• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Miši, tentokrát ano. Teď mám 150iu, při první stimulce jsem měla 225iu .... je to kvůli hrozbě OHSS, a hlavně teď mám krátký protokol ... mám PCO, takže úrodička bude, toho se nebojím, já se vlastně tentokrát vůbec nebojím a ani to neřeším ... to víš, jsem jako ty pesimistka, ani tentokrát to necítím v kostech, že to výjde, takže to nějak neprožívám .... nechám se raději mile překvapit.
22. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
do Caru :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
já už jsem měla 2neúspěšné minimálky, tak jsem zvědavá,co navrhne
22. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Ty chodíš taky do Reprofitu, viď ?
autor
Nj, u PCO budeš mít úrodičku i pod 100iu :grinning: závidim..já můžu mít koňský dávky a stejně prd :zipper_mouth:
jo,jo jak to víš? K Macháčovi
22. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
peci, být tebou tak jdu do klasiky :wink: ať máš i mrazáčky :wink:
22. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Miši Miši, člověk si prostě nevybere. Ale stojí mi to za to ? Minulá zkušenost rozhodně ne. Uvidíme uvidíme ... jediným přáním je mít něco zamraženo .... je to moc náročné na psychiku, o penězích nemluvně, a to chceme příští rok začít stavět .... řekli jsme si 3x a dost a pak se uvidí.
22. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
misi-asi jo :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
abig-ty chodíš taky do Reprofitu?
22. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Myslím, že jsem tě zahlídla na jiné diskuzi. Macháč je v pohodě, jdu k němu taky v pátek, ještě nevím kdy, protože tam nikdo dneska nebyl, tak jsem se nemohla objednat. Ale v sobotu mi do telefonu říkal, že mám zavolat a domluvit se na pátek do OL.
autor
abig, jj, my si taky řekli, třikrát, pak ještě vyzkoušíme kdyžtak darovaný vajíčka a pak nevim...nemám na to...psychika je lepší než moje fyzička...jsem totálně zničená... :unamused:
tak se tam možná potkáme, já jdu na 12.30hod :slight_smile: a ty jsi z olomouce?
22. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Nejsem z Olomouce, mám to cca hodinu do OL a do Brna dvě, takže se to snažíme na kontroly směřovat co nejvíce na OL, už jen kvůli času ... zítra zjistím na kolik mě sestra objedná, snad nebude brblat, ale jsem ve stimulce, tak snad né ...
22. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Miši, můžeme si podat ruce .... tělo zhuntované, psychika na hovinko, kde můžu, tak brečím a přitom nechci ... holt musíme vydržet.
Co ti dávali na stimulku ? Puregon ?
22. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
abig, nene, měla jsem gonal...prý na endošku dávají pojišťovny gonal nebo menopur...tak uvidíme co dostanu teď...ale asi zase gonal...

jako ale nevim co se mnou bude mudra dělat až řeknu jakože dost...že už další pokus nechci...
22. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
holky, mastim pomalu dom...musim uklidit, upéct banánovou bábovku...naštěstí manžílek dneska přijde pozdě, ani večeři nechce...takže se tu ještě pak ukážu....asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Budeto tvé rozhodnutí MIši, nedělej si s tím starosti, na to je času dost. Třeba zkusíte něco jiného (léky). Doplácela jsi za ten Gonal něco ?
22. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Tak papa Miši.
22. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
abig, doplácela jsem cca 5tis + ještě doplatky za Zoladexy
22. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
misi,tak ahojky a užij si hezký zbytek dne :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Holky,já bych kecala,ale jsem v jednom kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím zkrášlit aspoň trochu tu zahradu,než půjdu na Ket,pak už nic neudělám,tak aspoň zase budu mít čas sedět na koníkovi :slight_smile: :slight_smile:

Jinak my už zkusíme jen ten Ket a když to nevyjde,tak na to prdínkujeme...přemýšlela jsem o Nativu,ale asi nééé....takže se to musí povést teď,měli by jsme mít dva pokusy,pokud vydrží rozmražení :wink:
22. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Eviku, ja si planuju po ET v zahradce taky jen kosmeticke upravy, takze taky potrebuju stihnout co nejdriv. Ted vypada zahradka pod obraz, ani jsem jeste nestihla uklidit vsechno chvoji:frowning2: pergolu mame znicenou od snehu co padal ze strechy, no je to u nas jako po vybuchu.
prave jsem si rikala, ze az budu doma, naplanuju si truhliky a budu chodit a jen tu a tam vyrypnu plevel, tu ustipnu kyticku... :grinning:
tak jsem zvedava, co z toho zrealizuju.
22. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
eviku, všechno vyjde, neboj, už je tam krásně a to sluníčko dodává pozitivní energii a pak jde všechno líp :slight_smile:
Evíku ahoj .... všechno holka bude ...
tak misando papa:slight_smile:
Holky, taky se loučím, napíšu zase v pátek po kontrole.
Peci, ahoj, třeba se uvidíme :wink:
Papa holčičky !!!
22. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Boruvko,když mě to asi nepůjde jen tak něco porýpnout,ale snad to nějak vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď musím každopádně vyhrabat trávník,protože ten dostal zabrat a to bych pak nemohla,to je dřina....teď závidím holkám,co bydlí v bytě,pže ani zalívat nebudu moc,tak aspoň budu komandovat,co a jak udělat.
Tak pádím hrabat mějte se krásně všechny snažilky,ať vajka rostou...budou velikonoce,tak ať si neuděláte ostudu :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
Eviku, no to me asi jen tak porypnou taky nepujde, ale budu muset. Ted udelam to nejnutnejsi .. bohuzel zahradka je muj konicek a v tomhle smeru je pritel desne linej. Ja potrebuju hnojit rondaky a jehlicnany a spolehat nebo ho o to prosit je desny. Kdyz vzdycky vidim, jak je pritom otravenej... zabit :angry:
My mame na travnik vertikutator :grinning:

Tak eviku papa, ja prifrcim domu az v sedm a to zase prd stihnu :rolling_eyes:
22. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahojky děvčata,abig: i já jsem včera začala se stimulkou a jdu na ultrazvuk ve čtvrtek,tak doufám,že se budou tentokrát více tvořit vajucha.To jesem ráda,že stimulkuje někdo se mnou.
Miši i já mám edošku ale mám puregon,měla jsem poprvé a ted zase,akorát,že tentokrát mám dlouhý protokol.Jiknak holky držím pěstičky at už taky stimulkujete.
22. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.