• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Cibi,nevím jak ta genetika,tu ti asi udělají v Gennetu,ale ty hodně podrobné imuno testy dělají jen v Praze v Podolí nebo někde v Plzni.Uvidíš,oni ti to řeknou,ale zkus si to vydupat,než půjdete na další pokus,stojí to za to,než zbytečně promarnit další IVF.

Abig ahojky,teda o té váze ani nemluv,taky jsem dneska na ní hupla po ránu a katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!Potřebovala bych na stroje naskočit,ale teď to namá smysl,když za chvilku zase budou bobci v pupíku :sweat_smile: Píchání je srandička.... :grinning: :grinning:

Albi to je prostě život,taky jsem byla v šoku,když mi to řekli :wink:
21. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Cibi to mi ani neříkej,že na Kladně pršííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme domyly okna a z Kladna nám to sem teď přijde???????To nééééééééé :cry:
21. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Joooo tak tady už taky leje,fakt super...že jsem se na to nevys.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
eviku leje a fakt dost :frowning2: , no a na ty testy se zeptam ale myslim ze vše bude v poradku jako do ted tak nevim proč se nechytli ale příste to vyjde v červnu bude krasne tak se na to vrhnem :wink:
21. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
preji peknou nedeli,ikdyz u nas je taky zatazeno
Evi ja zacala stimulovat ve stredu,tae ve stredu jedu na ultrazvuk a uvidim jak budu reagovat na Gonal,ale co jsem si psala s holkama tak jim vzdycky jeste nejakou tu davku pridali tak pocitam nekdy kolem 30brezna ze bymohlo dojit k odberum tak uvidime,ale bylo by to moc fajn kdyby nam to vyslo spolecne. :slight_smile:
cibka my jsme byli na genetice v nejake soukrome klinice,ale meli smlouvu asi s nasim carem ani jsme nic neplatili :wink:jen nam vzali krev a ze do 14dnu nam prijdou domu vysledky
21. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahoj nana tak to mas ty výsledky docela rychlo co to je tvoje 1 ivf
21. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Nano já jsem taky stimulovala Gonalem a trvalo mi to přesně 14 dní.Začala jsem 11.1. a 25.1. jsem byla na OPU.Píchala jsem 225j,takže jsem měla dvě pera po 900j a jedno 450j.Možná nepůjdeme ůplně přesně,ale tak nějak přibližně určitě...

Dneska to počasí nic moc,ani se ii nechce nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
eviku ja sem taky celý den doma asi vyrazim se psem na procházku, upekla sem bublaninu, vyprala uvařila a ted sedim a čumim na telku a sem na notasku
nevim jak dlouho to jeste psychicky vydrzim manza včera rekl ze udela ty 3 pokusy a kdyz se nepovede ze na to se.. je mi z toho smutno vzdyt ja za to preci nemuzu ze nam to nejde :frowning2: a kdyz vidim na hlavní strance ty mimísky tak bych taky moc chtela jo a jinak sem to jeste nedostala asi az vydadim utros co
21. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Cibi to je dobrý nápad jít na procházku s psíkem,taky asi ještě vylezu na zahradu,vysvitlo zase sluníčko.Nemysli na to,že máte jen 3 pokusy,určitě je ani všechny nevyužijete a ono to přijde,neboj.....je to na palici,ale zvládnete to s manželem a budete šťastná rodinka i s dítkem,nebo s dětičkami :slight_smile: Jinak s tou mrchou,ty jsi případ sám o sobě,tak nevím jestli to dostaneš sama nebo s pomocí injekce,Utrouš to někomu zastaví a někomu ne!Já jsem to třeba dostala až po vysazení a to mám MS přesnou jako hodinky...
21. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
más pravdu moje ms je kapitola sama o sobe tak ja razim na procházku mej se
21. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně zase tady. Cibko, je mi to mooooc líto, ale hlavu vzhůru a hurá do nového boje, podruhé to vyjde, musí.
Jinak mi byli konečně ve čtvrtek na spermiogramu a hodně se zlapšil už máme 44% dobrých, z 9% je to docela úspěch. Doktor nás přemluvil na tu Imunologii, že to prostě po prvním nepodařeném pokusu doporučují, to mě docela dostalo, když jsem si vzpomněla na poslední konzultaci v Pronatalu, kde mi chtěli udělat jen hormonální profil a hystereskopii,. Tak zítra volám do Plzně MUDr. Ulčové-Galové, jsem zvědavá na kdy nás objednají, počítám tak květen a na konci června výsledky a pak v červenci snad druhý pokus. Je pravda, že teď už stejně nic neuspěcháme a alespoň budeme mít čisté svědomí, že jsme pro to udělali opravdu vše.Zase jsem si musela nechat píchnout provokačku, dneska už 37DC a pořád nic, já se z té mé MS fakt zblázním.Holky já už chci fakt sluníčko a teplíčko.
21. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jo ještě pro holky Stimulky, moc držím palečky, ať jsou vajca jak maj být :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
ahoj lumpajdi, mas pravdu lepsí je podstoupit dalšé vysetrení nez to uspechat nas mozna taky poslou na imunologii a genetiku uvidíme az co mi reknou v caru tam se budu objednávat v uterý po výsledcích krve
21. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
jeste se vas holky zeptam jestli sem teda jeste dnes dorazíte :slight_smile: včera sem lítla se psem venku docela me bolelo bricho a malinko sem špinila fak uplne mini za hodku to preslo a dnes dobrý nevíte co by to mohlo bejt to bricho bolelo dost
21. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky,no já vás normálně nemohla najít :slight_smile: Tak stimulka krásně utíká,zítra 7.injekce,tak už jen 21 :wink: Už se hrozně těším na kontrolu,až nám řeknou jak to vypadá,doufám že folíků bude dost... S přítelem už plánujeme kde budeme parkovat kočárek pro dvojky :sweat_smile: Je to předčasný,ale fakt mi to hodně pomáhá a já věřím že to na poprvé vyjde... Jinak po injekcích se mi dost motá hlava a bolí břicho,ale říkám si ještě měsíc vydržet a bude dobře :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
misi tak to je fajn je fakt ze ty ińjekce utečou jak voda ani se nenadejes a jdes na opu a et pak jen vydrzet to čekání ty jo dvojky jo to byste cheli ta to určo budou :wink:
21. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Budou,když né teď tak za nějaký čas,ale určitě budou :grinning: Hlavně pozitivní myšlení,že... :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
to je fajn jak pozitivne myslís ono to chce ale ne pokaždý to jde :frowning2:
21. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
cibka je to moje uz druhe IVF,ale pred tim jsem si zadne injekce nepichala,brala jsem clostilgebyt a mela jsem jit jen na inseminaci,jenze nakonec ivf byli tri folici tak mi to radeji doporucili.
Evi taky si myslim ze to tak nejak vyjde plus,minus :slight_smile:
holky taky jste po tech injekcich byli tak nafoukle ja se citim jako knedla :unamused:
21. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
nana ja byla jeste dlouho po injekcíh jak balon, me zavedli 2 embryjka a ani jedno se nechytlo z 10 oplozených vydrzeli jen 2 a to 48 hodin takže nejsou ani mrazácci a tobe zavedli 3 a to se nechytlo ani jedno
21. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
cibka zavedli mi dve,to treti se ani neoplodnilo.kdyz jsem poprve sla na ivf tak jsem tomu hrozne moc verila a ani jsem se nebala,brala jsem to jako hotovou vec no a ted se uz pekne bojim :wink:
21. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
no ono je to asi po druhý horsí kdyz uz vís do čeho jdes :frowning2: poprvé je to takový neznámo
21. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
a kolika bunecný jsi mela
21. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj sluníčka, všechny vás zdravím po víkendu :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahojky děvčátka,tam je dneska tak kráááásně!!!!!!!!
Tak jak jste prožili víkend?Doufám,že všechny krásně a pohodově :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Zdravim vas vsechny, konecne jsem vas nasla. Tak jsem byla v patek na krvi a je to opravdu pozitivni!!! Sice tam bylo zatim jen 100 HCG, ale doktor rikal, ze to je normalani. Dneska jdu zase na krev. Ted uz citim tehotenske priznaky, tak to snad bude dobre.
A s novyma strankama a jarem preju novou energii vsem do snazeni :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak já včera píchala první injekci,a ve čtvrtek jedu na kontrolu ultrazvuk.Tak doufám,že tentokrát těch vajuch bude trošku více než u prvního.Jsem ráda,že nestimuluji sama.Ale mám v tom hokej,děvčata,nezaložíme si nějakou tabulku,at máme lepší přehled. :wink:
22. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Ebony převeliká gratulace k pozitivní krvičce,ať vše pokračuje jen a jen bez problémů :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ebony,tak to jsem moc ráda,že ti to vyšlo,ted už budou bobísci jen krásně růst,hlavně být v klidu a užívat si konečně toho sluníčka.Jinak krásné pondělní ráno
22. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky tak vás zdravím
ebony gratuluju :wink:
ja jdu dnes taky na krev ale nic z toho nebude začínam špinit :frowning2: a test negativní
22. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.