• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ebony, já se přidávám ke gratulaci, je to super :slight_smile:
cibi-ještě nevíš a kdyby ne, jdeme do boje společně a není nás málo, tak hlavu vzhůru
eviku a zazy zdravím :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,

ebony, moc gratuluji. At jdem vsechno jak ma :wink:
Cibko: mrzi me to, ale hodne sili do dalsiho boje, neboj, ono se to jednou podari!

Holky ja zacinam pristi tyden se stimulkou, cekam jen na menses.
Misanda: no ja dneskem taky zacinam s hubnutim, ale jen do zacatku stimulky, tak toho asi moc nezhugnu :sweat_smile:
22. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
začíná to na mě doléhat, nema sílu ani chut do dalšího boje :frowning2: víkend byl v pohodě ale ted to na me začíná padat :frowning2:
22. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Cibi neboj, chvili si to odzijes a pak se budes tesit na dalsi pokus, on ten smutek odplave, ted je to jeste moc cerstve :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
cibi, nevzdávej se, já už mám 2neúspěchy za sebou a jdu dál, příští měsíc chci začít a ty ted musíš jak dlouho čekat?
22. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
dobre ranko,

ebony: velikaaaaanska gratulace
22. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
cibi; je mi to lito, ale nevim jake to je :frowning2:
22. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
holky, chtela bych se zeptat. zacala jsem si merit teplotu a podle ni jsem jeste nemela ovulaci, ale v patek jsem si delala test a ten byl pozitivni.

Verite tem teplotam? Delala jste si je nektera?
22. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
peci asi by sme mohli uz v kvetnu ale chci to nechat az na červen chci nechat telo odpočinout od tech všech hormonu, odpoledne budu volat do gennetu tam me objednají na dlaší konzultaci a řeknou co dal chtela bych udelat tu genetiku ale nevim co reknou ten 1 pokus schválila pojištovna koncem ledna
22. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak konečně se k vám dneska dostávám...

něco novýho tady???

já hlásím, že jsem dostala MS...teda doufám :grinning:
22. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
cutce, já jsem si teplotu měřila, ale mě zkreslovala..měla jsem ovulku vždcky dřív, než mi to ukázala teplota... :sweat_smile:
22. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky, pokud se vám stejně jako mě nelíbí název Nedobrovolná bezdětnost, tak můžete hlasovat o novém názvu v sekci Modrý koník, diskuse Název skupiny "Nedobrovolná bezdětnost". Samozřejmě napište i pokud se vám název líbí.
:slight_smile:
22. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
misa: tak ja nevim, jak to mam sakra poznat ???????
22. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
cutce, ale já jsem asi vyjímka...jsem to konzultovala i s mudrou, když jsem chodila na folikulometrii a to moje tělo prostě reaguje trošku pomaleji - ta teplota. Ale ovulační testy mi to vždycky ukazovali přesně :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Aha, task podle testu mam tenhle mesic utrum, mela jsem ji v patek :slight_smile: , ale hupsli jsme na to :grinning:
22. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
cutce, tak uvidíš :slight_smile: jsou jenom dvě možnosti :grinning: :grinning: :grinning:

my se na to vyflákli, i když jsme se měli snažit...ale já tohle prostě ráda nemám. to půjdu radši do dalšího IVF :rolling_eyes: :zipper_mouth:
22. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
jak dopadla vůbec ebony na krvi???
22. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
jé, tak ebony, už to vidím a čtu :slight_smile: gratulujuuuuuuuu!!!! nádherná zprávička!!!!

jinak cibi, hlavu vzhůru, já věřím, že ty tři pokusy ani potřebovat nebudete :wink:
22. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Diky holky, snad to konecne vyjde. Jeste v patek nam doktor psal, ze ta ostatni embrya se prestala delit, takze tentokrat nemame zadne mrazacky. Byla jsem z toho docela spatna, puvodne jsme meli 11 embryi.
22. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
ebony, ale to hlavni mas ted v brisku :wink:
22. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
ebony, nebuď smutná, hlavní je, že máte zavrtáno v bříšku :wink: jsem zvědavá, kolik jich bude zavrtanejch :grinning:
22. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
No to ja taky. Hladinu HCG mam zatim nizkou, uvidim po dnesnich testech. U dvojcat je pry vyssi a rychleji roste.
22. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
ebony, tak pak písni. a kdy by jsi šla na utz??
22. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak ono vcelku je to jedno kolik jich tam mas, hlavne, ze tam je :wink: :slight_smile:

a prala by sis dvojcatka|?
22. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Pokud to HCG poroste podle predpokladu, tak bych sla na UTZ tento tyden.
Cutce, jo , dvojcatka bych si prala, ale meli jsme tam 3 embrya, tak se modlim, aby tam nebyly vsechny 3. Nastesti podle te hladiny hormonu to vypada dobre - tj. na jedno, max na 2.
22. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
ebony, dvojčátaka ti budu závidět :wink:, potvoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Neboj, budete mit vlastni :wink:
22. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
holky, kde jste všechny? :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
ja tu jsem :wink:
22. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
to jsi asi jediná :grinning:

cutce, a proč si chceš vlastně měřit tu teplotu,???

jo a hele, mám po víkendu a pátku dole kilčo :wink:
22. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.