• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj Evik :grinning:
Konečně to jede, já měla ET a teď čekám na druhé. :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Holky já jsem vás nemohla najít :confused:
A mám tady hezkou fotku, aspoň teď víte jak vypadám :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Tak kde jsou všichni :confused: :confused: :confused:
Hlavně čekáme na výsledek Ebony a Cib :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Albi,jsi fakt kost,to se musí nechat :grinning: :grinning: a chtěla jsi se nám zatajit viď?
Zatím se nemůžu pořádně zorientovat,snad se to zlepší... :wink:

,
19. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Taky čekám,jak holky dopadly,snad se ukážou....
19. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Nechápu,proč jsme v tématu nedobrovolná bezdětnost....já se budu muset asi zdekovat pryč,pže dítě mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Proč nás nenechali ve snažilkách????????????????????????????
19. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Já musím letět, zítra se objevím, ne že by se mi chtělo, ale synáček si žádá pozornost :slight_smile:
Ani jsem si koníka pořádně neužila :rolling_eyes:
Dobrou holky
19. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooooj :slight_smile:
vubec jsem vas nemohla najit...
19. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
cib... tak cooooooooooo? ty nas teda napinas... doufam, ze jsi "v tom"!!!!!!!!! :wink:
19. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu taky :sweat_smile:

tak jak dopadli holky????
19. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
ahoj holky tak sem vás nasla, zázrak se nokonal :frowning2: ani duch vubec nic
20. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
na krvi sem nebyla mam si tam skočit v pondělí a v uterý budou výsledky
20. bře 2010 v 07:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Cib to mě mrzí, že tam není ani duch, ale na krvi jsi nebyla. Test ti nemusí ukazovat :wink:, nejdůležitější je krev. Tak já bych ještě neztrácela naději a počkala do úterý co bude v krvi :wink:
20. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Holky já to naše téma vždycky nemůžu najít :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Tak už jsem to našla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my jsme fakt v tématu , jak tady psala Evik, "nedobrovolná bezdětnost". Tak proto sem to pořád nemohla najít :confused: a myslím, že nejsem jediná :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně, už jste mi moc chyběly, ještě, že už to funguje
cibi, to je fakt v ...............co k tomu dodat, jdeme bojovat dál
20. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
albi to by se ukázal aspon duch je snehobílo tak to nebude ani v krvi prece by ten test nedávali kdyby se to nebelo ukazat
peci nic jnýho nam nezbyde ted zase to čekání uz me to prestava bavit az pujdu priste nikomu to nereknu jen vam :wink:
20. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,

cibi, je mi to líto :frowning2: :frowning2: musíme holt bojovat společně dál :frowning2: a jinak souhlas s neříkáním, mám to stejně...víte to tady a to mi stačí :wink:

jinak včera jsem byla nakupovat a mám paární letní modrý šaty s velikejma bílejma puntíkama :grinning:

a teda jako každý ráno plno krve v záchodě :confused: :pensive: a pak už nic :frowning2:
20. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
jo a jinak od včerejška ofiko hubnu :grinning: tak na mě myslete...zatim v pohodě :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
ahojky holky

cibi: to je mi moc lito :cry:
20. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
holky, je to tady pootaný, já už měla skoro 10tis příspěvků a v profilu se mi zobrazuje 5tis :confused: a já se na tu destíku tak těšila!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak tam nemám ani vidět ten svůj komentář nic...

prostě doprčic, když už to dělaj, tak pořádně, ne??? :rolling_eyes: :angry:
20. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
je tak to by me vubec netrapilo. Ukaz nam saticky jaky sis koupila :wink:
20. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
já se v nich pak vyfotim až budu krásná a dám vám to sem :grinning:
20. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
holky myslíte ze mam ten utros vysadit nemuzu se do caru od rana dovolat,
miso a ostatní co bude ted dál poslou nas na genetiku nebo jeste na nejaký vyšetření
20. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
cib, možná máš pravdu, ale uvidíš ještě jak dopadneš na krvi :wink:
20. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Krásnou sobotu děvčata,tak jakpak se máte?

Cibi to je škoda,že ani tobě to nevyšlo,ale třeba ještě se stane zázrak a krev to změní,ale dle své zkušenosti už bych v to nedoufala...to je prostě život...tak dál do boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A já pádím na zahradu,už jsem byla zase utrácet v zahradnictví ,tak si to jdu po té hnusné zimě zkrášlit...... :slight_smile: :slight_smile:

Tak ahoj všem :sweat_smile:
20. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
eviku taky uz nedoufam vzdyt nekterým holkám se // ukázou třeba uz 8 nebo 9 den a ty testy jsou dost citlivý dokonce tam písou od 5 dne početí
eviku tak pekne pracuj na čerstvým vzduchu
eviku a myslís ze nas poslou jeste na tu genetiku nebo jeste nekam nebo rovnou navrhnou 2 ivf když si predstavim ze to vsechno pojede zase od začátku tak je to docela síla
20. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Cibi nemám ponětí,jak to v Gennetu funguje,uvidíš co ti řeknou.....ale být tebou,tak si určitě nějaká vyšetření vydupu!!!!!!!!!!!Aby jste zase zbytečně neprojeli další pokus a kulový z toho.....no necháme na to odborníky že?

Tak valím na tu zahradu,ale asi zmoknu,dneska žádný slunce sakra,včera to bylo jiný,ale to jsem holt jáááá,smolař!!!!!!!!!!!!
20. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
hlavne tam neprochladni docela to tam fouká :wink:
no ja byla na laparce a vše v poradku manza ma sperma taky dobrý tak ja nevim proč se to nepovedlo dr rikala ze jsme oba zdravý že nevidí důvod proč by se to nemelo povést no a stejne nic tak ja tomu teda nerozumim :frowning2:
20. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Nikde nikdo........

Cibi,prostě někomu to vyjde napoprvé a někdo si musí počkat :unamused: Já jsem byla taky přesvědčená,že nám to klapne hned a ejhle...nic...jenže u mě už asi hraje roli ten věk,tělo si říká,jestli jsem se nepomátla!!!!!!!!!Ale zase moje první IVF,kdy mi bylo 22 let,tak ze 3 se nechytlo nic a druhý pokus a ze 3 se zaryly 3 kousky :slight_smile: :slight_smile: Hlavně teď je to jaro a to se bude těhotnět snad líp...u mě to jaro je teda plodné :wink: :wink: nebo aspoň bývalo :confused:
Pauza skončila,káva dopita,tak se jde zase ven něco dělat..............
20. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.