• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
albi, takovou mńaminu...já chci taky!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
cutce : to věřím, že je to hoňka, když jedete na dovču sem...člověk toho přece jenom chce stihnout co nejvíc. A jak často do roka jezdíte?? nechybí ti Čechy???
12. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
To víš, že bych nabídla :wink: Misi, a kdy to čeká tebe, nějak mi to tady uniklo? :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
no me rikala doktorka, ze s jednim vajickem je 20 % pravdepodobnost, kdyz dve tak 40%. Tak uvidime, ale nemuzuz se dockat :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
albi, já až květen, červen..jestli to klapne, tak v květnu rozjedeme dlouhý protokol :wink:
12. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Já měla 2 10-ti buněčná a víc jich nezbylo :frowning2:
12. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
miis: snazim se tak 3x do roka. Chybi i nechybi jak v cem. Ale ted uz jsem nebyla doma 7 mesicu, loni jsme se brali, takze cela dovolena i neplaceny volno padlo na svatbu a sv.cestu
12. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
No u mě asi duben, ale to ještě doktor v Caru neví, že tam mám ty potvůrky listerie, bude se to muset do dalšího IVF přeléčit a uvidíme jestli to vyjde už teď je březen a letí to jak blázen. Třeba mi vyjde i ten květen. :wink: Sama nevím. :confused:
12. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
albi: co? ty jsi mela dve dobra vajicka z desti?
12. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
cutce já měla jenom 7 oocytů z toho 4 vajíčka- byly oplodněny ICSI- a vyvíjela se pouze dvě, třetí den se rozjelo itřetí, ale to šestý den zaniklo, tak zůstala jen dvě 10-ti buněčná, která zavedli.
12. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky, jsme to ale kecalky :grinning: dnes nová diskuze a těch stránek :grinning: :grinning: :grinning: Nebudeme stíhat číst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Misi ještě se zeptám, proč máš dlouhý protokol? To je na počet folíků? :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Tak letím dodělat to hovězí ,ať tu jsem v jednu, jsem zvědavá na peci :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
tak holky, pekne jste to tady rozjely.. ja jsem si mezitim skocila na thajskou masazicku a ted vas nestiham docitat :slight_smile:

Cutce: asi dostanes na zadek, proc bys sem nepatrila? ja se z tebe picnu :wink:

albi: ty brdo, vy jste se dostali k 10 bunecnym? to ja mela jen 2 vajucha, 2 se oplodnily icsi no a nemeli jsme zadnou PK, takze sly hned, 4 buněčný
ted doufam, ze mi namichaji hormony trosku jinak a budeme jich mit vic.. :slight_smile:
jaky jsi mela protokol a co sis pichala?

jo a pro mudr misandu: tak jak jsme si jako rikaly, ze teda zhubneme do dalsiho ivf, tak to ja proste nestiham. Dalsi pichanicko za dva az tri tydny, tak to max. 1 kg. S kamaradkou jsme se domluvily na cviceni a prvni termin, ktery se nam hodil je 29.3.no.. takze se tam dojdu podivat a pak zase nic :confounded:
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
albi, já mám dlouhý protokol kvůli endometrioze...ale prý je lepší na kvalitnější folikuly...i tak, normálka...tak nevím...

cutce, vy máte hlavně výborný výprodeje :grinning: to se vyplatí i za cenu letenky si tam zaletět :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
ááá, borůvka nás chce opět naštvat s masáží :grinning:
12. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
borůvko, já tady mám super (lehce drastickou) dietu a fakt funguje :grinning: ale nevim jestli do ní chci jít znovu :grinning:
12. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
misando: uz ne. teda zalezi kdy bys letela. A ja litani nenavidim, takze ted jedeme domu autem :sweat_smile:
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
ja musim taky zhubnout aspon 4 kg, jinak me nevezmou :frowning2: a do toho jedu domu, to se tam akorat budu prezirat knedlika s omackou :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
cutce, jj, te´d asi ne...ale já lítání miluju. je to bezpečnější :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já chci taky dát 4kg :wink:
12. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
boruvko : :sweat_smile: , na prdel uz jsem dlouho nedostala :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
holky ja ale moc kg sundat nezvládnu, abych byla spokojena, poterbovala bych tak 5, nabralajsem po stimulce 3 a nestiham to shodit, takze jestli na tohle naberu dalsi, tak nechci ani pomyslet.

misanda: no ja bych rada zhubla, ale zase drastarny jsem uz zkousela a ono mi to dolu sice slo, ale pak strasne rychle nahoru. Nejvic me stve, ze tchyne me furt pozoruje a hodnoti - ona na me totiz docela zarli- a jakmile nevypadam tiptop, coz ted fakt nevypadam, tak me hned s nekym zdrbne a ted me to stve o to vic, ze to nemam ani tak vyzrany a nemuzu ji to vpalit.

masaz jsem dat musela, jen 30 minut, je to tady celkem levny.. mam zada dost rozhozeny.. ale holky, ta na me ted slapala, no des, ja myslela, ze si tam pospim a pritom me tam lamala...
:sweat_smile:
cutce: v cem podnikas, jeslti se smim zeptat?
12. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
borůvečko, mišanda je taková lehce vyléčená anorektička...fakt jsem to docela prožívala, brečela nad jídlem, zhubla za 4měsíce 20kg...a pak se mi to všechno vrátilo, takže vim, že různý tyhle drasťárny jsou naprd. ale tohle jsem zkoušela a kila se držely a zpátky nahoru nešly...asi to nastartuje to spalování, nevim...je to přímo od doktora pro pacienty před operací - ty klustější :slight_smile:

jinak já mám totálka zablokovanej už tři dny kříž :confounded:
12. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
misando: posli mi to ja potrebuju zhubnout, ale nechci je zase nabrat. Ikdyz ja nikdy zadny diety nedrzela, ted se snazim nejist blbiny a jist jen salat nebo zeleninu k masu.

boruvko: budu prodavat svatebni boty prez internet. Za 3 tydny budou webovky :grinning:
12. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
cutce: tak posli odkaz :wink: sice uz se vdavat nebudu, ale clovek se muze aspon kochat :wink:

misando, me taky pliiiis posli, jo? :grinning: jinak tytyty, s tim si fakt nezahravej, obzvlast jestli jsi mela nekdy takovej problem, ty bys teda zaslouzila

:rolling_eyes:
12. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
holky, tak mi napište mailovky do IP :grinning:

nj, jsem byla mladá a blbá :grinning: ale v pohodě...rozmnožovací orgány mi to nenarušilo :grinning: ale doteď se vážim dvakrát denně :zipper_mouth:
12. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
No ahojky,jdu teda za váma když jste všichni utekly sem :slight_smile: Já se dneska ráno vzbudila s bolestí v krku a zimnicí,tak doufám že nedostanu nějakou chřipajznu. :angry: To by bylo fakt na houbelec. Rvu do sebe paralen a čaje,snad to do út vyležím... O víkendu ještě slavíme přítelovi 25,tak to bude mazec. :astonished: Koukám jak jste se rozepsaly,doufám že vás stihnu dočíst.
12. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojky misi, nojo, tady to ted jede :grinning:
12. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
misandro; ja se nevazim vubec, ani doma nemame vahu, ale citis to na sobe.

to mame z toho, ze vsude vystavujou jen modelky vyzably. Ale ja jako mlada jsem nemela problemy s vahou, protoze jsem hrala volejbal zavodne, to az ted, kdyz jsem mela v pytli koleno a byla doma 3 roky :frowning2:

boruvko: jelikoz ziju tady, tak tady jsem mela strasny problem s botama, tak jsem si rekla, ze to zkusim. budu prodavat i vecerni boty.

Uz nekolik let premyslim, co bych delala, protoze pod anglicana se mi delat nechce a chci jezdit neozmezene domu do Cech a ne mit 20 dni na rok. Takze tak :grinning:

a taky jako privydelek na matersky :grinning:
12. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj te jsem tady nová. :slight_smile: mam syna po IVF .porodila sem ho v 26+6t vlasne to byli dvojcatko dncera nam umrela na 10den po porodu byl hodne komplikovany .A Kristianek bude mit v kvetnu uz 2 roky je naprosto v poradku .No ale chtela by jeste holcicku manzel otom nechce ani slyset(musela by jit zase na umnele)mam tam jeste zmrazena vajicka ale mam strach ze neotehotnim a uz vic sansy nemame sme vycerpali vse 3 pokusy ,A nejveci strach mam stoho ze by porodila zase driv ale dite chcy strasne moc!!!kdyby slo jak nekteri zenski otrouse vedle chlapa a uz sou v tom bohuzel ja takove stesti nemam :frowning2:
12. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.