• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
borůvko, ale já jim, měla jsem dnes snídani jogurt, svačinu banán, oběd malou porci, no a ted si dám jogurtové mlíko a konec
22. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
peci, jj, držela jsem to myslim loni v dubnu, květnu a do vánoc se mi po zhubnutí ta váha fakt ani nehla a jedla jsem tak nějak normálka :wink: a dala jsem dolů nakonec pět kilčo :wink:
22. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
peci ja jsem pred stimulkou mela 73, pri vysce 173 a ted mam 77kg..
22. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
no, tak já mám po zhubnutí kila ted 76kg :cry: a výšku 168cm :cry: :cry: :cry:
22. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
misando ja jsem si prave o tom psyliu cetla a nezda se mi to jako uplna s...a. Ja prave nevim, no je to vlaknina. Ja mam totiz problem i s chozenim na zachod, jdu tak jednou za 2 - 3 dny.
22. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
borůvko, tak to zkus, za to nic nedáš...já se záchodem problémy nemám :grinning:
22. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
pecicko, tak to ja bych musela jeste neco vecer, aspon salat, ja bych do rana nevydrzela hlady.. Holky a jakou mate velikost obleceni? ja jsem mela prave 40 - 42 a ted uz mem pres 44.

je ale vite, v cem ja ted v tom omezovani ulitavam? natrhate ledovy salat, na to tunaka z konzervy, ale je lepsi nejakej kvalitnejsi, ty levnejsi nejsou tak dobry, zakapat citronovou stavou, olivovy olej a je to fakt dobry, kupodivu to ji i pritel.. takze vlastne nemam veceri, rpotoze mi to skoro cele sni. Jenze on to ma jen tak na chut po veceri ..
22. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
je holky ja se uz tesim na tu stimulku, kdyby bylo takovehle pocasicko. Domluvili jsem se s pritelem, ze na sebe budeme hodni, tak jsem zvedava, jak mu to dlouho vydrzi :wink: a kdyby se to povedlo, jeeee, byt cele leto doma, to by bylo zuzo. Tak kdoze stimuluje taky v dubnu? ja se v tom ztracim a nechci byt sama :frowning2:
22. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
borůvko, já mám kalhoty 42 a trička většinou M ...zvláštní co? :grinning: a sukně mám dokonce někdy i 40 :confused:
22. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
borůvko, já miluju Rio Mare...toho slupnu samotnýho a nnepotřebuju ani ten salát...hmmm..jsi mi udělala chutě...dneska do něja si půjdu večer :grinning:
Tady se zase hubne :slight_smile: :slight_smile: Holky a co je uplně jistota na hubnutí,přidat pohyb....mám to vyzkoušené,se švagrovou jsme loni od konce března cvičily třikrát v týdnu,postupně od 20 minut až po hodinku na rotopedu a orbitreku a šlo to dobře...ne nějak rychle,ale šlo...noooo a teď už to mám skoro všechno zase zpátky :grinning: :grinning:
autor
stimulku závidim jsem zvědavá jestli já se k ní dohrabu v tom květnu :frowning2: :frowning2:
22. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
evi, tak na mě orbouš nezabral :confounded: :confounded: :confounded:

jinak pohyb zapojuju když je takhle hezky..jenomže jenom o víkendech.l..chodim domů v šest :frowning2:
22. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Psylium jsem zkoušela,na chuť hnus fialovej a navíc mi to vůbec nezabíralo,ale na někoho to třeba bude mít blahodárné účinky...
22. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
borůvko, tak to jsme na tom tak nějak stejně, 5kg nahoru mám já od listopadu co jsem začala s minimálkou :frowning2:
misi-ty jsi taková naše zkušená holka, já brala ten glostík a utorš, myslíš, že z toho?
22. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
peci, po tom utroši nabírá hodně holek, takže bych to přisuzovala tomu, no :frowning2:
22. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
avi ahojky, tebe jsem tady dlouho neviděla, to je dobře, že jsi už tady :slight_smile:
jinak já jdu v pátek d mudr a měla bych začít stimulovat 12.4., když všechno klapne
22. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
evi, mě už dneska nejde ani psát a to je pondělí
22. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
peci a půjdeš teda na tu klasickou stimulku??? pořádnou? :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
tak to je hnus, to se asi nemůžu moc divit, když jsem ho brala v prosinci skoro 3týdny 2-2-2 a minuký měsíc taky 1-1-1, hnus
22. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
misi-já bych moc chtěla, ale uvidím, co mi řekne doktor a hned pisnu, do 3minimálky se mi moc nechce, spíš bych zkusila to ivf
22. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Evik: no ja mam nejakej s prichuti, melo by to pusobit i na plet a vyprazdnovani, tak doufam, ze mi to pomuze aspon takhle.
Ja se prave hybu docela hodne, v zime bezky, v lete kolo - pomerne hodne, i kdyz ted jak se snazime to ma pritel zakazane, tak jsme prestali. Vlastne i proto jsem mohla vic nabrat. Jinak jeste chodime na badminton, hodne i ven se psem, chodila jsem taky do posilky na rotoped, ale to se priznam, ze ted nedelam, nestiham. Je fakt, ze vsechno tohle jsme omezili, vlastne vypustili pri stimulce.
Pecicko ja jsem brala utrous a prednison, tak si rikam ze asi utrous v kombinaci s nedostatkem pohybu.

misanda: jasne ze se ke stimulce dohrabes:slight_smile: bude hezky a vsechno pujde jako na dratkach. Ty s...y jsme si uz vybraly ne :wink: ?
autor
nj, já taky nenabrala z těch hormonů, co jsem píchala...ani deko...až potom, co jsem se válela po ET..jenomže to už právě taky mohlo být tim utrošem..já budu ráda za 72, to budu mít zase velikost 40 a to mi stačí :grinning:
autor
borůvko, kolik jsi brala toho presnisonu? pokud se jim nedopuješ delší dobu a ve vyšších dávkách, tak účinek na váhu nemá...

jinak sporty v létě jsou prostě nejlepší..já posilky atd ráda nemám, nejlepší je vytáhnout kolo, nebo se jít na celej den projít, nějakou pěknou štreku a pak to jde rychle dolů :wink:
22. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky !!!

Tak zase řešíte váhu ... no comment ... MISI já chci taky znát tu tvojí dietku .... páč děvčata, já jsem si po první stimulce musela koupit komplet celý šatník, od spoťárů a podprdy ... a kalhoty ? Masakr ....

Tááák ... kdo tady semnou holky stimuluje ? Kolik nás je ? Neměla jsem čas vás dočíst ....
22. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
abig : tak mi pošli maila a budeš jí mít :grinning:

jůů, tak gratulko ke stimulce a ať pěkně rostou, pořízci!!! kdy jdeš na utz???
22. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
abig-ty už stimuluješ? No já bych měla začít 12duben, tak jsem zvědavá, v pátek jdu k mudr
22. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Jasnačka že už jsem začala ... jsem to tady někde hlásila ...

Začala jsem včera, v pátek mě čeká UTZ.
Peci, kam jde k dr. do Caru nebo ke gyne ?
22. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
abig a jaké máš dávky ??? asi nízké???
22. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.