen mi pripomen ty si tehule po iui vid
14. říj 2010 v 10:46  • Odpověz
@cibka jj, mi nevedeli proc to nejde a hlavne v minulosti Andy nemel dobre vysledky na spermio. Kdyz jsem brala hormony, tak jsem na ne nereagovala moc dobre a mela jsem jen 4 foliky, tak se me ptali jestli to chci risknout to IVF a nebo jit na IUI a usetrit si IVF. Tak nakonec jsme sli na IUI, ja jsem cekala, ze to nevyjde a delala jsem vse normalne jako predtim a ono to vyslo :sweat_smile:
14. říj 2010 v 10:49  • Odpověz
@cutce ze bysme prubli iui ale nevim jestli to stihneme do konce roku prý 17 prsince nas car zavírá
14. říj 2010 v 10:51  • Odpověz
abig nemuzu nikde sehnat ten pytel kostí nevís kde to mají na netu nikde :frowning2:
14. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@cutce Ahoj
14. říj 2010 v 11:19  • Odpověz
@cibka Není sehnatelná. Na netu není vůbec, dotisk se nechystá. Já jsem obešla 8 knihkupectví, nikde na pultě.

Manžel teď pořídil tu e-knížku (e-book), sice jsem nebyla nadšená, ale zase ho chápu, už to není kam dávat a né všechny knihy chci mít fakt doma a stáhl mi tam právě Kingovi knihy a je tam i ten Pytel kostí, takže dočtu, co mám rozečteno a zkusím toho Kinga. Pokud se mi bude líbit, tak si ho jednou, až zase výjde pořídím.
14. říj 2010 v 11:21  • Odpověz
@abig ahojky, jak je dneska? To mas jak patek, co? To se tak nekdo ma. :grinning:
14. říj 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojte holčiny, hledám nějaké nové téma, do kterého bych se zapojila, a to vaše je pro mě zrovna aktuální, zítra jdu na kontrolní UTZ a dozvím se snad kdy bude puncke - moje druhá. Dívala jsem se na příspěvek cutce a celkem se podivuji nad tím, že ti při 4 folících nabídli IUI. Já mám za sebou teda už pár zkušeností z brněnské státní nemocnice, kde mi IUI udělali i s 6ti folíky, ale musela jsem si to prosadit...v soukromém centru mi zase naopak řekli že IUI s více jak 2 folíky prostě nedělají, kvůli riziku víčečet.těhu atd. Znáte to. Bohužel, při mé stimulaci Puregonem mám taky jen 4 folíky, tak jsem celkem dost rozhozená, protože jsem šla do IVF právě kvůli většímu počtu vajec a tím pádem větší šanci...
14. říj 2010 v 11:22  • Odpověz
Kingovy knížky jsou super, hlavně Řbitov zvířátek nebo Rose Madder, ale občas mi přišlo, že je placenej snad od stránky, na začátku má knížka vždycky spád, ale čím víc se blíží konec, tím je to roztahanější. Četla jsem od něj třeba Dlouhý pochod, a nedokázala jsem to dočíst, a to mi zbývá do konce fakt jen pár desítek stránek, ale i tak... :confounded:
14. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
@cutce Vtipálku, zítra budu lítat, jak utržená z řetězu a příští týden dělat přesčasy.
14. říj 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.