• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
@cutce jj, vápník a prý GS Condro je super...takže musim zajít koupit...
15. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz
no je to sileny jak mi musime trpet. Normlane chci byt chlap v pristim zivote, to maj tak jednoduchy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
@cutce viď...jenom jednou stříknou a je to :grinning: taky bych brala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz
@misanda no a ne jenom to, muzes balit holky, nemusis otehotnet a nosit mimco a nicit si postavu, je jedno jestli si vsude chlupatej tlustej nebo hubeneje, k obleceni staci kalhoty a kosile a nebo tricka. no proste parada :grinning:
15. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
@cutce hm, to je fakt...ale zase by mi vadil ten bimbas mezi nohama :grinning:
15. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz
@misanda Vržeš ? Buď ráda, že jen vržeš. Mě praskají zuby :frowning2: .... a poctivě baštím vitamíny ...

@cutce vždycky jsem chtěla být chlapem, s mým charakterem by mě ženské milovaly :grinning: Byla bych snědý chlap s velkýma očima .... chlupaté nohy by nikdo neřešil ...

Miši, 3IVF a taky končíme ... nejsem blázen, na to fakt sílu nemám. Jen mě prostě štve, že vím, že to funguje ....
15. říj 2010 v 15:00  • Odpověz
@misanda :grinning: kam s ním, co ?
15. říj 2010 v 15:01  • Odpověz
@misanda tak to je jen jedna prekazka, podivej kolik jich mame mi. ja bych si na toho bimbase zvykla :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
holky, ale já jsem ráda ženskou, i když ty prsa mi taky občas překáží :grinning: ale co...

@abig ty zuby máš taky z těch hormonů??? :zipper_mouth:
15. říj 2010 v 15:08  • Odpověz
@misanda Právě že ano. Furt do sebe valím vitamíny. Přišla jsem o dva zuby během 3 měsíců !!! Jeden mi vytrhli úplně, na druhém mám korunku (za 3 tis) .....
Dneska jsem byla na kožním a dr. mi říká, že co bych nechtěla, když beru takové svinstvo .... haha ... měla jsem jí sto chutí poslat do prd.le !!!
15. říj 2010 v 15:11  • Odpověz
Mám dotaz na všechny z vás. Řekli jste svým rodinám o vašem trápení ?
15. říj 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
@abig u nás to ví...my jsme vyrukovali i s adopcí, pač ve formulářích je dotaz jaký je názor budoucích babiček a dědečků na adoptované vnouče...já se s tím netajím...aŤ si kdo chce říká co chce..já jsem na nás hrdá, čím vším jsme si prošli, že jsme to zvládli...
15. říj 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
@abig děs s těma hormonama :frowning2: :frowning2: :frowning2: po třetím IVF plánuju pořádnou vitamínovou očistu :wink:
15. říj 2010 v 15:13  • Odpověz
@abig ja bych to asi rekla az pote kdy by byla adopce posldeni moznosti a psychicky se s temi vsemi neuspechy vyporadala. Ten kdo tim neprosel nevi, co to je
15. říj 2010 v 15:14  • Odpověz
Já totiž se s tím furt biju. Jestli jim to říct už na plnou hubu, nebo nechat to tak. Tchánovi manžel něco naznačil, ale jen naznačil. Tchýně se neptá a nic neví, jen jí manžel řekl, že se snažíme o miminko a nepřeje si, aby se na něco vyptávala.

Moje máti ví o prvním IVF, a od té doby se tváří, že o ničem neví, takže nevím, jak se chovat. Nevím, jestli to ví otec, ségry to ví, malá mi řekla, že přeci ví, že nechci, aby mě litovala ( první rozumná věta, za její život), starší ségra ví o každém transféru, ale jen se zeptá, jak na tom jsme.

A mě vážně došly síly a už je to na mě i vidět, a už se nedokážu přetvařovat. Teď se kolem mě narodili 3 miminka během 14 dnů a všichni se mě vyptávají, jestli už jsem je viděla, že ta je krásná, ten je krásný, co na to říkám ? Neříkam nic, nechodím se na ně dívat, nebudu si ubližovat dobrovolně, že ?

Takže se v tom melu ...
15. říj 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
no, tak já se v tom teda až takhle neplácám..miminka atd mi nevadí a koukat na ně chodim...když já si teď furt maluju tu svojí pohádku, že snad za dva roky už nebudeme jenom dva...a to mě drží nad vodou.

hele, u nás v rodině to ví všichni, ale nikdo se taky ani slůvkem neodváží zeptat. TAky občas ty názory...musela jsem je trošku usadit no...oni si to všichi představujou hrozně jednoduše...ale nechápou tu podstatu...takže klidně ať to ví, ale ať se mi do toho nemontujou...a bude všechno v pohodě... :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
@abig tohle je strasne slozite a tezke rozhodnuti. protoze jakmile jim reknes ze te boli kdyz vidis miminka, tak o tobe budou rikat, ze jim to neprejes a budes se trapit zase za neco jineho :unamused:
15. říj 2010 v 15:23  • Odpověz
Nejde o ty miminka. Na ty se chodím dívat taky bez problému !
Ale teď mi to prostě nesedlo ...

Můj tchán má novou ženu a ta se před rokem zmínila o lidech a o adopci a mě se hrůzou postavily snad i vlasy na hlavě. Holky takový negativismus jsem dlouho nezažila. Manžel mi mačkal potají ruku .... oni berou adopci jako něco nenormálního .... přitom by nám měli líbat nohy !! Měli by být na nás hrdí !!!
Takže proto nevím, jak to říci ostatním ...
15. říj 2010 v 15:25  • Odpověz
@abig no je to tezke, ale nohuzel to rozhodnuti je jen a jen na tobe :wink:
15. říj 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
já nevim jestli by řikali, že jim to nepřeje...já jsem taky sestřence řekla, že jsem jí záviděla když oznámila že je těhotná...a všichni to berou...já prostě řeknu co si myslím...a hotovo...
15. říj 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
@abig tak to je ale ta tchánovo žena docela hloupá...víš, ona by změnila názor, kdyby si zažila co my...
15. říj 2010 v 15:31  • Odpověz
@misanda Já to těm těhulím nezávidím. :wink: Prostě jim to přeju, čím míň nás bude, tím líp, opak je pravdou.
15. říj 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
@abig promiň, nějak jsem vyčetla, že tě to prostě drtí koukat na ně atd...se omluvuju :dizzy_face:

já jim to taky přeju...ale občas člověka zabolí..když otěhotní teda nějaká čůza...a že jich je :zipper_mouth:
15. říj 2010 v 15:33  • Odpověz
@misanda Nemusíš se omlouvat, jsem to asi blbě napsala.

Miši, prosím tě ... k tvým bramborovým muffinům .... fakt jsi tam dala 3 lžičky prášku do pečiva ?
15. říj 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
@abig jj, fakt jsem je tam dala :slight_smile: oni krásně "vyjedou" nahoru...a jsou fakt výborný...děláš, ju? :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
holky jdete k volbám ? :zipper_mouth: já furt nevim koho volit... :zipper_mouth: já vždycky volim ODS, jenomže tady jsou takový ku...y na městě, všichni co jsou za ODS, že je volit nechci :frowning2:
15. říj 2010 v 15:40  • Odpověz
@misanda Chystám se na ně v neděli :wink: Dostane je tchýně pod nos.

K volbám ? Ještě nevím. Ještě na to mám dnešek. To, co je ve volebních lístcích stojí za prd. Ještě budeme doma diskutovat, jestli nám to stojí za to !!!
15. říj 2010 v 15:43  • Odpověz
ja vim, ze jim to prejete, ale lidi co nezazili cim prochazite vy, tak by si to mohli myslet
15. říj 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
@abig tak to tě tchýně bude milovat :wink:

no právě...nabídka kandidátů je hodně chudá..já mám vyhlídlýho zámečníka :grinning:
15. říj 2010 v 15:46  • Odpověz
Já mám na volebním lístků výběr z 5 stran. Komunisty, dělnickou stranu, socany, zemanovce, a ods.
V ODS jsou kandidáti ve stejném smyslu jako u vás, Drží se tam zuby nehty, jen si hrabou a veřejně a všechno je v pořádku. Ale proto nebudu volit socany nebo komunisty, ne ?
Takže vím, že mě za to spousta lidí odsoudí, ale nejdu volit.
15. říj 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.