• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
zazy jo ten seriál.....uplně jsem na něj zapoměla a koukala na barandov na nějaký dokument, taky zajimavý
23. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
zazy : hlavně že MS máš :slight_smile: pak mi napíšeš jaký dávky máš naordinovaný, ju? ať si to srovnám :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Dobrou chuť pokud právě objedváte holky !!! (Já teda ano !)
23. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Peci ahoj ... dneska jsem se objednávala na pátek, a sestra jen vydechla jéžiši, kam vás dám ? Tak mám dorazit od 11 kdy tam příjde Macháč do 14 .... prý si holt budu muset počkat, až na mě příjde řada .... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak uvidím, na kolik dorazíme, ale asi až ke konci, na co tam budu od 11, když tam bude plno ... že ?
23. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Nikdo nikde ?
23. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
já já já já já já tu jsem :grinning:
23. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak já jdu pracovat, koukám, že jste na to líp a asi jste někde na obědě, to jen já tlačím přímo u počítače.
Tak papa holčičky, odpoledne na vás mrknu.
23. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Miši Miši Miši ahoj ...
23. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
no, já jsem dneska tlačila jenom vývar a tmavej rohlík :unamused:
23. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Tak ja jsem holky objednana na UTZ na ctvrtek odpoledne. Nemuzu se dockat :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
ebony, to já jsem taky na tebe - vás - zvědavá...kolik bude malejch ebončátek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
:grinning: no ja myslim, ze jedno. Je to docela sranda. Doma jsme s manzelem sedeli a hledali na internetu hladiny HCG u dvojcat, trojcat a normalnich jedno-deti :slight_smile: . Vcera jsem mela HCG 1351 a podle tech informaci, co jsme nasli to je tak na jedno, max na 2. U dvojcat ta hladina asi roste rychleji. Mame to jako detektivku :wink:
23. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
ebony, já si mysli,m že to budou dvojčata jak vyšitý :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
no uprimne jsem rada, ze jsme konecne tehotni. Ale mam kamaradku, ktera se hodne zajima o takove ty okultni vedy a numerologii a tak a ta uz na zacatku roku rikala, ze rok 2010 ma mnohem vic enegrie nez 2009 a ze se budou lepe prekonavat dlouhodobe problemy. Tak vam vsem drzim palce, urcite to bude pravda :wink:
23. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
ahoj abig, já bych to tlačila taky až na ten konec, protože aby jsi přišla na 11hod a stejně čekala do jedné, tak to můžeš rovnou na jednu
23. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
holky, nespěte :unamused:
23. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj Ebony, tak další těhulka...gratuluju moc :wink: to jsem zvědavá, jestli se k nám přidáš s dvojčátkama, nebo s jednim :grinning:
Jinak holčičky ahoj koukám, že tady už se to plánuje na další pokusy, to je dobře..uvidíte, že rok 2010 bude pro všechny vítězný :dizzy_face: Držim mooooc palce papa
23. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
to taky doufám,že bude plodný.Mišando,já si píchám 3 jednotek puregonu,docela konské dávky,doky říkala,že asi po celou dobu,to zase bude korunek ale holt na to se člověk nemůže tak dívat,když mu o něco jde.No uvidíme podle ultrazvuku,třeba mi je sníží uvidíme.Jinak už bych ti taky přála,aby jsi už stimulovala.
Abig :já jdu ve čtvrtek,tak uvidíme třeba už se tam nějaký vajuchy ukážou.Teda doufám.
23. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Peci, to víš, že pojedeme až ke konci, no pojedeme dřív, potlačím manžela k nákupům, když už vyrazíme na cesty ...

Zazy ahoj ... omlouvám, se ale nedočítala jsem vás, tak nevím, jak už jsi daleko, jaký máš protokol .... a jak to vlastně u tebe vypadá ?
23. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
ahoj krasavice,

brouku, doufám, že už je ti ok??? slyšela jsem o nemocnici a tak, a moc jsem na tebe myslela!!!

zazy, myslela jsi 300, viď? :grinning: nj, já měla posledně taky nějak 272,5 tak jsem zvědavá jestli mi to ještě zvedne teď. zazy a mě třeba pojiš´tovna pošle jenom určitou dávku léků...jak to máš ty??? buď s tim musim vystačit, nebo musim pak ještě dokoupit...
23. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky!! Dlouho jsem s váma nekecala, ale našla jsem vás i v jiné diskuzi, pamatuju ještě čekání na ivf

já byla na domluvě s dr. kvůli ketu, dalších deset tisíc a úspěšnost jen 25%, ach jo, už mě to sere
23. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Miši ... já mám RBP a ti mi dali balíček Puregonu (necelých 5.tis doplatek) a je to v celkových 2.000jednotek. Další si musím taky dokupovat, pokud bude třeba. (necelá tisícovka to je na 300j Puregonu).
Nevím u jaké jste pojišťovny, ale u RBP na jejich stránkách lze zjistit, kolik platí pojišťovna za ampuli a kolik by jsme měly doplácet my stimulantky ....

Mě z minula zbyla jedna celá ampule a půl, půlku jsem vyhodila a tu jednu jsem použila teď.
23. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
pajass, ahoj bobe, na tebe jsem nedávno tuuuze myslela, copak je asi s tebou!!

jakto, že desítku??? mi mudra řikala, že to vyjde na 4tis...??? a naúspěšnost vůbec nekoukej...podívej kolik mělo ICSI a nic a KET se ti povede!!!

Abig, ty jo, já měla myslim pět balíčku gonalu ale teď už nevim, kolik jednotek je v jednom... :confounded:
23. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Abig,mám dlouhej protokol,dneska jsem si píchla 3 injekci a ve čtvrtek jedu na krev a ultrazvuk.Takže už se to trochu zase pohlo.A doufám,že už ted budeme všechny těhule.Abig řekla bych,že je to u těch pojištoven skoro stejné.
Jo jo Miši já to mám podobně,dostanu injekce,které mi platí pojištovna ale smým doplatken takže já na krabičku puregonu 400jednotek doplácím 1000 kč,a ž to vyčerpám od té pojištovny,tak pak už si ty injekce musím platit sama.Nás to první stálo 33 000.Tak jsem zvědavá na ted,třeba po tom že to bylo takhle rychle,tak budou vajucha rychleji růst,no uvidíme.
23. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
To je mazec, tolik peněz navíc, to je vlastně za stimulaci děložní sliznice, za transfér, rozmražení a tyto "capiny" a pak to tak vyšplhá .... kde na to furt brát ?
23. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
zazy, tak já doplácela na gonal 5tis a k tomu jsme akorát zaplatili ICSI jednoho oocytu, a to bylo myslim 3tis + něco za kanylu, takže nás IVF nevyšlo ani na desítku :pensive: ...taky to byla bída, co je pravda...
23. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
holky a jen tak teoreticky, i když my ke KETu nikdy nedojdeme asi...když mám mega sliznici i normálně, tak bych jí nemusela pak u KETu dokrmovat???
23. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Mě snad ty léky stačit budou ... minule to byla taky rychlovka, tak s tím snížením dávek mi to snad výjde.
Jinak hlásím, že ty moje kuřátka už se pomalu líhnou, pač mi vadí sedět shrbená v práci u počítače a tlačí mě v břuchu, jsem dneska každou chvíli u toho stála ... je to prima vědět, že reaguji, naštěstí to není nijak nepříjemné, takže kuřátkům zdar.
Jsem překvapená, že to citím tak brzy.
23. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
abig, je to super, že cítíš reakci...jako tohle ti fakt závidim, já budu zase celou stimulaci trnout, aby tam něco bylo :cry: :cry: :cry:
23. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Miši já nevím, ale myslím, že i tak tě opíchají Agolutinem .... já měla taky ukázkovou sliznici a rvali to do mě každý den.
23. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.