• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
@janina83 ja na tom s ms byla uplne stejne taky nedorazila
14. říj 2010 ve 23:58  • Odpověz
autor
aj, já myslela, že Monča jde do druhého IVF, tak pardon...jsem se nějak překoukla, nebo přečetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to pak joooo :slight_smile:

@janina83 já to mám s tou mrchou stejný..když jí potřebuju, tak se fláká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať žijou psychický bloky :grinning:
15. říj 2010 v 08:47  • Odpověz
krasné rano
ikdyz u nás pekne zatažené :angry:
15. říj 2010 v 09:08  • Odpověz
abig tak jsem se ptala doktorky, a bylo mi řečeno že jsem na spodní hranici normy s počtem folíků - mám jich teď 5, sranda je, že v úterý jsem měla 3 na pravé straně a 1 na levé, a dneska jsem měla 3 na levé a 2 na pravé...není to nějaký divný??? :sweat_smile: Jinak pro upřesnění, já už mám za sebou jednu minimálku v RF, ale s fostimonem, původně to měla být stimulace na IUI, ale tím že mi na UTZ vykoukli 4x 20 mm folíky, tak mi doporučili puncki a tzv. malé IVF. Dle doktrorky nejspíš opravdu patřím mezi ty ženský, který prostě víc folíků asi nevytvoří, tak mám být ráda alespoň za to. Doufám že v nich budou vajíčka - ve všech....punkce bude v úterý.
15. říj 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
@monulkab občas nějaký ten folikul navíc vyskočí...nebo se schovává a neni na utz vidět :wink: ...tak tfuj tfuj, ať jsou plný!!!!
15. říj 2010 v 09:25  • Odpověz
krev negativní :frowning2: konzultace 16 listopadu
15. říj 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
15. říj 2010 v 11:55  • Odpověz
@cibka to je mi strasne lito :cry: :frowning2: :frowning2:
15. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz
vedela sem to když dorazila ms, takže 1 bioche´mický a ted nic :frowning2: myslela sem ze do vanoc stihneme treba tu minimalku nebo iui ale takhle kdyz je termín až za mesíc a 17 prosince car zavíra tak asi nic
15. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
@cibka hele...tak možná na to tak nepospíchej...uvolni se a relaxuj...chvíli dej tělu pauzu a oddych...co? třeba to tak bude lepší...
15. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz
@misanda to jsme čekali i po 1 a vidís jak to dopadlo, treba na neco prijde léčitel a otehotním normálne :grinning:
15. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
@cibka jakej jste vlastně měli rozestup mezi pokusama? já už ani nevim :frowning2:

ach jo, ale chápu, že svět je černej no :frowning2: Ale tak zase si řikám, že jsme zdraví, máme hezký bydlení, máme práci...jsme vlastně šťastný...když to srovnám s jinýma...já se na to prostě snažim koukat takhle, no...svět se nezhroutí a ani nezastaví když mišanda nebude těhotná :wink:
15. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz
@misanda prví et byl myslim 6 brezna,meli jsme jit v červu ale jak bylo to biochemicky tak mi dr doporučil jeste mesíc počkat, no a pak sem dostalu ten dipherelin na dlouhý protokol tim se to podelalo takze se to o mesíc zase odkládalo a bylo to az ted
15. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz
@cibka: misanda ma pravdu :wink:
15. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz
@cibka :frowning2: :frowning2: :frowning2: mrzí mě to
15. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
@cibka tak já taky čekám většinou 4-5měsíců k dalšímu IVF...taky se mi to vždycky prodlouží tím dlouhým protokolem a um.přechodem...

hele, tak si hezky užijete Vánoce a budete se těšit, že příští rok přinese změny k lepšímu, ne? :wink:...já v tm prostě stále hledám pozitivno.. i když teda jasně...ohledně IVF jsem negativista..nechci se znovu zklamat a spálit..ale jinak věci okolo vnímám jinak :slight_smile:

15. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@misanda díky, čas to vyléčí
15. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj všem !!!
15. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz
Až někdo příjde s tím, jak rychle zahojit rány, tak jdu jako první pro radu .... ano čas rány hojí ... ale my si nedáme pokoj a furt se v nich vrtáme !!!
15. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
@abig jen se vrtej dokud máš síly...ono to jednoho dne přejde :wink:
15. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
@misanda Síly došly. To je tak, když je někdo totálně naladěný pozitivně, svítí jako sluníčko a pak práááásk ..... hromy blesky a je ošklivo .... já vím, to sluníčko zase výjde ....
15. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
@abig mě taky...a proto se zařizuju jak se zařizuju :wink: ...jsem teď taková šťastná :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz
@misanda Taky už se chystám !!!
15. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
jo my se z toho vyhrabem ale po půl roce se v tom koupeme znova, musim nasadit pozitivní přístup jako misanda a hura do dlaších boju co bylo prostě nezmeníme
15. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
holky my jsme doma mluvili i o tom 4IVF, co by bylo příští rok...já jsem navrhla, že bysme třeba mohli počkat, až budeme mít doma adopčátko..ale ten můj nechce :frowning2: ...já bych teda těch 60tis využila jinak...ale co mám dělat? :frowning2: tak jsem si aspoň dupla a řekla jsem, že jestli nebude pořádná dovolená a odpočinek, tak do toho 4IVF prostě nejdu... :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz
@misanda Naprosto tě chápu !!! U nás je to naopak. Kdybych odkývala adopci, tak už do dalšího IVF nejdeme. Adopci jsem odkývala, ale chci využít všechny možnosti a zkusit mít vlastní krev. Toužím po tom vidět, jak bude naše dítko vypadat, po kom bude mít jakou vlastnost, jestli to budu celá já nebo můj muž. Tahle touha mě ještě nepřešla.
Když budeme mít vlastní, tak o adopci semnou chlap asi mluvit nebude, ale do toho bych taky klidně šla, jedno naše a druhé "naše". Protože jakmile dojdeme k adopci a zkusíme zažádat o dvojčata, a zázrakem bychom je dostali, tak už bychom nezkoušeli nic !!!
15. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz
holky tak se mi moc libite, jen pozitiva :slight_smile: slunicka moje :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
@abig my se taky nakonec rozhodli ANO pro dvojčata :slight_smile: ale tak já chtěla vždycky děti 3 :wink:...já už tak nějak ani netoužím mít to břicho s miminem...vlastní krev...pro mě je důležitý že tady ta možnost mít miminko je...že nezůstaneme sami, že se kruh uzavře a budeme rodina...u nás je IVFkovej FAnouš no...jenomže to je přesně ono..on si zdraví neničí že...
15. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
no a to se podržte, když jsme u toho zdraví...poslední dobou mi hrozně vržou všechny klouby, ale fakt strašně a bylo mi řečeno, že ty srajdy co si pícháme odvápňujou kosti, takže to je nejspíš z toho :zipper_mouth:
15. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz
misando: to mas pravdu, ze ty hnusy si pichame mi, no to jsou hnusy, tak honem nejaky vapnik nebo co ti doktor doporucil?
15. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.