• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky :wink:
Boruvko asi taky budu mít duben, pokud to bude všechno v poho :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Ahojky albi,ty začínáš se stimulkou v dubnu?A kolik máš za sebou IVF,nějak nemám přehled,chtělo by to tabulku.
22. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Holky, dočetla jsem vaše příspěvky o váze apod... Dnes jsem zrovna přemýšlela o tom, že mám 4kg nahoře, ale to by tak nevadilo, ale já mám ty čtyři kila jenom na břiše. Trochu jsem se rozjela do šířky a vypadám jak váleček :grinning: , jsem pořád jako když nafouklá. Máte s tím někdo zkušenost, že byste se tak cítily 2 měsíce po stimulce?
22. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
zazy teď to bude druhé ivf
22. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,já začala stimulovat v úterý 16.3 a na kontrolu jedu 6.4,tak snad budeme mít dost materiálu :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
tak to se nám už teda musí zadařit.Já o té váze ani nemluvím.J8 jelikož jsem byla na 3 operacích ženksých ,tak já za 6 let přibrala 22 kg.Hrůza děs to jsem teda započítala do toho těch 6kilo,co jsem nabrala ted.Jsem jao chodící balon,no hnus.Doufám,že budou mimísci a že potom ta váha půjde dolů sama a vůbec pokud by byly dvojčítka,tak snad už to klapne,ne jen mě ale nám všem
22. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Zazy a jsi byla jsi po stimilce taky tak dlouho nafouklá? Já mám do toho pořád i bolesti jako před MS, nerada bych otravovala doktora s prkotinou, ale nevím jestli je to normální, a chci být fit do dalšího pokusu :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
eviku hlavne to na zahradce moc neprehanej
miso neboj jednou nam to prece musí vyjít třeba budeme v lete stimulovat spolu ja to vidim tak na ten červen dřív nechci sem taky porad jak balon po tech praskach
22. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Holky jsem totálně grogy,pazourky bolí jako čert,ale musíííííím!!!!!
Boruvko,tak ty jsi stejnej magor koukám na zahradničení jako já :grinning: :grinning: Taky to všechno dělám sama,pže starouš je pořád v práci a mladou to nějak nechytlo,když má něco udělat,tak to je kecůůů :rolling_eyes:

Váhu už nebudeme řešit,prdíme na to,stejně jsme holky šikovný,tak co!!!
Jdu se naložit do vany a pak na druhý díl toho seriálu,jestli se to nějak rozjede,zatím nic moc teda.
Tak krásný večer a zítra zase načíhnu,jak mi to čas dovolí.
22. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Albi,jojo jsem nafouklá a byla jsem i po stimulce,a a přijde mi že jsem nafouklá pořád,taky pro to že jsem šla ted na druhé ani skoro po dvou měsících takže hodně brzo,břicho mám jak balon pořád.Ale já bych řekla,že je to prostě z těch hormonů,je to pro to tělo prostě něco jiného.No druhý díl seralu taky nic moc uvidíme jestli se to ještě trochu více rozjede.
22. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz
přeji krásný den :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
autor
brýýý den :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
cibi, stejně musíš mít 3krát MS abys mohla znovu stimulovat...:-X
23. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
zazy, jj, já jsem si to spletla s menopurem...dává se puregon, nebo gonal :slight_smile: menopur jsem měla při IUI a od tý doby bych ho rvala všude :grinning:

a u endo by měl být vždycky dlouhý protokol :wink:
23. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
jo, jinak holky, včera jsem si u toho nového seriálu pobrečela..jak ta pani přišla nadšená že je těhotná a ona jí řekla, že to miminko je mrtvý :confounded: úplně takový ty pády který u ivf prostě jsou..jednou nahoře a pak dvacetrkát dole...to je děsný :frowning2:
23. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
misanda,jojo nic se neděje.Jsem zvědavá,jak se ted budou tvořit vajucha.Já tedy stimuluji jen po 2 MS,mám ted to 2IVF docela rychle,ale prý není na co čekat,vzhledem k tomu,že mám endošku a cystičky.Já měla poprvé krátký protokol.Taky uvidíme,ve čtvrtek jedu na ultrazvuk.Jo a i já jsem upustila slzičku u toho seriálu.
23. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
zazy : to mi taky řikala mudra prvně, že začneme co nejdřív :angry: :angry: :angry: a teĎ čekám přes přir.cyklus, HA, zoladex a další zoladex :angry: :angry: :angry:

nj, krátký protokol to může ještě víc tu endo rozhodit :unamused:
23. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
23. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
ahoj borůvko :slight_smile: jak se máš? :slight_smile: taky jsi bulela? :-P
23. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Misanda: slzicka ukapla, ale nemuzu si pomoct, stejne mi ten serial uplne nesedi, i kdyz asi na nej budu koukat dal, neda mi to :wink:
23. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
borůvko : mě přišlo včera ujetý jak pán šel na novej odběr hned potom, co mu rozlili spermoše...takhle to přece nechodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
tak presne to me taky bouchlo do oci/usi
23. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
ale jinak jsem docela zvědavá, co se vyklube z těch, co spolu nesexujou...tam něco bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a chudák pani, jak furt se ptala "Ale jsem těhotná?"....tak to už jsem natahovala... :frowning2: :cry: :cry:
23. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobre rano, no jeste ze jsem se nedivala, to bych zase rvala :wink:
23. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
No holky, ja se koukala, milacek lezel s notasem na gauci, ale kdyz se resi spermie a zamlkle, tak zbystril..
23. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Mišando,vidíš to a to já jsem vůbec nevěděla,tak keště že mám dlouhej protokol.Už zase začínám být pěkně nafouklá,akorát mám ted MS nějak krátkou,posledně je 3 dny a ted dnes 4 a skoro nic,asi je to těma hormonama,ikdyž tentokrát mě pěkně bolel břuch.ale to je vše tou hnusnou endoškou
23. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
holky, já to včera uplně zazdila :unamused:
23. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Peci co ten seriál??
23. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:

peci: co jsi zazdila???
23. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.