• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
brý sobotní odpoledne!!

cibi, já bych si taky vydupla pokud nemáš genetiku a imuno...aspoň zase zvýšíte šance do druhého pokusu. navíc stejně budete muset mít pauzu, tak to krásně v tom meziobdobí stihnete :wink:

jinak já už taky nevěřím pozitivní krvi, když test ukazuje /... :pensive: :pensive: :pensive:
20. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahojky děvčata,chtěla jsem se zeptat,mám si píchat injekci druhý den cyklu,ale dneska jsem to dostala tak v poledne,ale od rána jsem špinila,tak nevím,jestli si mám dnešek počítat jako první den???Můžete mi někdo poradit?Při 1IVF jsem to dostala ráno,takže to bylo v poho.Díky JInak děvčata,nesmutnite jednou se to musí přeci zadařit
20. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Zazy 1DC se počítá do 18,00 hod a od 18,00 se počítá jako 1DC den následující. Tak jsem to četla :wink:
20. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Evik, ty jsi měla 1IVF ve 22?
20. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
zazy, já myslim, že píchnout dneska, když to bylo v poledne...prost ějak píše albi...
20. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Zazy - dnesek bych brala za 1.den cyklu, toto jsem nasla na strankach gennetu - presne jak pise albi.

Který den je první den menstruačního cyklu?
První den menstruačního cyklu (MC), je první den vašeho krvácení. Pokud jste začala krvácet po 18. hodině večerní, počítá se jako první den až den následující. Pokud na počátku vašeho cyklu pouze špiníte, počítejte MC až od úplného rozkrvácení.
20. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Tak jsem zase na chvíli tady,jste tu někdo?

Albi jj ve 22,od 19 let nemám vejcovody,takže vlastně taková jalovička,ale brzy jsem začala,takže v 18 jsem měla dceru,tak aspoň že tak....
20. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Dobrý večer holčičky moje .... no opětovně nedočítám ... jsem na chvílku na netu, tak jen informuji holky moje, že ms dorazila a zítra začínám stimulku .... v pátek jdu na UTZ, takže se vám ozvu a budu hlásit, jak to s námi vypadá.

Mějte se krásně !!!
20. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
abig, moc na tebe myslím a budu posílat pozitivní vlny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, žádná jalovice :slight_smile: co bych pak byla já? :grinning:
20. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Miši jsi moje zlatíčko hodné. Moc děkuji.

Jsem totální mrtvola, chodím spát se slepicemi, a stejně jsem furt unavená, snad je to tím jarem, ale vidím v tom znamení, kytičky kvetou a hlavně budou všude samé kuřátka, koťátka ..... a já snad budu taky mít něco v bříšku.

Zítra na vás mrknu, máme doma jen jeden noťásek, tak teď máme bitvu.
papa.
20. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
prosim o radu holky nemate nektera zkusenosti se zamrazenymi spermiemi.pritel musi pracovne do Nemecka,tak jsme si museli nechat zamrazit spermie dali jsme za to 3600 a pry se to pouzije na IVF.uz od stredy si picham gonal,ale mam nejaky strach ze je to zbytecne,ze uz ta kvalita nebude tak dobra.ach joooooo :frowning2:
20. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Abig a Mišo :slight_smile:

Abig tak budu držet palce,ať stimulka proběhne v té největší pohodičce a podávej zprávy :grinning: :grinning:

Mišo,ale já fakt jsem....ty máš vejcovody,ale taky endošku,tak budeš poloviční endometriozní jalovička :grinning: :grinning:

Macešky už si lebedí v truhlících na okénku,to jaro je úúúúúúúžasný,jsem nabitá energií,jak můžu rejdit v hlíně,ale taky mám pěkný puchejřík od hrabiček,ale nevadí...........
20. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Nana,bohužel s tímto zkušenosti nemám,ale určitě to nebude mít zásadní vliv na kvalitu spermií,jinak by to přece nedělali....tak hlavu vzhůru a přeji hodně štěstí :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
evisku taky myslim,ze kdyby to bylo k nicemu tak by to ani nenavrhli.a co ty ceka te myslim ketik,nebo se pletu? :wink:
20. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Nepleteš se Nany,čeká mě ketík a doufám,že brzy,v pátek mastím na UTZ,tak uvidíme,jak nám roste sliznice :wink: jinak s tím mražením,když vydrží embryjka,tak spermoši určo taky,toho bych se fakt nebála :wink:
20. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
evusko tak to budeme treba bojovat spolu.kez by nam to uz vyslo :slight_smile: :slight_smile: jsem stastna ze uz je venku trosicku tepleji nejak mi to dodava energii a ta je mooooc dulezita :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
abig tak já začínám píchat taky zítra,tak jsem ráda,že mám nějakou kolegynku.Ve dvou se to lépe táhne :slight_smile: Jinak už by se k nám ještě mohl někdo přidat.Musíme to těhu rozšířit,doufám,že se to konečně zadaří.
20. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
To jaro určitě dodává energii,ta zima už mi začínala způsobovat deprese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by nám mohlo tak nějak vyjít spolu,pokud už stimuluješ,tak přelom březen duben by to mělo klapnout tobě i mě,tak se necháme překvapit a budeme bojovat :slight_smile: :slight_smile:
Pro dnešek se loučím,tak hezký večer tobě i všem ostatním!!!!!!!!!!!
20. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Eviku a delas neco pro to,aby ti sliznice rostla? Ja ji mam taky nizkou a nevim jak ji zvysit :grinning:
20. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
A koukám,že ještě Zazy jde s námi,tak nás tady bude zase dost na to čekání zatracený....ale já věřím ve šťastný konec pro všechny,jsem optimista i po nezdarech :wink:
20. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Petlusko,zatím zobu Estrofem,tak nevím,jak to bude vypadat,na UTZ jdu až v pátek....nemám s Ketem zkušenosti,vždycky jsem procházela celý IVF cyklus :rolling_eyes:
20. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ráno!

Evik, doufám, že to teda dobře chápu, ve 22 jsi podstoupila 1IVF dali tři embryjka a nic, na další pokus taky dali tři embryjka a maslím, že jsi psala, že se chytily- jestli jsem to teda dobře pochopila- a co se stalo? Nejsem moc zvědavá :slight_smile: ?
Já tvoji historii tak moc asi neznám, jak holky tady. A tohla je teda tvůj už kolikátý pokus? :slight_smile:
(jsem jak Keliška, co ) :grinning:
21. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
krasné nedelní ranko holky,
eviku ty so teda pracant kolik si toho udelala na zahradce
jinak holky poradte jak se delají testy na genetiku a imunologii, a s manžou sme se dohodli ze další pokus by jsme nechali na červen stejne ted musíme mít pauzu a chtěla bych aby si telo trosku od tech hormonu odpočinulo, budu sem za vami chodit a drzet palečky doufam ze tu pak budete sem mnou i s břískama :wink:
21. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj Cib :slight_smile:
mě to tyto testy dělal gynekolog než jsem šla na IVF, hledal příčinu, proč nemůžu otěhotnět
21. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
hezkou neděličku všem :wink: :frowning2:

Cibi,jsem jako utržená ze řetězu,jak se můžu hrabat v zemi a zkrášlovat zahradu :grinning: :grinning: genetesty se dělají z krve a na Imuno vás musí poslat z Caru,my jsme byli v Podolí(berou krev a sperma).ale jsou tam dost dlouhý čekací doby na objednání a výsledky tak do měsíce,tak se na to hned zeptej a kdyžtak objednej,aby jste to stihli co nejdřív :wink:

Pro Kelišku Albi :grinning: 1 IVF se nezdařilo(podzim 94),2 IVF(jaro 95)povedlo se a trojčata :confused: ,červenec 95 redukce ze 3 na 2 a bohužel v říjnu MA,takže konečná....teď v lednu jsme měli 3 IVF,které taky nedopadlo,takže máme ještě 6 mrazáčků a tudíž poslední dva pokusy,pokud vydrží všechny rozmražení(zamraženy po 3).Ufff tak snad je to vše...to by vydalo na román sakra :sweat_smile:
21. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Dneska nás čekají okna a odpo zase rejdění venku,tak si hezky užívejte neděli a nasávejte jaro,jak to jen jde!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Evik, to je teda konec, nic, nic a pak se chytnou tři :frowning2: A už je mi to teda jasný :slight_smile:
21. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka moje !!!
Koukám, že už tady žijete.

Evíku ahoj holka moje .... ty prostě neumíš být chvilku v klidu, ale nedivím se ti .... když to jaro řve honem honem ven ... no na mě řve dělej dělej a vyžehly tu kupu prádla, takže já mám pro dnešek o zábavu vystaráno.

Jinak hlásím, že první injekce už je ve špíčku, takže vajucham zdar. Můj se málem obulil, jak mě viděl, a já si připadala, jakobych to dělala denně. Jediná věc hnusná po ránu je váha, na kterou jsem si vyskočila a honem rychle seskočila.

Takže krásnou neděli.
21. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
eviku ta genetika a imuno se dela nekde jinde ja myslela ze by to udelali v gennetu
abig tak ted to pojede jak po masle vid ted to uteče a za chvíli budes čekat na // :wink:
21. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
u nás ted pekne leje :frowning2:
21. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.