• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
:slight_smile: misanda: ja jsem si do prace prinesla z domova kuskus, takze jsem se pak narachla u pc, neboj, bez obidku, to bych uz nezila :grinning:
24. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj kočky
nana to je krasný me taky rikali ze mam 12 foliku a nakonec jich bylo 16 :wink:
tak se vám to holky krátí za chvíli tu máte pátek a velký kontroly jsou na rade tak očekávám samý dobrý zpravičky
jinak ja dneska volala do gennetu a jsem objednana na konzultaci az na 20 dubna drív nemají čas a jeste až na odpoledne rano mají prý samý utz, takže jestli nás poslou jeste na gennetiku tak se to pekne asi protáhne a dneska se mi v preaci zase asi 30 minut motala hlava nnemuzu ani poradne chodit nevíte co by to mohlo bejt uz se mi to stalo v pondelí :frowning2:
24. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
cibka: me se hrozne motala hlava, kdyz jsem po ET menstruovala a brala utrogestan a prednison vrchem... to jsem si pripadala, jako na lodi, hnusnej pocit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
boruvko tak to presne mam ale motala se mi jeste pred tim nez sem to dostala - minulý týden taky a kdy to preslo az kdyz si vysadila prasky
24. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
cibi, nebooj, 20.4. je za chvíli..stejně s tebou do tý doby nebudou nic dělat...výsledky z genetiky pak budete mít do konce května a červen/červenec budeš mít IVF :wink: to ti to mišanda pěkně naplánovala :grinning:
24. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
borůvko, tak já moc fandou kus kusu nejsem, ale třeba jsem ho jenom nejedla dobře upravenej...???

jinak já za chvíli pomastim dom, dneska mě čeká udělat domácí knédle, gulášek a pak musim žehlit :confounded:
24. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
misando: ja kuskus primo zboznuju. Je totiz rychle, zvlast kdyz prijdu domu, je to hotovy za 5 minut. Prekvapive ho muze i pritel. Je ale fakt, ze se musi hodne dochutit, je jinak dost mdlej :slight_smile: ale ja ho proste muzu:slight_smile:

cibka: my uz teda genetiku mame. Ale s tim objednanim jsme to meli podobne. Ke konci unora jsem volala, a nejblizsi termin meli az v pulce prezna.. desny, ale zase jsme byli prijemne prekvapeni, ze vlastne na dalsi ivf jsme pak cekali uz jen mesic :slight_smile:
24. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
a čím ho dochucuješ???

výhoda mojí mudry, že mě vezme většinou hned :slight_smile: abysme se domluvily na dalším postupu...ale pak zase dýl čekám na to IVF...takže stejně to mám teď nejistý, protože nevim jak mi dopadne utz...ale příští týden volám a snad se dovzim víc, kdy tam půjdu...
24. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
misanda: no ja mam hlavne rada jednoduche chute, tzn. ze proste nedavam moc surovin, jestli mi rozumis, proste kdyz rajcata jsou rajcata, protlak rajcatovej je protlak a ne kecup a ani moc nesolim. Takze treba ho nasypu do varene vody s vyvarem a pak uz jen pridavam mozarelu, susena rajcata.. nebo treba osmahnu cibulku+cesnek+zampiony, podusim, prisypu kuskus a zase pak uz jen treba dochutim soli, zakysankou... prote jako treba delas rizito, nebo jine testoviny (myslim omacku), ale obracenym postupem, proste omacka, do toho kuskus, dost tekutiny a necham nabobtnat. Ale je fakt, ze kolegyne taky zkousela a priselo ji to hnusny.. No nam to chutna:slight_smile:
24. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
holky ja bych ale taky mela zhubnout.od leta kdyz jsem zacala navstevovat CAR a jim a picham ty leky tak jsem pribrala 7kilo.tak Misi kdyby mi to nahodou nevyslo což nedoufam tak mi napises taky tu tvoji dietku.jinak pri me vysce 175cm vazim 70kilo a to je uz dost :sunglasses:
24. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
já bych taky chtěla ty kila dolů, ale než abych se nenajedla, tak na to kašlu. :wink: A do plavek radši ani nepůjdu :grinning:
Nano, paráda, 12 vajíček je bezva výsledek :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
miso tak nejak sem to počítala červen červenec ale radeji uz nic neplanuju at to prijde samo :wink:
24. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
albi dekujiiii :wink:
24. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dobré ráno !

Hlásím, že začínám růst, kuřátka se klubou a já už nemůžu spát na boku, páč mě tlačí břuch a to jsem prosím 5-tý den injekcí, co budu dělat dalších 5 dní ? Takže je Vám jasné, že se začínám obávat mrchy jedné hnusné v podání OHSS.
Pádím do práce, mám toho hodně a asi to nestihnu udělat, tak ať se tam třeba postaví na ucho, ale fakt nevydržím sedět 12hodin v práci u počítače ...

Mějte krásný den, zítra k večeru se ozvu, budu po UTZ a budeme vědět, co se bude dít dál !
25. bře 2010 v 06:12  • Odpověz
Ahoj holkyyyy,

no kde ste? tady jako nikdo neni? Misando, cibko, ostatni....!!
25. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
nazdárek, já tu jsem, tak nějak :slight_smile:

Abig, tak snad se ti OHSS vyhne!!!! to mi ani neřikej!!!!! přece tě musí umět ohlídat..no jsem zvědavá jak zítra dopadneš.

já hlásím první den dietky a zatim docela gůt :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Misanda: jeee, tak drzim pesti, abys to s tou dietkou vydrzela:slight_smile: Ja jdu jen na chvili zase posedet do frantiskansky zahrady misto obeda, a za hodku budu zpet:slight_smile:
25. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
tak jsem zpet a koukam, ze se po dobu me nepritomnosti nic zasadniho nestalo. Respektive nic se nezmenilo, pisu si sama se sebou :angry:
25. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
borůvko, jak jako posedět? ty si z nás furt děláš pecky nebo co???? jednou to jsou nehtíky, pak zase tohle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ha misanda se jednou sekla :slight_smile: .. ja jsem na nehtikach nebyla, ja na ne nechodim, neb se ted porad v necem hrabu... no sla jsem zase o poledni pauze posedet na lavicku na slunicko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
ty vadoo, tak kdo to byl na těch nehtíkách?

ale ty ses taky procházela nedávno, nebo co :grinning: ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyyyy jo, závidim, že můžeš takhle vylézt ven..u nás nic neni...leda bych si stoupla před vchod k popelníku pro kuřáky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

holky a kde jste vy ostatní? je to tady poslední dny nějaký mrtvý?? neměla jít dneska ebony na utz?? a kde je cutce???
25. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
a pajass nám asi taky zase utekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Evik nevim co dělá...asi se šťourá :grinning:
25. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
evik se asi rejpe v hline, to ji teda zavidim, taky bych se rejpala:slight_smile: .. na nehtikach byla myslim pecicka.
JJ vcera jsem taky byla sedet:slight_smile:
No ja jsem si rekla, ze si pujdu vzdycky takhel v poledne posedet. Sedim si tam na slunicku a premyslim a snazim se byt pozitivni, ale proste mi to nejak nejde. Rikam si, tak se budu tesit, jak budu tehu, a furt nic, nejak tomu porad neverim, ze by se to mohlo povest... jo vim, byt positivni je dulezite, no snazim se no :wink:
25. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
misando jak pokracuje dieta?
25. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky
boruvko sem v praci ale myslím na vás mrknu na večír :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahoj beruny preji krasny den.zitra jedu na ultrazvuk tak se dozvim kdy bude odber.nejak me,ale taky poboliva bricho tak sned to nebude nic vazneho :frowning2:
25. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
borůvko, taky se mi občas nedaří představit si sama sebe těhotnou...po dvou letech se bojim, že už to fakt nepřijde, no. a občas si řikám, že by bylo snad lepší, kdyby byla chyba u manžela a ne u mě...pak je všechno složitější :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dieta pohoda..dneska krizovej den jen tak nebude :slight_smile:, to počítám že bude sobota :slight_smile:
25. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
nana, to tě asi bolí pupík od těch vajuch, ne? jak rostou :wink: no hned hlaš kdy pojedeš, já se za vás děsně těšim ;-p
25. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
joooo, tady to žiiiijeeee, že se z toho snad vošmrdlám :grinning: holky, já vás trefim, kde jste? vždyt musíte pracovat, ne? :grinning: :sweat_smile:
25. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Trochu sluníčka a hned holky razíte ven, co ? Kde nikdo, tu nikdo ... zase si budu povídat sama ze sebou.

Jinak jsem dneska během pracovní doby vypila 3l tekutin a hlásím, že je mi dobře, dokonce mi břuch splasknul .... tak to bylo asi nedostatkem tekutin, ale já kvůli tomu nebudu v noci stávat, že ?
25. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.