• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Sorry za vpád, jen pro Míšandu (se nudím, holky na Panáka ještě nedorazily na odpo směnu :angry: :sweat_smile: ): pokud máš normální ovulaci, tak Ti KET udělají v nativním cyklu bez dokrmování sliznice. Pokud nemáš, tak bez ohledu na výšku slízy stejně Estrofem dostaneš, protože jde nejen o výšku, ale (hlavně) o její kvalitu, v první fázi cyklu na ní musí působit estrogeny, což běžně dělají ty z rostoucího folikulu, pokud ale není, tak se musí dokrmit uměle.
23. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
misando: rozmrazení embryií 4000,-, transfer 1100,-, doplatek léky na sliznici 520,-, doporučený asist. hatching 3500kč, jen pro představu

chodím do práce a tak... , to je milý, že sis na mě vzpoměla, i po takové době:slight_smile:
a vy se chystáte na další IVF? budu držet pěsti! ale já už fakt nemám sílu, už to řeknu naplno, že všem těhotným a maminám hrozně závidím
23. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Miši, lepší je se nesledovat .... minule jsem taky jančila, že nic necitím a pátý den jsem kulhala a šestý sotva lezla ....
23. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
no, to bylo jen tak ze zajímavosti, pač k tomu se s mojí endoškou stejně nedohrabeme :wink:
23. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Pesimistka Mišanda ... to by jsi nebyla ty, co ? Dostaneš za ucho, furt takto sýčkovat ..... až to nedopadne, tak se vztekej, ale teď je to totálně zbytečné .... uvidíš, co s tebou dr. udělá ...
23. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
abig, te´d je mi IVF tak nějak ukradený...důležitý pro mě teď je ten utz co bude v dubnu :frowning2: to je můj strašák. Jinak mudra už mi řekla, že vajec nebudu mít nikdy moc...takže určitě jich nebudu mít 10, 15...budu ráda za tři krásný :pensive: :rolling_eyes:

pajass, jj, furt ti držím co mám :slight_smile:...a kd ypůjdete do toho KETu???

Elouši nazdárek...díky za info :slight_smile: jsem zase moudřejší až se mě někdo zeptá :grinning:
23. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
no, já jdu kuchtit...už mi "to" přišlo domu hladový a že prej kdy bude večeře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
ähoj holky jdu vas dočíst mam ranní takze se sem moc tento týden nedostanu
miso - to jako vážně ze musim mit 3x ms abych mohla znovu? to ti rikali v caru tak to stejne vychází az na červen :frowning2:
23. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
misanda: na KET jdeme tento cyklus, jsem 3DC a prej se transferuje tak 17DC, takže na začátku dubna, ode dneška jím Estrofem na sliznici, ale vůbec tomu nedávám šanci, nechci ani neschopenku, když jsem měla při ivf, tak mi na účet přišly jen tři tisíce a pak si kupuj děcko... s tímto :angry:
23. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
pajass...noooo táááák...i mišanda přišla na to, že pak do dalšího IVF se musí naladit pozitivně, i když jestli mě srazí mudra na kolena teď utz tak asi pozitivně nebudu myslet už nikdy :zipper_mouth:

jinak já už taky neschopenku nechci...za prvé ty peníze...za druhé to s auto průmyslem zase vypadá na pikaču - asi ještě hůř než loni...takže se bojim, že by se mohlo začít propouštět a kdo by byl první na řadě....???....už takhle se bojim...když ví, že chceme mimino a lítáme kvůli tomu po doktorech...doprdele, já už bych fakt potřebovala otěhotnět jenom kvůli tomuhle :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
miso neboj určo se dočkáme sice máme pred sebou dlouhou cestu ale jednou to přijít musí, kdyz se prihlasuju a koukam ta ty fotky tak se mi chce brečet ze se to nepovedlo ale musim jít dál ´je to moc tezký
23. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Hezké ránko holčičky :wink:
tak včera jsem se ani nedostala k netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsem musela s autem na STK,pak na pokec a kávu ke švagrovce no a odpo zase a opět na zahradě....a večer totálně grogy jsem padla jako špalek do pééééřííí :grinning: :grinning:
A co u vás nového?Tady se taky moc nekecalo koukám,ale to je jasný,když je venku tak nádherně,to se musí využít!!!!!!!!!!!!!
24. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Jééé a Pajass jsem chtěla ještě pozdravit,takže ahoj kočko...koukám,že se chystát na Ketík,tak to jsme na tom stejně...tak přeji hodně zdaru a hlavně úúúúúúúúúúspěch :wink: :wink:
24. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
brýýý den,

cibi, já věřím, že se dočká spousta holčin, ale kdybych to měla podstupovat několikrát, tak se na to fakt zvysoka víš co...?...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, denska jsem si vzala nějaký špatný oblečení, jsem v tom nařáchlá a lezou mi špeky...to zase bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj Mišo...to se ti asi to oblečení srazilo nééé? :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: to máme ale krásně,že?
24. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
brý ránko :grinning:
24. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Eviku a ty jsi dom? jestli to tedy neni blba otazka.. to bych taky potrebovala. Udelat zahradu, umyt okna. Holky ja nestiham :rolling_eyes: a taky chci mit vsechno hotove pred ET, ale je to nerealne. Navic mame v dubnu malovat, to se teda picnu :angry:

Venku je tak naaadherne, ze si misto obeda vyrazim posedet nekam na lavicku, nechce se mi trcet v kanclu:slight_smile:

Misanda: no me ty speky lezou furt, hlavne kdyz uz jsem odlozila kabat, no to je teda nadhera, to ti reknu. A zatim pri mem zdravejsim stravovacim rezimu nic, proste nic, furt stejny..
24. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
borůvko, to jsme na tom asi všechny stejně :unamused:
24. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
blizi se plavkova sezona.. to bude naaaadhera vylozene :grinning:

holky ale o kilech jsme toho uz nakrafaly, hlavne teda ja :rolling_eyes: .. pojdte nahodit jine tema:slight_smile:
24. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak to by jsme měli,páč já včera zkoušela,jestli mi ty plavky jsou a bohužel budu muset kupovat nové,ikdyž ani možná né,protože jáletos do plavek prostě nevlezu,možná tak u někoho do bazénu,jsem jak goleém,no fuj velebnosti,ale co naděláme.Jinak na moravě je taky nádherně,dneska to vidím na procházku.Tak nahodte nějaké témičko
24. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
holky,k od zítřka najíždim na tu dietu, co jsem vám poslala, takže mi budete držet všechny palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj devcatka,tak dnes jsem byla na ultrazvuku a mam 12foliku uz jsou celkem velke dostala jsem jeste dve davky gonalu a zitra si mam jeste pichnout luveris,tak doufam ze odber bude co nejdrive.vsem preji krasny den :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Nano tak to je super,za chvíli bude odběr a pak už jen hýčkání mimísků v bříšku :wink:

Boruvko,jsem doma naštěstí,protože jinak bych už vůbec nic nestíhala :slight_smile:

Míšo,tak tě budu na dálku psychicky podporovat v té dietce a já možná za nedlouho začnu taky...já snad kynu po tom Estrofemu,jinak si to nedovedu vysvětlit :grinning: :grinning:

Zazy jsou přeci důležitější věci než sexy tělo v plavkách nééé?(Ale chtěla bych ho taky :grinning: :grinning: )Ale co...nahánět frajery už nebudu a doma je spokojenost,tak co!!!

Peci a co ty?Jdeš taky v pátek viď?Tak to koukejte s doktorem pořádně probrat,ať jsi zase v aktuálním dění....zkus se zeptat na klasiku IVF,možná by to bylo lepší :wink:
24. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
já chci taky sexy tělo nejenom v plavkách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nano, to je super výsledek :slight_smile: ty jo, tak to máš už za pár...:wink: paráááádaaaaa :wink:
24. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
jeee, holky ja se ted byla venku projit misto obeda, tam je kraaasne. Eviku tak to ti zavidim, ze muzes robotovat na zahrade, mne na to zbyvaji jen vikendy a ani ty nestiham.

Misanda: no tak na tu tvoji super dietu jsem chtela najet taky, ale jelikoz, jak uz jsem vas vsechny poinformovala, neee teda ze bych se chtela chlubit, ale pristi tyden tedy zacinam stimulovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , proste uz to asi nema vyznam, takze leda az pak, kdyby to naaahodou nevyslo.

Nano: no ty se teda mas, takovej vysledek ja bych taky chtela. :wink:

holky ja teda jeste ze se ktomu tematu vracim, sexy telo nepoterbuji, ale tak aby se na me dalo jeste koukat, kdyz mam dvoudilne plavky, no jo, musi se to vydrzet.
24. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
tak ted to po sobe ctu a tedy musim konstatovat, ze pisu jako prasopes, tak se holky nezlobte :slight_smile:
24. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
borůvko, nedráždi hada bosou nohou!!!! mišanda musí dřepět v kanclu a kouká na pěkný počasí z okan!!!! :pensive: :angry: :angry: :angry:

a jaký náhodou nevyšlo...prd...vyjde to!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on by ten tejden klidně bohatě stačil...stejně to dýl člověk nevydrží :grinning:
24. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
misanda: ja taky sedim v kanclu, ale byla jsem misto obeda venku :wink:

no jenze kdyz budu drzet ted toho drastaka tyden, tak az si zacnu pichat hlady spraskam na co prijdu, to nebudu mit zabrany.. ale neboj, nejakou dietku drzim, :slight_smile:
24. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
borůvko a co jsi teda obědvala? vzduch? :grinning:

já se nebojim, to je každýho věc..já jenom doufám, že mi to půjde dolů...snad snad...uvidíme.

holky, dneska je tady s váma nějaký mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.