• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misando, ja jsem tady:slight_smile: no ja se drzim dva tydny, dneska uz dost radikalne.. no nevazi nam vaha, ale do svych kalhot pred stimulkou se proste nevejdu :confounded:
22. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahojky holky, misi-jakou dietku držíš, poraď? Já teda po těch dvou stimulacích nechápu, nestačím se divit a nikdy bych tomu nevěřila, že může člověk přibrat z prášku, tak šup sem s ní, aŤ JSEM TAKY NEJKRÁSNĚJŠÍ :grinning:
22. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
misi: no abych zjistila, kdy mam ovulaci :sweat_smile:

ja se zvazit nemuzu, zatim jsme zadnou vahu nekoupili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Misando, ty drzis tu tvoji krutou?

peci no ja jsem teda pribrala v pase, ktery uz v podstate nemam :sweat_smile: no a nikdy jsem nemela problem s nohama, ale i ty teda narvu do kalhot stezi.. ale ja mam pocit, ze jsem nenabrala pri stimulce ale po ET ale ne zase ze bych se nejak cpala. Jestli to teda bylo po tech jinych hormonech nebo ja nevim.. Kazdopadne mi to nejde dolu a pristi tyden zacinam znovu.. Holky ja se desim ze si fakt budu muset kooupit uplne nove veci, ale ja si nechci kupovat o dve cisla vetsi :frowning2:
22. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
borůvko, tak to je pech s tou váhou :grinning: já se vážim ráno i večer :grinning: abych zjistila, jak se to hejbe a jak ne...ale tak za tři dny je to docela dobrej výsledek...týdně se prý má shodit max. 1,5-2kg...aby to mělo nějakej účinek.

a jinak ne-e, já držim tak nějak podle sebe :grinning: ráno misku s cereáliema, pak je svačina,k to jsem měla müsli, pak jsem měla oběd, tm.rohlík a zeleninu (nic teplýho neměli..pořádnýho normálního), pak svačina jogurt, doma si dám 100g šunky ještě...no a třebq včera jsem měla k obědu kuřecí stehno - bez přílohy samozřejmě - a v sobotu jsem si udělala k obědu losos steak se zeleninou :slight_smile: takže jako zas takovej hlad nemám...
22. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
cutce, ahaaa, já myslela, že s ovulkou tak nějak víš :confused: ...???...já to měřila už po půl roce snažení, abych zjistila jestli funguju :wink:
22. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
borůvko, to já taky po ET, asi ten utroš a já mám břicho jako balon a nikdy jsem žádné neměla, musím pořád zatahovat, protože když ho nezatáhnu, tak jsem jako ve třetím měsíci :angry:
22. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Misando tak tohle ale ja ted jim skoro normalne:frowning2: to me prave nezabira. Neco delam nekde spatne, jim petkrat denne, male porce, zdrave i varim.. achjo, ja budu za chvili jako koule.. doufam, ze se mi tema hormonama nezbourilo cely telo :rolling_eyes:

no ja se taky vazim dvakrat denne, ale u nas stale nikdo nekoupil baterky, jsou tam nejaky jiny nez tuzkovky, takze nekdo musi jit, vyndat ty stary a koupit podle toho nove.. ale jelikoz jsou mi ty kalhoty proste porad male, tak jsem asi nic moc nezhubla.

jo a to nam jeste vcera znami prinesli zabijacku - jitrnicky, tlacenku, gulasek.. holky ale ani jsem se toho nedotkla - prisaham, teda dotkla, ale to jsem to jen davala do lednicky :grinning:
22. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
borůvko, tak to nevim :frowning2: mě jídlo zabere vždycky, když upravim jídelníček, vysadim sladkosti atd...ale říká se, že hormony se prostě shazujou dolů hůř - váha...než klasika, no :frowning2: takže vydrž ještě chvilku...a když budeš na pokraji sil, tak vyzkoušej tu ode mě :wink:

no, já se zase nedotkla od čtvrtka čokoládky a to máme doma v košíčku moje nejoblíbenější plněný velikonoční vajíčka...to je boj tohlencto..hnus velebnosti!!!!!! a chlapi si můžou žrát jak chtěj!!!!
22. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
jinak břuch mám tak nějak...jde to...ale u mišandy je největší problém když jí začnou růst špíčky na zádech, tak to poznám varovnej signál a musim hubnout :grinning:
22. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
borůvko a piješ hodně??? 3litry denně?
22. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
pecicko a to ja mam bricho normalne vyvalene, ja mam nohy celkem akorat, ruce, se zadkem nemam vubec zadny problem, to je to prvni, co mi po prsou zhubne, ale jsem proste kulata v pase a v brise uz od prirody a ted tedy s tim co jsem pribrala navic tak to je desny :confounded:
22. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
no, tak to já jsem vopláclá tak nějak souměrně :grinning: všude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
misi: no me brali kreva zjistovali tak ji mam, ale nikdy jsem nevedela kdy presne :slight_smile: . Ale predstavte si, ze byla vyssi kdyz jsem kourila a to same u Andyho, spermie byly lepsi kdyz kouril :unamused:
22. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
tak ja na cokolade zase az tak neulitavam, ale prave ze se bojim drzet dietu pri stimulce, tak nevim.. no piti, to je teda muj velky problem, ale posledni dobou se snazim :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
misi-a jaký je recept na tu tvoji dietku?
22. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
jj, me vsichni rikaji, ze jak jsem vysoka, tak i kdyz priberu, nejsem tlusta, ze se mi to rovnomerne rozlozi, ale ja vim, ze nejvetsi mam pupek, to je bez diskuzi, ani bych to neresila, ale ze jsou mi male veci, to uz ukazuje, ze to neni o 1kg
22. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
peci, recept jsem psala nahoře :slight_smile: nebo aspoň kousíček :slight_smile:

jinak borůvko, může to být klidně tim pitím, prostě bys do sebe ty tři litry dostat měla, když chceš hubnout, aby se z těla dostala voda ven...do pryč. já se těšim, že teď nasadim antiko a zase něco půjde dolů, pač ta moje antiko povoluje v těle vodu :wink:

cutce : tak to nevím s tím kouřením jaký to má nebo nemá vliv...my jsme nekuřáci :slight_smile: ale vim, že nám řikali, že spermie a i můj organismus zhoršuje kouření, pití kávy...atd...

jo a borůvko, při stimulce určitě nehubni!!!
22. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
no a nam vysledky vysly lepsi nez kdyz nekourime :grinning:
22. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
misanda: no prave, takze ma jen necele dva tydny.. holky aspon dve kila.. pak uz mi fakt nic nebude.. no teda kdybych sla rovnou do tehotenstkejch tak to bych klidne zkousla, ze jo :wink: :grinning:
22. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
cutce: treba to byla jen shoda nahod..treba to bylo v nejakem odpocinkovem obdobi, nebo v lete?.. no ja nevim ja si prave myslim, ze jinak koureni spis skodi. Rika se ze kava pred stykem pomaha...
22. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
no já ted zkouším delší dobu a to co mi vždycky stačilo mě ted nechce pustit ani o deko :unamused: tak si dám oběd a odpoledne už jen jogurtové mlíko a nic vic, tak jsem zvědavá
22. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
borůvečko, s mišandy speciální shodíš za 14dní kila 4 :grinning: tak nad tim ještě popřemýšlej :grinning: :grinning: :grinning:

peci, tak uvidíš...víš jak, ono se to prostě nechce cpát knedlíkama a tak...(no, taky jsem to včera div neobrečela, když jsem si ke kuřátku nemohla dát knédl a zelíčko)
22. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
misi a kde jsi to psala, já to nemůžu najít? :frowning2:
22. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
peci, pošli mi email a já ti to šupem hned taky pošlu :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
22. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
ja se pecicko branim tomu nejist, ale jist casteji a malo, ale je fakt, ze mi to ted taky moc nefunguje

misando jenze pri tehle tvoji super diete fakt pojdu, to budu zase pred tou stimulkou hrozne zeslabla :confused: no zkousim. Kamaradka ted zhubla 15 kg za mesic teda uz pred pul rokem a stale si to drzi, ael ta mela ty kila pekne vypapana. Poradila mi pit jeste rano a vecer psylium, pomaha to pri hubnuti a zacpe a neni to navykove. Neznate to nekdo?
22. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
peci, máš to tam :grinning:

borůvko, zesláblá fakt nebudeš...jediný co bylo byly chutě, no...to bys fakt sežrala i tejden starý ponožky :grinning: protože jinak voněly :grinning: nebo spíš smrděly :grinning:

psylium bumbala moje mami a fakt se po něm hubne...když já do sebe tyhle sračky rvát nechci :frowning2:

jo a 15kg za měsíc je moc :frowning2:
22. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
misi děkuji, a máš to odzkoušené, funguje to?
22. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
jo borůvko a kolik máš váhu a výšku? Já teda 172cm a 72kg a měla jsem vždycky 67kg, jsem z toho nervní :angry:
22. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.